Humor

W dupach się poprzewracało, 10-15 lat temu kibice Liverpoolu marzyli o JAKIMKOLWIEK finale czy pucharze do gabloty. Czasy Kloppa trochę za bardzo rozpieściły niektórych.

4 polubienia

A może to te czasy były marne i standard Liverpoolu jako najbardziej utytułowanego klubu w Anglii jest jednak wyższy?

Jest wyższy, ale FA Cup to nadal prestiżowy puchar i nie widzę powodu, dlaczego klub nie miałby świętować jego zdobycia.

Dla Liverpoolu standardem powinna być walka o mistrzostwo Anglii i europejskie puchary co rok, a nie raz na dekadę.

W sumie dział Humor, to czemu nie :).

O ile Puchar Ligi można nazwać takim trochę mniej ekskluzywnym z pucharów ( ale jak gramy i jesteśmy wysoko to wygrać można ) to akurat FA Cup warto szanować. Dla mnie osobiście, pod względem prestiżu, jest tylko trochę niżej od Ligi Mistrzów przez dziwny sentyment. Chyba najbardziej prestiżowy z pucharów krajowych a na pewno najstarszy. Jakoś lubię tą brytyjską młóckę gdzie od razu można trafić na United albo grać z kimś z 3 ligi.

1 polubienie

Nie powiedziałbym, że jest to ‘mem’, natomiast rozumiem rozgoryczenie kibiców tym, że w ogóle była feta. Czy ktoś Ci w życiu zakazuje celebrowania swoich własnych zwycięstw umniejszając Twoim osiągnięciom, którymi może chciałbyś się podzielić z innymi i je w jakimś stopniu uczcić? Kur…, olej go i świętuj!

Masz do tego prawo. Tak samo jak mieli nasi piłkarze. Zdrowie oddali w tamtym sezonie, aby wygrać wszystko, ale tego się nie pamięta, tylko wypomina to, że ‘zorganizowanie fety to był mem’. A ja mam do nich ogromny szacunek, bo było bardzo blisko napisania niezapomnianej historii.

Sam nie byłem wówczas w nastroju na oglądanie tej fety i nawet nigdy nie obejrzałem powtórki. Każdy miał prawo czuć się w większym lub mniejszym stopniu zawiedzony, ale na litość Boską… po cholerę do tego wracać?

Patrzmy w przyszłość, bo jest czym się ekscytować w obecnym sezonie. Wygrajmy na tylu frontach na ilu będzie to możliwe bez pomijania żadnych rozgrywek dopóki można wystawić w miarę silną 11-nastkę.

Nie ma niczego gorszego niż olewanie np Carabao Cup, żeby na koniec sezonu nie wygrać nic, bo PL okazała się maratonem zbyt trudnym, a w LE natknęliśmy się na bardzo dobrze zorganizowanego przeciwnika.

Ja osobiście nie zgadzam się z kibicami dla których liczy się jeden, czy dwa najważniejsze dzbanki, a reszta nie jest istotna. Na tym nie polega football.

I co kogo to obchodzi? Jeśli ich klub i kibice przez lata przyzwyczaili się do wygrywania PL, to możliwe, że wygranie innego pucharu nie było dla nich żadnym osiągnięciem.

W ogóle, to piszesz tak, jakbyś brał Man Utd za przykład. :joy:

Tym bardziej się cieszę, że w Liverpoolu jest zupełnie inna mentalność, ale jeśli fan LFC chce stawiać klub mem(czester) za przykład w jakiejkolwiek kwestii, to oby kiedyś nie musiał widzieć swojego klubu w analogicznej sytuacji przyjeżdżającego na Old Trafford i traktującego remis 0-0 z Manchesterem, przy obronie Częstochowy, jak zwycięstwo. :wink: Bo były takie czasy, gdzie niemal każdy wyjazd na stadion odwiecznego rywala to, nawet przy zwiększonej motywacji, zawsze była dla nas obawa przed porażką. Mówię oczywiście o czasach przed erą Kloppa.

Byłoby zbrodnią, gdybyśmy nie świętowali tego sezonu. Podjęcie rękawic i dojście do finałów wszystkich rozgrywek klubowych to wręcz fenomenalny wyczyn, takie coś zasługuje na uznanie. Nikt nie świętował wtedy samych zdobytych pucharów, ale znakomity sezon. Gdybyśmy odpadli w fazie grupowej LM i zajęli miejsce niższe niż 2 to żadne świętowanie nie miałoby miejsca.

Postaw się w miejsce kibica po finale LM. Widzisz piłkarzy wychodzących z samolotu po porażce z Realem. Patrzysz im w oczy i co się ciśnie na usta? Sorry znowu zjebaliście z Realem? Albo: Ok daliście z siebie wszystko, ale musicie się jeszcze poprawić bo czegoś zabrakło i inni się z nas śmieją bo znowu daliśmy dupy w najważniejszym momencie? Czy może poczujesz wielką dumę, a przed oczami przelecą ci wszystkie najpiękniejsze momenty tego sezonu.
To był jeden z najlepszych sezonów w XXI wieku.

4 polubienia

Dzięki @PsychoDad i @Smuggler7 za opinie, macie trochę racji i po waszych komentarzach uznaje, ze mogę być w błędzie

6 polubień

Ooo i to się szanuje!

1 polubienie

4 polubienia

3 polubienia

Jaja to by dopiero byly gdyby oni sobie sami przeszkodzili i duzo nie brakowalo, jeden z nich np.Ryan powinien zostac lekko z tylu zeby dac jeszcze dodatkową opcje.

1 polubienie

1 polubienie

Trzy posty wyżej jest to samo.

Edit @josif: dziwne… Myślałem, że bana dostanę za zwrócenie uwagi…

Aaaa to usuwam xd

asdasdasd

8 polubień

“Tomorrow please go to the stadium, get it rocking, get behind the team, inspire them again.”

Arteta

image

4 polubienia

12 polubień

1 polubienie