Joël Matip

Youll Never Walk Alone.

Klub nie zostawi Matipa na lodzie i jestem mi wstyd za kibiców, którzy chcą go wywalić z klubu po sezonie jak zużytą szmatę. Nasz klub to nie jest jakieś śmieszne United, my jesteśmy Liverpoolem i traktujemy piłkarzy z należnym szacunkiem.

A klub to jest jakas organizacja charytatywna, albo osrodek spokojnej starosci?
Jest juz za słaby i stary to powinien odejsc i tyle. To jest gosc zarabiajacy 100 tysiecy funtow tygodniowo za kopanie balona, nie robmy z pilkarzy jakichs biednych niedorajd ktorym trzeba specjalnie okazywać jakies honory przy koncach kontraktu

1 polubienie

Jakby go klub nie szanował to by już teraz rozwiązałby kontrakt i papa.

Tak pewnie klubowi lekarze się nim zaopiekują do końca kontraktu, gdzie sam zawodnik będzie pobierał nie małe pieniądze…

Joel już coraz częściej nie dowoził niż grał dobre mecze.

Poczekać do końca kontraktu, zrobić mu jakąś rundkę honorową i podziękować za lata spędzone w klubie .

Jestem z naszych najlepszych transferów cena/jakość.

Nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Jeśli Joel się wykuruje, zaakceptuje role być może drugoplanową i zejdzie z tygodniówki to pewnie też entuzjastycznie przyjąłbym przedłużenie z nim kontraktu. Pod warunkiem, że nie odbyło by się to kosztem wzmacniania drużyny. Zobacz na Thiago. Obecnie jedynie co robi to blokowanie nonHG. A Joel to za dobry obrońca aby ostatni rok czy dwa spędzić w klubie na zasadzie Adriana.

Trzymam cię za słowo w temacie Darwina :wink:

2 polubienia

Joel kończy swoją przygodę w Liverpoolu :slight_smile:

Piękne to były lata. Pierwszy poważny środkowy obrońca od czasów być może Hypii, Aggera czy Carraghera.

Dziękujemy :sob: za wszystko.

14 polubień

Bardzo dobry , darmowy transfer. On w parze z Virgilem na środku obrony doprowadzili nas do największych sukcesów, a nieraz nawet grał lepiej od Holendra. Jednak taka kolej rzeczy i przyszedł czas pożegnań, dziękuję za wszystko Joel!

3 polubienia

Matipowi brakowało tylko jednej rzeczy by wskoczyć na stałe do topki obrońców na świecie - zdrowia. Ilekroć wchodził na świetny poziom, tak za chwilę trzeba było łatać lukę po nim na kilka(naście) tygodni. Jego powroty do formy też potrafiły trwać chwilę. Jednak nawet gdy nie był w najlepszej dyspozycji, to jego umiejętności pozwalały trzymać pewien poziom. Chyba najlepszy ŚO jaki grał na dłużej w parze z Van Dijkiem. Mówi się, że za darmo to i ocet słodki, ale zakontraktowanie Matipa zwróciło się kilkukrotnie. Dobrze było mieć Joela w składzie.

3 polubienia

Eh piłka nożna nie będzie już tym samym

Gdy był zdrowy był w topce. Rajdy środkiem zawsze w sercu. YNWA Joel

Jeśli chodzi o poziom sportowy to był topowym obrońcą. Zdrowie niestety nie pomagało. Świetny zawodnik który przyszedł z wolnego transferu. Niech mu się wiedzie. Jedna z legend najnowszej historii Liverpoolu.

Drugi najlepszy stoper ery Kloppa że zdecydowaną przewagą nad resztą, najlepszy darmowy transfer. Powodzenia Joel, to była przyjemność

Jeden z najlepiej wyprowadzających piłkę z naszej połowy. Fajnie stwarzał przewagę, dobrze grał w obronie i nawet strzelał gole. Będzie mi trochę brakować.