Humor

A jest Volvo V60 nie w kombi? :upside_down_face:

2 polubienia

Tak, nazywa się S60

#znaki

7 polubień

Nie wiedziałem czy wrzucać w dziale ciekawostki czy humor, ale jednak chyba tutaj bardziej pasuje :grimacing::grimacing:
Sadio doczekał się swojej statuy w Senegalu.

3 polubienia

Jak żywy :joy: Prawie tak piekny jak popiersie Cr7

3 polubienia

Ja tam Śmiechlem :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wszystko jasne

4 polubienia

:rofl::rofl::rofl:
“memnited” wszędzie potrafią coś zepsuć!

Dlaczego wrzuciłeś dwa zdjecia Sadio? Pokaż pomnik :wink:

1 polubienie

9 polubień

Anglicy są strasznie aroganccy. Czepia się chłop cuccurelli a sam w składzie miał 43 letniego trippiera który jest prawym obrońca🤦 jeszcze cuccu z kapitalna asysta

11 polubień

Są aroganccy bo wyraził swoją opinię, za to Cucurella nie jest arogancki po tym wpisie? Fajnie że dał radę na turnieju bo też w to wątpiłem, ale z takimi zdolnościami aktorskimi które prezentował przez cały turniej i wczoraj w doliczonym czasie, to powinien od razu iść do Barcelony.

W Barcelonie zdobywał pierwsze szlify :wink: W hiszpańskiej to tak chyba mają, Bellignham też od podmuchu wiatru ma połamaną nogę

Harry Kane i Phill Foden po porażce w finale ME.

8 polubień

Z jednej strony śmieszna odpowiedź Cucurelli, ale z drugiej strony Neville teraz jest punditem aka prawie dziennikarzem. To co, dziennikarze mają się bać wygłaszania swoich opinii bo piłkarz to usłyszy?

W sumie wziął go na świecznik i się pomylił, Cucurella miał asystę przy bramcę dającej zwycięstwo w turnieju plus ogólnie zagrał bardzo dobry turniej, więc się trochę Nevillowi odgryzł :smiley: Jak dla mnie fajny troll :smiley:

1 polubienie

Każdy dziennikarz tak robi w sumie :sweat_smile: dobrze, że trafiło na Neville’a, który za bardzo się tym nie przejmie, a nie na kogoś bardziej wrażliwego