Humor

Przecież te patałachy na dzień dzisiejszy to by nawet jak byśmy byli 8 to by dostali na luzie.
Jeszcze by im się flashbacki z Wietna… tzn tego no Marca z 7:0 odpaliły to już w ogóle.

Pamiętam jak rok temu niektórzy tutaj srali po gaciach jak to gościu wprowadził niesamowitą jakość do Manchesteru. Ten klub jest na dnie od Moyesa. Byli twardzi w jednym sezonie Mourinho i tyle. 10 lat biedy z nędzą i życzę im kolejnych 20 podobnych.

4 polubienia

Oho kolejny, żebyś nie musiał odszczekiwać jak Tuchel po meczu w pucharze Niemiec. Na szczęście Klopp ma trochę więcej oliwy w głowie i podejdzie do rywala z szacunkiem

1 polubienie

Przestań być taki smutny.
Przed meczem nie ma prawa być lekcewairzenia niezależenie od poziomu. Ale faktem na dzień dzisiejszy są Tragiczni i nie ma powodu by się ich obawiać. Dosłownie żaden piłkarz MU, nie wszedł by do naszej XI. A to jest dział Humor. Więc idź psuć zabawę innym.

1 polubienie

Można żartować, ale ze smakiem, mam prawo do swojej opinii, a pisanie ile to ogramy Manu grające w 7 to szczyt pychy i dla mnie to bardziej żałosne, nie widzę w tym nic śmiesznego, co innego ogólne ciśnięcie beki :slight_smile:

Spokojnie. Zachęcam do miarkowania opinii i wstrzymania się z osądami. Karma potrafi być okrutna.

8 polubień

Ale ja cisnę z nich bekę, że są tak słabi, że damy radę nawet w dwóch mniej. Szczególnie, żę wygraliśmy z Newcastle które się po nich się przejechało i Totteham którzy wygrali z nami bo Matip jest nieskoordynowany.

LE, finalista LE, Superpuchar Europy, FA Cup, 2x finalista, Tarcza, 2x Puchar Ligi. Od 2014 do dziś. 5 dzbanków, w trzech finałach obeszli się smakiem. To fajna ta bida z nędzą. Pamiętaj, że przed 2015 rokiem 80% kibiców LFC z tej strony sprzedałaby swoje matki, siostry i dziewczyny do arabskich burdeli za taką bidę z nędzą. Rozumiem niechęć ale trochę pokory!!

2 polubienia

Ostatnie 10 lat Fergusona: 7 razy mistrzostwo Anglii i 1 wygrana Ligi Mistrzów.
10 lat po odejściu Fergusona: 0 mistrzostw Anglii, 0 wygranych Lig Mistrzów.

Jak widać siedzą na srogiej piździe. I dobrze.

1 polubienie

To idz sobie pisac do tematu Premier League i zachwalaj potezny Menczester Junajted, dowodz jak bardzo mogą nas zbić i tak dalej. Tam jest miejsce na wyrazanie swojej opinii i tam mozna rzeczowo pogadac o zblizajacym sie meczu.

Tutaj mamy dobry humor i naśmiewamy sie z manu, bo jest z czego, a jest to temat uwaga - “Humor”.

1 polubienie

To wciąż jest forum, na którym mogę wyrazić własną opinię i ten dział nie jest zwolniony z wolności słowa, prawda? Też się śmieję z Man United, ale tak jak pisałem - pycha i pisanie ile to z nimi wygramy w ogóle mnie nie bawi. Idź sobie do piaskownicy śmiać się ile to ich zlejemy w 8 i dowódź jak bardzo możemy ich zbić w rezerwowym składzie.

P.S. Jeżeli Twój humor jest dobry, a psuje go komentarz który nie pasuje do Twojej narracji to zastanowiłbym się czy aby na pewno jest taki dobry. Btw ja mam świetny humor i wasze pisanie w żaden sposób tego nie zmienia, wręcz bawi mnie to jak bronicie działu “humor” a kiedy ktoś powie, że pycha nie jest zabawna to się obrażacie. Może wam brakuje trochę tego “luzu”

Od sezonu 12/13 nie liczyli się na poważnie w walce o mistrzostwo kraju / ligę mistrzów. Tak, dla tak wielkiego klubu jak Manchester United zdobywanie pucharów 2 (Liga Europy) lub 3 (Tarcza Wspólnoty) sortu to jest bida z nędzą.

@The_Normal_One_II

Ale co to ma do rzeczy? Skoro w LFC były okresy, że było gorzej niż w obecnym United, to znaczy, że w United nie ma bidy z nędzą albo że nie można tak powiedzieć? Taka argumentacja jest bez sensu xD

3 polubienia

To teraz powiedz mi ile Liverpool wygrał trofeów podczas ostatnich 10 lat Fergusona? 3??

W sumie XD śmieszy mnie to, że bronisz ich bardziej niż ich kibice. To się nadaje dopiero do działu Humor XD

Poza tym nie bądźcie tacy święci. Nie wiem ilu pamięta internet czy nawet ogólnie społeczeństwo w erze Fergusona, jak nas obrażali i szydzili i czemu mamy nie pozostać dłużni. Taki już Banter Angielski i ja nie mam z tym problemu. Ale niektórym chłopakom brakuje luzu xD

Nikt tu nikogo nie broni a tym bardziej United. Pokora to nie jest obrona kogoś czy nie daj buk płaszczenie się przed kimkolwiek. Jednak mecz meczowi nierówny i jeżeli potkniemy się właśnie na United (a z takim lekceważącym podejściem to prawie pewne) to trzask pękających dup będzie słyszalny w sąsiedniej galaktyce.

Uważajcie sobie co tam chcecie, na szczęście Klopp nie czytuje lfc.pl i wie jak zmotywować zawodników, na pewno nie w stylu “wygramy na stojąco bo to memnited”.

4 polubienia

Uwielbiam oglądać mecze United i czytać ich forum, to rzeczywiście dobra dawka humoru…ale, jakoś nie mogę się przekonać do tych szyder z naszej strony, bo siedzi w głowie szerszy kontekst sytuacji.
Bo tak na dobrą sprawę jak bardzo odskoczyliśmy w mistrzostwach krajowych od United podczas złotej ery Kloppa?
Gdyby nasz prime skończył się na 1 mistrzostwie, a United by w końcu zaskoczyło i wygraliby ligę. To wtedy stajemy się memem 100 lecia. Oni mieliby takie argumenty, żeby po nas cisnąć, że głowa mała.
No ale może to tylko ja tak mam, że nie potrafię tego zostawić z boku.

1 polubienie

No akurat to tak nie działa XD mniej więcej w tym tyle logiki jak w horoskopach. (Bo gdyby tak było XD to Totteham powinien wszystko przegrywać po meczu z nami)

A jak przewalimy z nimi to trudno będzie beka z nas i wkurwienie na naszych piłkarzy że się sfrajerzyli z tak żałosną drużyną.

Wow, odkryłeś Amerykę. Gdyby piłkarze podchodzili banterowo jak kibice to nie powinni grywać w piłkę bo nie byli by profesjonalistami. Dlatego się ich nie obawiam.

1 polubienie

Można prosić o słowa w których bronię bardziej United niż ich kibice czy nie będzie pasowało pod Twoja śmieszną tezę?

Wszystkie twoje komentarze, są defakto broniące MU w odbywanej konwersacji. Bo Hurr durr nie można się śmiać. Kiedy sami ich kibice sami mają z nich bekę. Ale znalazł się smutasek który ich broni.

I to jest już ostatni mój wpis w tym temacie by nie zaśmiecać takiego cudownego wątku jakim jest Humor.

Ale ja ci niczego nie bronię XD To ty próbujesz narzucić innym.

Dla ciebie to na poziomie podstawówki, dla mnie to typowe dla Angielskiego futbolu “banter”, ale niektórzy nie mają takiego poczucia humoru.

Raczej to tobie psują humor, bo mi się dobrze nadal grzeje bekę z United. I twoje wpisy nic tu nie zmienią.