Humor

Jak na każdym forum i w każdym środowisku zdarzają się jednostki ‘wybitne’ ale mam wrażenie, że te armatki są wyjątkowo odklejone

Sprawdziłem za waszymi namowami. Faktycznie wyjątkowo rakowe wpisy. Oni chyba faktycznie uważają, że ich drużyna jest wyjątkowa i niesprawiedliwie pozbawiana dominacji czy coś.

Szkoda, że tak jie pisali po ręce Odegaarda.

Myślę, że po tym sezonie ludzie na stronie zrozumieją, dlaczego ja i pewna część osób ze strony i forum w poprzednim sezonie była za City w walce o mistrza.

Kibice Arsenalu to najwięksi odklejeńcy. Piszą o fartownych wygranych i golu po doliczonym czasie nie oglądając spotkania. A nie pamiętają o golu Rice’a po czasie z Luton, albo jak ich przepychali np. w meczu z CP.

Oni się zachowują jakby byli autorytetem w zdobywaniu mistrzostw. XD

4 polubienia

Ale bądźmy obiektywni Mości Szlachta :blush:
Pewna część to smarkateria nie mająca pojęcia o futbolu i nie oglądająca nasze spotkania ale są też i u nich normalni kibice.
Tak z ciekawości przeczytałem te ich wpisy stąd mój wniosek.

Na szczęście mój syn sam grał długo w “gałę” i nasze rozmowy są na profesjonalnym poziomie choć każdy kibicuje swoim i chciałby tytułu dla swojej drużyny.
Niech sobie jeszcze poczeka i on o tym wie :rofl:

Kolejna perełka.

1 polubienie

To wszystko to jeszcze nic. Oni nigdy nie wygrali ligi mistrzów, a uważają się za wielki klub i w ich mniemaniu to oni w ogóle są więksi niż my czy united. Wyobraźcie sobie jakby tak nie daj boże wygrali to champions league, to przecież by im ego tak wy*ebało, że w ich mniemaniu na całej planecie żaden klub się do nich nie umywa.

9 polubień

On się odnosił chyba do Nottingham.
Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

1 polubienie

W sumie to Tottenham ma więcej europejskich pucharów niż oni😂

1 polubienie

Mylisz się. Zdecydowanie pieje do Liverpoolu.

1 polubienie

Akurat tutaj na stronie też wielokrotnie się deprecjonuje Arsenal. Sam wielokrotnie w dywagacjach o mistrzostwie apelowałem, aby nie zapominać o armatkach bo na dzisiaj mamy 3 niemal równoważne drużyny w walce o końcowy triumf (z lekką przewagą City rzecz jasna).

Też miałem zamiar wstawić ten komentarz, najbardziej toksyczny fan base w PL. Tylko czekać, aż nas “połkną”, w końcu jesteśmy półkę niej :upside_down_face:, kiedy oni wygrywają bramką w końcówce to mental, a kiedy my to fart i sędziowie :person_shrugging:t2:.

5 polubień

Może półkę niżej, ale na samej górze stołu. Po angielsku lepiej to brzmi

Media: Liverpool rozstanie się z gwiazdorem? Wszystko przez… kłopot bogactwa w ataku (meczyki.pl)

The s*n w formie

Jeb… ć tego szmatławca!!! :rage:

Oni deprecjonują nas, tak samo jak duża część użytkowników tego forum ich, taka prawda.

Ale prawdą jest też, że ten Arsenal gra naprawdę dobrze pierwszy raz od 2006(?), a ich kibice zachowują się jakby byli najlepszym zespołem na świecie, a Arteta już przynajmniej raz wygrał PL i LM. To akurat jest żenujące, a ten komentarz o półce niżej to już szczyt głupoty.

1 polubienie

Normalnie nie wrzucam wysrywów z kanonierów, ale takie rzeczy pisze ich redaktor :face_with_hand_over_mouth:

Niesamowite jak oni się poczuli. Gówno wygrali, w europejskich pucharach drugi rok z rzędu biją ich Portugalczycy, a śmią pisać takim tonem.

Przeglądam czasami wpisy fanów City na Twitterze, nie ma tego dużo, bo fanów wielu nie mają, ale jednak prezentują poziom znacznie wyższy od tej hołoty.

2 polubienia

Było już wyżej.

Swoją drogą Panowie mozecie mi wytłumaczyć po co wchodzić po cudownie wygranym meczu na stronę rywala? Serio nie rozumiem tego i pytanie no offense

@Edum chcialem zobaczyć co inni piszą o kontrowersyjnych decyzjach, a Twój post nie jest odpowiedzią na moje pytanie, wiec kolejne prowokacje sobie daruj przyjacielu

@Edum traktuj to i pisz sobie co chcesz. Nie czytam już tego

5 polubień

Napisał gość, który po opinie na temat spalonego wchodził na devilpage i fcbarca. com XD

Czyli dalej zero logicznego myślenia haha. No wyobraź sobie, że Oni tam weszli zobaczyć co inni piszą o naszym zwycięstwie nad Forrest w 99’, czyli dokładnie po to, po co Ty tam wszedłeś tydzień temu. I to nie prowokacja, bo pisanie po co wchodzicie na strony rywala, gdzie sam tydzień temu powoływałeś się na takie strony, to po prostu szczyt bycia durnym.

Żeby się pocieszyć, że somsiad ma ból dupy.

1 polubienie