Humor

Osobiście lubię Fodena, ale mem mistrzostwo.

13 polubień

3 polubienia

image

xD

5 polubień

86y0mq

Jeszcze tylko sierpień :wink:

3 polubienia

Vinicius próbujący odebrać złotą piłkę Rodriemu na gali złotej gały.

https://twitter.com/culerboi/status/1817518029682487806?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1817518029682487806|twgr^8cf1c85b48fe33de2ef5d8c2da50db434dc99e5f|twcon^s1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla

Wtedy na pewno oskarzylby tego bialego czlowieka o rasizm :grimacing:

8 polubień

XDDDDDD
Wybuchłem śmiechem jak to zobaczyłem :rofl:
To się zmienił ten Aspas XDDD Inaczej go zapamiętałem :laughing:
Trochę mamy burdel na tej stronie.
Zastanawiałem się czy to nie dać do działu “Strona/forum i wszystko z tym związane” ale tu chyba lepiej pasuje :laughing:

1 polubienie

co by nie mówić podoba mi się rodzaj burdelu na tej stronie, w porównaniu do np kanonierow czy devilpage, już pomijając nasze stosunki co do tych klubów. mamy naprawdę super stronę + forum, podczas gdy oczy bolą od patrzenia na strony ww. klubów.
e: ,burdelu na naszej stronie’’ w takim sensie że są to niezauważalne drobnostki, a ogół jest piękny. bo dziwnie to mogło zabrzmieć

9 polubień

Zgadzam się jak najbardziej :slight_smile:
Mamy bardzo fajną i przejrzystą stronę/forum o naszym klubie, którą odwiedzam codziennie z wielką przyjemnością.
Burdel to może za duże słowo, na pewno nie miałem na myśli obrażania tu kogoś odpowiedzialnego za te rzezczy, jeśli ktoś tak się poczuł to przepraszam.
A o tych “burdelowych” rzeczach potrzebnych do zaktualizowania pisałem niedawno w dziale “strona/forum i wszystko z tym związane” no i wczoraj znalazłem kolejną drobnostkę do poprawy która przy okazji mnie rozbawiła dlatego dałem to do działu humor :wink:
Żeby nie było offtop’u

4 polubienia

2 polubienia

5 polubień

2 polubienia

Co to ? (post musi mieć 20 znaków)

Murzyn srający do stawu gdzieś koło Katowic chyba.

3 polubienia

Murzynianka Zdrój lekko gazowana

5 polubień

10 polubień

Naprawdę żeby mieć ubaw z murzyna walącego do stawu to trzeba mieć niezłe wakacje. Niech sie już kończą, bo dzieci się nudzą. Bardziej żenujące niż zabawne :nauseated_face:

1 polubienie
5 polubień