Football Manager

Temat poświęcony dla wszystkich fanów gry Football Manger.

Już 9 listopada wychodzi FM 2022, i tutaj moje pytanie, czy będą dostępne jakieś patche w którym po zainstalowaniu będą drużyny posiadały prawdziwe herby, zdjęcia zawodników czy inne dodatki ?

Jeśli chodzi o patche z herbami, koszulkami, zdjęciami zawodników itp. to najlepsza jest ta strona moim zdaniem https://sortitoutsi.net/

Obecnie gram w wersję z 2020 roku.

W każdej odsłonie dodają na stronach z paczkami do pobrania herby, prawdziwe zdjęcia i stroje. Nawet stadiony.

Jest to jakaś darmowa strona? Wystarczy założyć konto i można pobierać bez żadnych problemów?

Tak. Przynajmniej ja mam tam zwykłe konto i normalnie bez opłat pobieram wszystko co chce. Instalacja dodatków prosta, bo wystarczy wykonać kroki opisane w instrukcji czyli umieścić pliki w odpowiednim folderze odświeżyć skina w grze i wszystko działa bez zarzutu.

fmscout.com na tej stronce wszystko jest.

Jeśli chodzi o zdjęcia piłkarzy to facepack DF11 jest chyba najbardziej obszerny.

Witam. czy ktoś wytłumaczy mi skąd najlepiej pobrać za darmo, loga, twarze, herby drużyn do najnowszej gry FM 2022? Kolega wyżej pisał o stronie https://sortitoutsi.net , ale za cholere nie wiem jak pobrać z tego linka ;O

Na YouTube masz pełno poradników.

Po zalogowaniu się na sortitoutsi.net/ wejdź na stronę poniżej:
Football Manager Logos Packs - FM 2022 Logos - Download Logos for FM22

Następnie najedź myszką na opcję np. “Standard logos” i wybierz “Download”

Następnie wybierz odpowiednią paczkę np.:

Potem wyświetlą Ci się linki do pobierania - niestety plik jest w częściach, polecam program JDownloader do pobrania wszystkich części na raz:

Po kliknięciu na link pojawi Ci się poniższa strona z możliwością pobrania pliku:

Gdyby coś nie szło daj mi znać.

1 polubienie

Ok, pobrałem własnie z torrentów, a jest może jakiś szybszy sposób na rozpakowanie pliku rar? Bo ten plik zajmuje ok 16 GB, i rozpakowanie tego zajmuje około 10 godzin :open_mouth:

To już jest chyba tylko zależne od parametrów komputera z jaką szybkością wypakuje pliki z archiwum.

Czy w ogóle jest możliwość symulowania spotkań w Football Manager 2022? Czy nie ma takiej możliwości ?

I kim byście polecili zrobić sobie kariere?:smiley: Zacząłem Liverpoolem, ale to chyba troche jest za prosto i zero frajdy z budowania fajnego zespołu :smiley:

Ja zacząłem Newcastle :slight_smile: 233 miliony na transfery więc zacząłem od budowania składu od tyłu sprowadzając w 1 oknie Johnstone, Tarkowskiego, Chalobah, Cash, Lacroix, Ruben Loftus-Cheek, Bowen oraz wypożyczenie Piątka :slight_smile:
W zimie natomiast sprowadziłem trochę młodych między innymi Elliotta, Gordona z LFC, Braaf, Shoretire i mam 36 kolejkę na 9 miejscu, więc nawet przyzwoicie :stuck_out_tongue:
Chciałem podpisać Belottiego, Insignie, Dybale, Sule czy innych tych lepszych ale sie nie udało :smiley:

A co do symulowania to po co ? :smiley: Grać w fm i symulować to troche bez sensu ;D
Ale jak bardzo chcesz to możesz iść na urlop na dzień meczu i po sprawie.

Tylko pytam z ciekawości, bo w poprzednich wersjach była taka opcja, i byłem ciekawy czy tutaj tak mozna ;D Newcastle spoko zacząć, ale trochę od nadmiaru tego hajsu może delikatnie odj^^^ :smiley:

Można symulować ale trzeba do tego pobrać specjalnego skina z tą funkcja

A wy kim zaczęliście przygodę z FM 22 ?

Ja jeszcze nie grałem w 2022 ale w 2021 grałem Brentfordem :smiley:

Ja chyba wybrałem najtrudniej jak tylko można :smiley: Derby County , -12 pkt na początek, brak możliwości kupna transferów, i ogólnie tragiczna sytuacja finansowa! Cel - utrzymanie się w lidze, a następnie może jaki awansik do Premier League!