Football Manager

Witam , kto chętny pograc online w fm 22 reprezentacjami???

Jeżeli posiadam oryginalną wersję gry FM 22, to czy trzeba ściągać jakie patche które aktualizują składy po zimowym okienku, czy to się robi samo - automatycznie. Jeżeli trzeba pobrać dodatek, gdzie mógłbym go znaleźć?

Z tego co pamiętam to samemu. Tutaj masz stronę skąd ściągnąć update’y.

Zimowe okienko będzie oficjalnie zaaktualizowane przez twórców ale chyba dopiero w marcu, bo muszą się pozamykać okienka transferowe w innych krajach, np. w ekstraklasie zamyka się dopiero w lutym.

Hej,

Ma ktoś dobrą aktualizacje po zimowym okienku jeśli chodzi o FM 2021??
Poszukuje na necie i nie potrafię nic aktualnego znaleźć.

Pozdrawiam

Chyba , że ktoś próbował wrzucić aktualizacje z FM 22 i to uciągło?

dalem 5 zlotych i dodalo do budzetu LFC 5 mln… te mikroplatnosci he

Siemka. Grał już ktoś w nowego FMa? Macie już może jakieś przemyślenia? Sam zacząłem kilka dni temu drużyną AFC Wimbledon z League Two. Standardowo AI potrzebuje ogarnięcia a rzuty karne (szczególnie serie jedenastek) to śmiech (po 3 pudła z obu stron pod rząd po czym kolejne 7 serii trafień i karne wyjaśniają dopiero bramkarze…)
Natomiast realistycznie został przedstawiony fakt, że nikt nie chce przyjść do drużyny z League Two :stuck_out_tongue:

Witam, mam taki problem z wersją 22. Fakt faktem nie grałem dobre kilka miesięcy, i ostatnio nabrała mnie chęć stworzenia jakiejś fajnej kariery. I tu sie pojawia problem. Odpalam grę przez Steama, i gdy gra jest włączona i podczas wybierania lig które mają mi się pojawiać w karierze, wyłącza mi się komputer. Próbowałem odinstalowywać grę i instalować od początku, ale problem cały czas występuje. Nie wiem czy to jest wina stricte FM, bo pobierałem kilka tygodni temu CS oraz Simsy, i też podczas włączania gry, komputer się wyłączał. Czy to wina Stema? Tam się jakoś aktualizuje konto ? Bo fakt faktem już chwilę go nie używałem, i problem się pojawia w każdej w sumie w grze którą uruchamiam przez Steam. Dzięki jakby ktoś odpowiedział :slight_smile:

Miałem kiedyś podobny problem, komputer mi się restartował sam z siebie. Głównie w grach, ale nie tylko. Próbowałem różnych rzeczy, ale ostatecznie pomogło wyłączenie XMP w Biosie. To chyba problem mojej płyty, bo czytałem opinie, że komuś też niestabilnie działała na XMP. Może to coś pomoże, albo spróbuj reinstall Steama.

Udało się rozwiązać problem? Ogólnie tylko przez steam się to dzieje, czy w każdej grze?

Odinstalowałem Steama, zainstalowałem jeszcze raz, ale cały czas problem się powtarza, więc wkurzyłem się i póki co nie instaluje nic, a szkoda bo fajnie było sobie popykać w FM wieczorami. Nie wiem co się stało, jeszcze kilka tygodni temu chodziło wszystko okej :confused:

Może się przegrzewa, sprawdź go jakimś programem do mierzenia temperatury, albo odpal jakiś stres test np. Furmark.
Tez możesz odpalić w windowsie aplikacje event viewer. Po polsku podglad zdarzeń. Zobaczyć jaki błąd Ci pokazuje w historii, w momencie wyłączenia.
Ogólnie możesz tez do mnie na priv napisac, siedze w informatyce, trochę się znam :joy:

1 polubienie