Ibrahima Konaté

Nie mowie ze on jest w 100% winny, ale powinien doskoczyć do Martinellego zamiast dac mu się zatrzymać, przełożyć piłkę na prawa nogę rozejrzeć się i dośrodkować, trzeba było kasować te akcje

1 polubienie

Co ? Owszem mógł próbować zablokować dośrodkowanie, ale to co tam zrobił VVD to kryminał.

Zgadza się, ale Francuz nie powinien dopuścić do dośrodkowania. Na pewno nie powinien dać tyle miejsca Martinellemu, tym bardziej, że asekurował go Trent.

Czyli jak mówiłem, występ dobry, ale mógł być lepszy

EDIT: spójrzcie jeszcze raz na tę akcje

Gol na 2-0

Martinelli idzie lewym skrzydłem zatrzymuje się, przekłada piłkę na prawa nogę, patrzy w pole karne i wrzuca. Tymczasem Ibou „kryje go” 2 metry od niego. Gdyby doskoczył do Brazylijczyka w momencie zatrzymania się przez niego, w najgorszym przypadku dałby się minąć, ale za Francuzem stał Trent wiec nie byłoby większego zagrożenia, a tak Gabriel mógł wrzucić piłkę dokładnie tam gdzie chciał.

Ibou moim zdaniem kapitalnie. Nawet jeśli mógł zrobić nieco więcej przy tej akcji to VVD wyższy od Jezusa o co najmniej głowę powinien “wyczyścić” akcję i tyle.

Masz rację, Jurek nawet to podkreślił po meczu.

Oby mu zdrowie dopisywało w następnym sezonie.
Na ten moment nasz najlepszy środkowy obrońca.
Znaleźć mu jakiegoś dobrego partnera, pozbyć się Matipa, Van Dijk jako ten 3 uzupełniający, Gomeza sprzedać i znaleźć jakiegoś solidniaka w jego miejsce albo zostawić na puchary Myszki Miki.

2 polubienia

Osobiście uważam, że to nie jemu powinno się szukać partnera, tylko Konate może być partnerem zamiennie z Van Dijkiem.
Mimo wszystko Francuz to dla mnie gracz popełniający co jakiś czas błędy, mniej lub bardziej poważne. Raczej to nie jest zawodnik wokół którego powinna być budowana defensywa na lata a jedynie partner.
Ale to moje zdanie

Van Dijk w jego wieku był w Groningen albo Celticu grając z takimi zespołami jak Wisła Kraków i popełniając koszmarne błędy w tych spotkaniach.

Konate może być jednym z najlepszych obrońców na świecie i jeśli kontuzje go będą omijać będzie naszym stałym punktem w obronie przez mam nadzieję kolejne 8-9 lat, jeśli mu się jakiś gen Barcelony nie odezwie.

Come on.

6 polubień

I jak tutaj oceniać ten występy? Generalnie bezbłędny, świetnie wychodził do przodu, grał na wyprzedzenie, wygrywał pojedynki, asekurował Trenta i wyglądał świetnie przy VVD- a przy tym zalicza taką odcinkę.

No nic liczę, że jest jeszcze młody i wyeliminuje te błędy.

2 polubienia

@AquerdationLFC też został wsadzony trochę na minę z tym podaniem. Ledwo przyjął piłkę i już naciskali go napastnicy Leeds. Przyjęcie mogło być lepsze, ale to też jest środkowy obrońca, więc nie wymagajmy wielkiej techniki. Miał szanse jeszcze wybić piłkę, ale to były sekundy. Poza tą wpadką to kolejny dobry występ

Zgadzam się z przedmowcami

Marzy mi się jakiś młody perspektywiczny solidny obrońca, który pod okiem Virgila wyrośnie na drugiego lidera obrony i środek będziemy mieli na nowo pewny z Konate i nowym ziomem

Pod okiem Virgila? Oby “brał” od Holendra te dobre nawyki…
“Młody, co robisz,? Machaj więcej rękami!!!”

1 polubienie

Ibou mógłby zagrać w meczu z młotami ale Klopp wolał nie ryzykować występu Francuza, ze względu na możliwy uraz przeciążeniowy. Wydaje się, że na mecz z Tottenhamem powinien być gotowy.

10 polubień

W parze z Matipem? :wink:

2 polubienia

Biorąc pod uwagę, że ten co go zmienił wygrał nam mecz to Klopp zajebal tu mastermind

1 polubienie

image

I tak długo wytrzymał. Matip lub Gomez na Newcastle, sroki w strachu, ŁAAAAAAAA :star_struck:

1 polubienie

“Quality of the boys” no kłóciłbym się z tym lekko xd

Jedyny plus że może da to impuls LFC do sięgnięcia po Hincapié

Raczej Kabaka xD Hindapie to nie great charakter / right player

2 polubienia

Gomez, Matip, Konate - można było robić zakłady, który pierwszy wyleci przez kontuzję i w której kolejce. Kto typował Konate po dwóch meczach?

A co ma powiedziec? Ze sa ultra chujowi?