Federico Chiesa

Witamy na pokładzie, oby zdrówko dopisywało.

Nie mam osobiście jakiś wielkich oczekiwań, aczkolwiek liczę, że będzie solidnym zmiennikiem i strzeli przynajmniej kilka ważnych bramek.

@Spectre

Z Here we go się nie dyskutuje, poza tym odciąży to temat plotek na moment :joy:
Jak się samolot zepsuje to sam osobiście go usunę, aczkolwiek to się nigdy nie zdarzyło po oficjalnym potwierdzeniu przez Fabrizio.

5 polubień

Czekaj czekaj, zaraz ci powiedzą że trzeba czekac na oficjalkę klubu, mimo że Romano na takim etapie transferu jest Tier 1. :slight_smile:

3 polubienia

Przecież Romano Tier 3 jest nikim żadnego transferu nie ma wedlug ekspertów lfc.pl

Romano to Tier 3 wg naszych moderatorów z forum, ale gdy tylko weszlo słynne Here We Go to Clashman sam napisał że mamy potwierdzenie xD.

3 polubienia

Nie mam nic do Romano, ale żeby założyć temat na forum to jednak wypadałoby poczekać na oficjalkę.

6 polubień

@Spectre Nie “według naszych moderatorów z forum”, tylko według angielskiej strony poświęconej Liverpoolowi na reddit.com. I podtrzymuję, że tak, Fabrizio Romano, według przytaczanej przez nas listy, jest z perspektywy transferów Liverpoolu Tier 3.
Ty, natomiast, daruj sobie te złośliwości, bo chcesz być zabawny, a wychodzi na odwrót. Ta sama uwaga do @Fabool, bo, jak sam to nazwałeś, według “ekspertów lfc.pl” cudownym źródłem jest Anfield Edition czy inne Indykalia produkujące bzdury na potęgę.

Bo od tego jest temat HERE WE GO! - informacja transferowa, bystrzaku :slight_smile:

Druga kwestia, że zawsze działamy na forum w ten sposób, że temat dla zawodnika zakładamy po oficjalce, a o ile mi dobrze wiadomo, potwierdzenie jakiegokolwiek dziennikarza żadną oficjalką nie jest. To tak na przyszłość :slight_smile:

4 polubienia

Romano ogłosił między innymi transfery Wijnalduma do Barcelony, Ziyecha do PSG i Rabiota do Barcelony.

1 polubienie

@Clashman Ja bardziej zaufam niezależnemu Fabrizio, który ma info z pierwszej ręki zapewne niż od naszych Gebelsów z ministerstwa propagandy LFC w postaci Pearca czy Joyce’a. Ten pierwszy niczego nie musi ubarwiać, usprawiedliwiać, a tamci niestety tak.

To miał być lekki pstryczek tylko za klasyfikowanie jakości informacji. O Marmaradaszwilim dowiadywaliśmy się przykładowo z hiszpańskich mediów i Romano, a nie od naszych klubowych przydupasów.

Bo od tego jest temat HERE WE GO! - informacja transferowa, bystrzaku :slight_smile:

Akurat tamto nawiązywałem do twojego odnośnika z rozważań transferowych.

Co do zawodnika mam jedynie nadzieje że nie połamie się na start tylko troche pogra. A z nim może być różnie. Duża szklanka ale i duże umiejętności. Włoski Shaqiri?

1 polubienie

On jeszcze testów medycznych jeszcze nie przeszedł… poczekajmy do oficjalki


Tu filmik x.com

Transfer w stylu AOC - chłop coś tam się zapowiadał, ale kontuzje podłamały mu karierę. Klub myśli życzeniowo, że gościu się tu odbuduje i pogra co nieco, a znając życie i intensywność z jaką gra LFC to będzie nowy zagraniczny kolega Jonesa do szpitala.

Klubowi lekarze gdy zobaczą jego kolano

4 polubienia

Tylko, że za AOC Live zapłaciło 35 milionów funtów (7 lat temu), a tutaj mowa o 13 milionach euro + dodatki. Nie ma porównania.

3 polubienia

Za takie pieniądze i tygodniówkę to dobry transfer, szkoda, że nie DM ale jak się nie ma tego co się lubi…

… to powinno się dołożyć z pieniążków za bramkarza i poszukać DM’a. Mogli to zrobić dawno, a nie na ostatnią chwilę.

Jeśli Chiesa będzie grał chociaż w połowie tak jak Ox przed kontuzją z Romą to się opłaci

Screenshot 2024-08-28 143315

2 polubienia

Nie rozumiem czemu niektórzy tak alergicznie reagują na tę tier listę. Na ten moment przypominam, że Romano zapowiadał głównie transfery na DMa i obrońcy/obronców. A dostaliśmy bramkarza i skrzydłowego :wink: może i ktoś się jeszcz pojawi, ale wiecie- jak robicie dużo zapowiedzi to w końcu traficie.

Generalnie przy HWG można takiego Romano dosyć bezpiecznie traktować jako Tier 2, ale jednocześnie pamiętać o tym, że on ma tendencję do takiego wrozkowania gdzie podaje najróżniejsze ogólniki, które można dopasować do wszystkiego.

Co do pomyłek Romano to było ich dostatecznie dużo, żeby nawet przy tym HWG mieć lekki dystans.

Ale steal

1 polubienie

Ogólnie możliwe, że Salah zna Chiese nawet z widzenia ;D kiedyś nasz król egiptu grał tam gdzie on.
image

2 polubienia