Humor

https://x.com/nocontextfooty/status/1822303320347656659?s=46&t=BokqeGVT5vW93iTrtM_C1w

3 polubienia

Jaki to jest pajac, dramat. Nie wytrzymałbym jakbyśmy mieli takiego asa w bramce

3 polubienia

Znalezione na zagranicznym odpowiedniku naszego forum.

7 polubień

Edwards wchodzący do akademii po tym jak FSG kolejny raz odmówiło dofinansowania transferu Zubimendiego

8 polubień

IMG_8339

W związku z ostatnimi doniesieniami.

1 polubienie


Rok 2060: Fabrizio Romano [Tier 3]
Liverpool daje ultimatum Zubimediemu do Wiekanocy. Oczekuję się że Zubimendi przyjmie propozycję

9 polubień

Cześć tu Martin Zubimendi używam swoje Poland konto i tłumacz, czy można pożyczyć twoja karta kredytowa żeby jego ekscelencja John W. Henry kupił mnie od Real Sociedad bardzo prosza. VAMOS !!!

24 polubienia

8 polubień

oni przynajmniej kogoś kupują

Robione na szybko w pracy na telefonie , więc proszę o wyrozumiałość :rofl::rofl:

9 polubień






Robiłem screeny wcześniej, bo czułem, że się przydadzą😘

15 polubień

Nie ma większego gównianego midasa niż Josif, Sasin to przy nim mały pikuś, gdyby ten człowiek napisał że jutro w nocy będzie ciemno, to przygotowałbym się na najsilniejszy w historii rozbłysk słoneczny.

7 polubień

15 polubień

Trochę śmiech przez łzy, ale te memy są zbyt dobre.

7 polubień

Dobre… Ja też przejrzałem sobie to wszystko. Idzie się złapać…

Co, że miałem rację z Fabio :sweat_smile:? Dzięki :kissing_heart:

1 polubienie


Śmiech przez łzy w tym przypadku.

5 polubień

Najbardziej legendarne było to jak dwa sezony temu wróżył nam mistrzostwo gdy w pomocy graliśmy Hendo, Milnerem i Fabem, który zapomniał jak się biega (Thiago od razu się połamał). Po remisach z Fulham i CP i po oklepie od United dalej pchał te narrację, wszyscy pamiętamy jakim miejscem się skończyło.

1 polubienie

Takiego memeła zrobiłem.

1 polubienie