Humor

Mnie tam rozbawił ten filmik :laughing:

2 polubienia

https://twitter.com/Football__Tweet/status/1694440551762870567

5 polubień

Ale to wyszło przednio :grinning:

4 polubienia

4 polubienia


Nie mogę tego nie wstawiać. To jest taka abstrakcja, że aż kisnę. Typa nie powinno być w tym klubie bo jest wyraźnie za słaby i też drogi, ale jest najlepszym transferem. Abstrahując, że kopie się po czole tak w 8/10 meczów.

1 polubienie

Kiedy myślałeś, że przeczytałeś już wszystko xd tam jeszcze dodam, że kolega Psychotatuś wciąż broni swojego zdania :rofl:

Jak dla mnie to obaj odjechaliście, tylko w dwóch przeciwnych kierunkach. Coś jak PO i PiS :wink:

1 polubienie

Media w UK o tym nie piszą, ale po meczu była feta w Manchesterze!

3 polubienia

To szydzenie z MU po tym remisie jest mierne moim zdaniem, tym bardziej w taki sposób, kiedy to my robiliśmy fetę po wygraniu Carabao i FA Cup

Klopp by pewnie odpowiedział coś w stylu “Jeśli komuś brak poczucia humoru i ten mem ich nie śmieszy, to nie pomogę im pomóc”. :laughing:

W ogóle, to celebrowanie zdobytych trofeów jest ważne chociażby dla podniesienia morale w zespole. W końcu po to gra się w finałach pucharów, żeby je wygrywać i na końcu celebrować, więc nie ogarniam Twojego punktu widzenia.

Dla mnie np wygranie Carabao w tym roku byłoby mega fajne i cieszę się, że tak dobrze nam poszło z WHU. Ten puchar mógłby tak nam scalić zespół, że o wygranie PL walczylibyśmy jeszcze zawzięciej. Sam Jurgen z pewnością też to wie.

5 polubień

Tak tak, świetnie, wygrywajmy dalej Fa Cupy i Carabao, a Premier League czy Liga Mistrzów niech na zawsze będzie dla City.

A dlaczego klub nie miałby robić fety po wygraniu dwóch krajowych pucharów?? Bądź ci bądź to większe osiągniecie, chyba, ze teraz United wstawiają do gabloty proporczyki ze zremisowanych w okropnym dla oka stylu z Liverpoolem…

4 polubienia

Nie gramy w tym roku w LM, a w PL wciąż jesteśmy na bdb pozycji, aby walczyć o tytuł. Do czego pijesz?

Jeśli jesteś jakimś sfrustrowanym kibicem dla którego liczy się tylko PL i LM, to naprawdę nie mogę Ci pomóc. :man_shrugging:

Przypomnę tylko, że granie w finałach pucharów, czy walka o tytuł do ostatnich kilku kolejek nie zawsze (a już na pewno nie każdego roku) rozpieszczały kibiców Liverpoolu, a piszesz jak jakiś rozpieszczony kibic, który nie stąpa twardo po ziemi.

5 polubień

Świętowanie Fa Cup i Carabao przy przepieprzeniu o włos innych, 100x ważniejszych pucharów to jest mem, nawet United zdobyło puchar myszki miki i nie świętowało tego jakoś nadzwyczajnie. A ta strata punktów z United może nas kosztowac mistrzostwo, więc nie zrównamy się z nimi mistrzostwami, zatem jest to dla nich sukces. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie mogę Ci pomóc

Niestety, ale było to trochę gorzka feta. Gdybyśmy nie byli blisko wygrania LM i ligi to jak najbardziej, feta po zdobyciu dwóch krajowych pucharów byłaby bardzo wesołym i miłym momentem. Jednak my dopiero co przerżnęliśmy ligę i ulegliśmy w LM optycznie słabszemu Realowi. To mocno obniżało poziom zadowolenia fanów, bo jednak dwa najwazniejsze trofea przepadły, a krajowe puchary wyglądały jak puchary pocieszenia, ale brak jakiegokolwiek akcentu na koniec sezonu też byłby niezrozumiały

1 polubienie

Gdyby kibice nie chcieli fety to by nie przyszli. Były tłumy, to znak, że kibice chcieli świętować.

5 polubień