Humor

Czyli takie piłkarskie Radio Erewań :wink:

1 polubienie

Kiedyś kibice Kolonii się zrzucali na powrót Podolskiego :smiley:

Salah vs Haaland

https://twitter.com/Czmielu_trust/status/1648551755674730497?s=20

Proponuję zerknąć sobie jak wygląda studio w CBS z naszym Carrą i jego fantastycznym akcentem. :smiley:

Oglądałbym spotkania dla samego studia. :smiley:

1 polubienie

Pubity Sport on Instagram: "Why did he violate Arsenal like that 💀 Follow @pubitysport for more content 💙 (via @stageoneevents_newcastle)".

1 polubienie
8 polubień

W pewnym sensie wracają, za czasów Shearera jeden sezon mieli z czego pamietam w lidze mistrzow :smiley:
edit. nawet 2 i raz w kwalifikacjach odpadli :smiley: co ciekawe 2 razy trafili w grupie na Barce i 2 razy z grupy odpadli

@everlast rzeczywiście w 97/98 nie grał, ale tego sezonu nie pamiętam. Wtedy to nie śledziłem piłki klubowej za bardzo, tylko właśnie reprezentacyjną. Jeszcze młody bąbel byłem :smiley: Pierwsze jakies większe wspomnienia z piłką to Francja98 i fenomenalni Owen i Ronaldo :stuck_out_tongue:

Raz napewno nie gral Shearer, bo mial kontuzje. Asprilla mial hattricka chyba wlasnje z Barca

Jeśli kiedyś pomyślicie, że marnujcie czas, to przypomnijcie sobie, że Arsenal cały sezon 2022/23 spędził na szczycie tabeli, a na końcu i tak nie wygrał ligi.

1 polubienie

10 polubień

Tymczasem Jurgen Klopp w fifa ultimate team:

2 polubienia

Nasz sztab medyczny stoi na takim poziomie, że nawet Klopp złapał kontuzję w trakcie meczu :laughing:

9 polubień

W dalekiej mam nadzieję przyszłości… w niebie🤣

ynwa19- dziękuję Ci Boże za tak długie życie
Bóg- jakie długie chłopie? Gdyby nie to Twoje kibicowanie LFC to nie byłoby Cię jeszcze tutaj😬

Wiem suchar😊 ale ile ja znowu więcej siwych włosów dzisiaj dostałem.

Po dzisiejszej wygranej City:

Zasłużył dziś sobie:





16 polubień

8 polubień

9 polubień

7 polubień