Humor

De facto żaden z nich nie broni United, ale dobrego smaku, poczucia humoru, a także szydzi z poczucia pychy i wyższości - więc radzę zacząć czytać ze zrozumieniem. Świetnie to opisał również @The_Normal_One_II. Poza tym ja nic Tobie nie pisałem, że nie możesz czegoś robić w przeciwieństwie do Ciebie, to Ty bronisz mi wyrażać własną opinię, ja co najwyżej ostrzegam przed pychą i wyrażam własne zdanie, że takie podśmiechujki są na poziomie podstawówki, ale nie zabraniam Ci tego. Nie moja wina, że nie potrafisz tego zrozumieć i osoby mające inne zdanie psują Ci humor mistrzu :slight_smile:

No moim zdaniem jednak próbujesz wpływać na mnie wmawiając mi, że jestem “smutny” i wyganiając mnie z działu humor.

Rozumiem, że tam dopisują sobie 3 punkty przed każdym meczem z United bo są obecnie łakami i nieważne czy zagramy w 8 to i tak ich pykniemy?

Cieszę się, w takim razie nie każ mi się wynosić z wątku przez to, że mam odmienne zdanie i rozróżniam szyderę z “Memnited” od pychy i samouwielbienia, dobrze?

Moi Drodzy, pamiętajcie, że każdy ma inne poczucie humoru i często jest tak, że jakiś żart może jednego śmieszyć, a drugiego żenować - normalna rzecz. Nie róbcie wojny pt. “co jest śmieszne, a co nie”, bo to jest temat nierozstrzygalny i w pełni subiektywny :wink:

Co do “zaprzyjaźnionego” z nami klubu-memu, doszliśmy do takiego punktu, w którym faktycznie, nawet ich kibice kręcą bekę ze swoich “orłów”, bo na te “wyczyny” nie da się patrzeć z powagą :smiley:

Poza tym, każdy kibic, który interesował się Liverpoolem oraz Premier League, choćby te kilkanaście lat temu, doskonale pamięta, że za ery Fergusona fani ManU używali sobie na całego, mieszając nas z błotem i nie zostawiając na nas suchej nitki. Dziś, gdy role się odwróciły mamy nagle im współczuć i traktować z respektem? :slight_smile:

Ja tam zawsze do takich spraw podchodziłem z dystansem, więc mnie osobiście oni ni ziębią, ni grzeją, natomiast nie dziwię się niektórym fanom Liverpoolu, którzy, pamiętając nieustanne kręcenie beki z Liverpoolu za czasów Fergusona, odpowiadają teraz tym samym :wink:

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Taka jest piłka i potyczki między fanami są, również częścią tej międzyklubowej rywalizacji.

9 polubień

A co ty @The_Normal_One_II jesteś teraz arbitrem elegancji i pokory? Po tekstach " dobry lewak to martwy lewak " ( post już słusznie wywalony ) I takich kwiatkach jak poniżej

Więc raczej powinieneś siedzieć cicho a nie pouczać innych co wypada pisać a co nie. Można nawet powiedzieć, więcej pokory.

Jedyne co boli to tylko twoja głupota. Ale to nie moje forum i nie moje zasady.

1 polubienie

Bynajmniej elegancji, pokory owszem. Powyższe zdanie podtrzymuje, ty też nie powinieneś mawiać komukolwiek, co mają robić, a co nie. Słusznie usunięte? Zabolało?? I dobrze, ma boleć!

Thiago z dzisiejszego treningu, pewnie jak wchodzi na murawe to go skurcze łapią:

Panowie admini. Nie wiem czy mozna to zmienić, ale odpaliłem dzisiaj przeglądarkę i wyskoczyło mi coś takiego. :smiley:

22 polubienia

A szukałem tego artykułu na głównej wczoraj, bo zadałem pod nim pytanie w komentarzu i nie mogłem nigdzie znaleźć. Teraz wiem dlaczego :smiley:

@Arvedui

1 polubienie

Nie wiem, dlaczego ci to wyskoczyło (bo to jest artykuł z cofniętą „publikacją”), ale po odświeżeniu pamięci powinno się wczytać już coś innego. Może zdążyło pobrać artykuł, a później tylko zaktualizowało tytuł, mimo że artykuł nie był już dostępny ze strony głównej. Postaram się szepnąć słówko w gronie redakcyjnym, celem uczulenia oznaczających duble :slight_smile:

@Bubek555 lfc.pl/86936
@Bubek555 : Prawda, już nie ma. To chyba na skutek wspomnianej interwencji :shushing_face:


Arteta mistrz hipokryzji i podwójnego myślenia. Takie mamy standardy!

16 polubień

Grał w Evertonie.
Życie wystarczająco Go doświadczyło.
Daj chłopakowi spokój.

4 polubienia

Musiałem… :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

2 polubienia

W sumie nieładne zachowanie Darwina.

1 polubienie

https://twitter.com/rzemcio92/status/1723012691915092098?t=1_4zBcLUnjL-uYC1Z2uFGg&s=19

Xdddd

2 polubienia

Z przymrużeniem oka bo osobiście mocno kibicuję naszej 9

image

7 polubień

Kiedy grasz w FM - a i masz pierwszy mecz przedsezonowych sparingów.

1 polubienie






Stare ale jare, Kloppa można tylko kochać :slight_smile:

2 polubienia