Humor

Zola z polskich. Tylko malo jest

1 polubienie

Łukasz Szumowski, Boras a z Pań Sylwia Wiszowata i Magda Kubicka. Cała czwórka wciąga nosem polski standup i kabaret razem wzięty. Od biedy jeszcze Lotek i Neonówka. Ja polecam Borasa ale tu trzeba lubić bardzo czarny humor.

1 polubienie

Właśnie Szumowskiego / Zoli nie lubie, Borasa obejrzałem i spoko. Kobity sprawdzę, a tych Lotków czy Paczesi nie trawię

Nie wiem czy to ja tak trafiałem- ale „każdy” stand up Lotka był o fekaliach.

Ja trafiłem na taki o wykładzie i dzieciaku kolegi :grinning:

Ja od siebie polecę Cezarego Jurkiewicza. Boras też dobry ale mało go jest. Lotek i Paczek to taka komercja ale ja ich lubię, jest jeszcze Michał Leja też całkiem spoko. Pozdro

1 polubienie

Ja od siebie polecam Piotrka Szumowskiego (nie mylić z Piotrkiem “Zolą” Szulowskim), choć to nie jest humor dla wszystkich, spróbuj sobie krótszy materiał “o umieraniu zwierzątek” czy jakoś tak i jak siądzie to leć dalej z połczłowiek półgłowek itd :smiley: i Matiego Soche, ale nie ostatni program bo był przeciętny, te starsze fajne. Zapomniałbym - Kacper Ruciński “bóg jest mięsożerny”, jego fanem ogólnie nie jestem, ale ten stand up top.
Jak był wątek zagranicznych to mi bardzo fajnie siada Ricky Gervais, polecam zwłaszcza Humanity z tego co pamiętam pare lat temu był na netflixie.

1 polubienie

xD
Zrzut ekranu 2023-12-9 o 15.49.43

3 polubienia

Podepne się

9 polubień

4 polubienia

Gdzie was tam panowie ciągnie, krążyć po forach innych zespołów :thinking:

1 polubienie

Być może jest to zwykła strona piłkarska na Facebooku i nic więcej. Raczej na pewno tak jest.

2 polubienia

Aż przypominają się nasze wpisy sprzed 10 lat. Niemal dokładnie takie same.

Kto jeszcze pamięta “Liverpurz” i “syndrom Sztokholmski” ten wie.

1 polubienie

Ahh syndrom i słynny Krzysio Perchał, to były czasy…

3 polubienia

Boże syndrom to była tak piękna grupa… Bardzo za nią tęsknię

Podziwiam jednak za to, że tak jak było mówione, gdy w końcu coś wygramy to grupa umiera i przyjeżdżają po nas śmieciarki - tak też się stało

Perchał dalej nadaje na Twitterku XD

3 polubienia

Ciekawe czy Perchał miał/ma konto na tym forum i je w jakikolwiek sposób śledził/śledzi…

1 polubienie

Angielskie Espresso dokładnie.