James McConnell

Młody chyba zasługuje na swój temat. Wczoraj dobry występ, kilka razy ładnie pociągnął do przodu. Za każdym razem jak widzę jak biega to widzę Gerrarda. Bardzo podobny styl biegania i poruszania się. Chyba że to tylko moje złudzenie.

W każdym razie, bardzo ciekawy zawodnik.

2 polubienia

Widać że trema go trochę zjadała i był niepewny w niektórych ruchach, ale… zminimalizował ryzyko do minimum. Grał bezpiecznie bez i z każdą minutą rósł i przyczynił się mocno do końcowego triumfu. Musi wyjść na Southampton i oby to nie był jeden z tych zawodników co zaliczy występ i zostanie zapomniany.
Trzymam kciuki.

Trochę poruszał się jak wóz z węglem, przydałoby się nad tym popracować. I ja w jego sposobie sprintowania, to bardziej widzę brak gracji a’la Holland :wink: Trzymam kciuki, niech się ogrywa chłopak, w szczególności z takimi zespołami jak Southampton.

2 polubienia

raczej to tylko twoje złudzenie, ale chłopak jak najbardziej kiedy gra daje radę, chcemy czy nie na Southampton musimy wyjść 3 garniturem z przodu i w pomocy oraz 2 w obronie, młodzi dadzą radę na Anfield chyba tylko Gakpo wyjdzie z 2 garnituru w tym meczu w podstawie z przodu moja 11 Adrian/ Kelleher, Bradley, Gomez, Quansah, Tsimikas ,McConnell, Clark, Gakpo, Gordon, Danns, Koumas

Mi się najbardziej on podobał z młodych

Mi się on nawet podobał, parę razy balansem ciała urwał się przeciwnikowi, parę razy ładnie się zastawił ciałem.

Na minus trochę wolne myślenie na boisku i opuszczona głowa przez co parę razy zbyt długo przetrzymywał piłkę i zapędzał się w kozi róg, w stronę naszego bramkarza.

Ale jak na taki przeskok, plus finał, plus mimo wszystko przeciwnik solidny zespół Premier League, zaliczam występ na plus.

1 polubienie