Informacje ze świata piłki nożnej

W wieku 76 lat zmarł dzisiaj Franciszek Smuda. Bardzo smutna wiadomość z samego rana, mega postać, mega osobowość - Spoczywaj w spokoju Franek!

3 polubienia

Ahh Franz, za niego Lech Poznań grał piękną piłeczkę. Szalonego meczu z Austrią Wiedeń nie zapomnę.

3 polubienia

Franek Smuda czyni cuda!
Choć na EURO 2012 niestety nie wyszło :pensive:

Cześć jego pamięci.

2 polubienia

Sven-Goran Eriksson nie żyje. R.I.P.

W tym momencie przypominam sobie jak poprowadził drużynę legend Liverpoolu w meczu charytatywnym parę miesięcy temu, spełniając tym samym swoje wielkie marzenie. To był piękny gest ze stronu klubu.

YNWA, Sven!

12 polubień

Miały być wielkie kluby, najsilniejsze ligi… no i mamy: Victor Osimhen wypożyczony do Galatasaray :grin:

No co Osimhen pokazał, że kasa jest dla niego najważniejsza. Gość się ceni jakby był Lewandowskim, a do osiągnięć Polaka mu daleko.

Napoli też interes życia zrobiło. Przedłużyli mu umowę by nie zostać z rokiem kontraktu, dali olbrzymią pensję 12 mln netto i teraz zostali bez zawodnika i pewnie jeszcze opłacają połowę albo większość jego pensji mimo wypożyczenia do Galatasaray, bo nikt nie chce mu tyle płacić.

Post został scalony z istniejącym tematem: Złota Piłka

No to kolejny przykład działania deLaurentisa, który musi pokazać, że on rządzi…

To jest człowiek z tak wybujałym ego, że woli tracić kasę byle tylko gracz, ktory mu podpadł dostał sportowego kopa.

Niedaleko patrząc Milik i Zielu. Gdy odmówili nowych kontraktów trafili do klubu kokosa. Milik potem na wypożyczenie do OM a Zielu w końcu zaczął grać bo do niego chyba miał słabość co by nie mówić

Pamiętajmy jak Osmhen zost potraktowany przez klub - filmiki na TT…

Ja bym się nie obawiał tego, z on w tej Galacie zostanie. Pójdzie w kolejne lato za 30-50 mln do Chelsea, Arsenalu lub Juve.

Jeżeli chodzi o zawodników, ktorzy sportowo dostali najbardziej to chyba Ivan Toney. Mówiło się o jego odejściu do czołowych drużyn EPL a chyba nikt się nim nie zainteresował i skończyło się saudami

Piłkarzom przewraca się trochę w głowach, moim zdaniem każda osoba, która sprowadza ich na ziemie jest w tej chwile na wagę złota. To zawodnik gra dla klubu, a nie klub dla zawodnika, niektórzy gracze robią w szatni taki bałagan, że z zewnątrz to wygląda jakby ogon machał psem. Króciutko

Ronaldo z golem nr 900 w karierze w meczu Portugalii z Chorwacją.
I pierwsze zwycięstwo San Marino w meczu o stawkę (Liechtenstein).

Ciekawe czy dociągnie do 1000, w teorii myślę , że jest to możliwe.

Jeszcze Ronaldo męczy tą reprezentacje? Już mógłby dać im spokój.

Fantastyczny zawodnik, szkoda że nie dane mu było zostać mistrzem świata :pensive:

Tuchel nowym trenerem Anglii. Wreszcie będą mieli fachowca na ławce, jestem ciekaw jaki ma pomysł na poustawianie tych wszystkich gwiazd.

Imo Niemiec był ostatnią nadzieją United na uratowanie sezonu, więc cieszy mnie to ogłoszenie.

Co oni tam palą w Anglii :man_facepalming:t2:
Tuchel czyli najpóźniej za rok będzie z całym zespołem skłócony i go wywalą

2 polubienia

Tragiczny wybór. Tuchel ma opinię trudnego i konfliktowego menadżera. Prędzej to go te gwiazdy wywiozą na taczce. Anglicy znowu się wypisują z walki o trofea.

1 polubienie

Dokładnie, może z początku to zadziała i awansują do dywizji A Ligi Narodów ale nie sądzę aby dotrwał do MŚ 2026. Konfliktowy trener, zostawia za sobą spaloną ziemię, to samo sądzę o Conte.

Przecież to zajebisty wybór. Nie lubię Tuchela, ale to topowy trener.

2 polubienia

No to się idealnie składa – pokłóci Trenta z Belinghamem i Trent nie przejdzie do Realu :joy:

1 polubienie

No i co innego praca w klubie z piłkarzami będąc dzień w dzień, a co innego reprezentacja.
Może wyjść brak doświadczenia w tej roli, ale IMO to, że się skłócał w klubie nie będzie miało przełożenia na reprezentację. Nie ten kaliber czasowy, tu się przyjeżdża, rozgrzewka, trening taktyczny i jazda. Nie ma czasu nawet się skłócić.