Humor

No i gralismy dzieciakami, zgodnie z najlepszymi wyspiarskimi wzorcami.
Pep wystawiał na finaly CC pierwszy skład czy młodzież?

2 polubienia

Ten sam Pep w 1/2 2021:

image

Hipokryzja, tam samo jak z sędziowaniem, jak nam sędziowie przekręcali mecze to mówią, że trzeba uszanować decyzję sędziów, a jak im się krzywda dzieje, to zwalnianie, wyzywanie i podważenie kompentecji.

Jak wiatr zawieje i dlatego będzie mi Kloppa brakować, jeden z niewielu, który nie boi się mówić otwarcie swoich opinii.

To już nawet śmieszne nie jest. Le kabaret…

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1762544808768250080?t=rK5lvHDkh22QzWOjs1A5xw&s=19

Koleś który kopie piłkę jest zapraszamy przez prezydenta kraju z jedną z najsilniejszych gospodarek świata, w którym są ważniejsze problemy do rozwiązania niż kontrakt rozkapryszonej gwiazdki futbolu. Zapraszany po to, żeby jeden z najbogatszych ludzi świata błagał go razem z prezesem klubu (notabene też miliarderem) żeby przedłużył kontrakt, a wszystko to przy lobby Prezydenta Francji.

1 polubienie

Ale w tym tweecie jest napisane, że temat kontraktu nie będzie poruszany na tym spotkaniu.

Jak świat szeroki i długi politycy lubią się ogrzewać w blasku popularnych sportowców. Duda to pewnie by sam do Lewandowskiego poleciał jakby ten mu pozwolił.

A że to głupie to zgoda. Na szczęście raczej bez znaczenia.

1 polubienie


Wataru Endo oskarżony o oszustwa podatkowe. W jego kieszeni po meczu na Wembley znaleziono ponad 200mln funtów, które zostały wydane na środkowych pomocników Chelsea. :upside_down_face:

22 polubienia

Pomijając humorystyczny wydźwięk - wiesz ile waży 200 baniek funtów w gotówce? Nie jedną kieszeń by rozerwało :wink:

4 polubienia

11 polubień

Wszedłem w ten wątek, żeby wrzucić posta i mało co nie oplułem monitora gorącą czekoladą! :joy:

Te memy z Odegaardem nigdy się nie znudzą! haha


Najśmiejszniejszy portal sportowy w Polsce jak zwykle trzyma poziom. Podobno Salah już podpisał kontrakt z nowym klubem z Saudi Pro… goodbye Mo…

Tak mi się też przypomniało, że po ogłoszeniu odejścia przez Kloppa wrzucili tak daremny tytuł newsa, że trudno w ogóle tych gówniarzy nazwać dziennikarzami…

1 polubienie
1 polubienie
3 polubienia
1 polubienie

Na kanonierzy.com samo gęste, aż się pasek grzeje w pompie :rofl:

1 polubienie

Jeżeli LiVARpool ma oznaczać to, że cały czas nas sędziowie dymają na decyzję podjęte na VARze, no to by się zgadzało :joy:

Jedno można stwierdzić, na pewno mecze chłopaki śledzą na flashscorze - nasze, tak samo jak Arsenalu, aż tak odklejonym chyba być nie można.

2 polubienia

Sędzia dostał info że Darwin planuje w 98 strzelić to tyle akurat doliczył no przecież, że ja na to nie wpadłem

1 polubienie

jeszcze dodaje moje ulubione :smiley: ten Alisson cholerny, nie mówiąc już o podaniu na asyste Trenta i golu Salaha

5 polubień