Jürgen Klopp

Gdyby nie odchodził, to bym po tej kompromitacji rozważał zwolnienie.

Najlepszy futbol graliśmy jak Salah był na turnieju szamana, a my mieliśmy parę kontuzji.

4 polubienia

Ja wiem, że Jurgen odchodzi, zrobił wiele dla naszego klubu. Ale mógłby, chociaż udawać, a nie stać jak kołek.

1 polubienie

Klopp i tak by był do zwolnienia. My jak Hiszpania kiedyś. Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze. To jest wspaniały człowiek, dusza towarzystwa, zajebisty kumpel, ale zawsze, albo prawie zawsze się wypierdala pół metra przed metą. To już wolę bronić się przed spadkiem i w derbach pokazać jaja niż tą wyjebkę. Tak piłkarze LFC pokazali nam dziś wielkiego FUCKA. Kasa się zgadza to po uj walczyć. Osobiście jestem załamany

3 polubienia

Wiem, że mecz jeszcze trwa, ale smutne jest to pożegnanie z Jurgenem. Nie mam na myśli, że odchodzi, ale jak wygląda drużyna i cała nasza gra na tej ostatniej prostej. Nie sądziłem, że będzie aż tak kiepsko. Straciliśmy cały animusz, gramy bez pomysłu, rywale ładują nam dziecinne bramki, Szoboszlai to cały w szoku przy tym rzucie różnym, chłop zagubiony jak pijany zając. Rzucam przykładem Węgra, ale to samo można napisać o większości zawodników. Miał być last dance, a jest pogrzeb.

rożne kryjemy strefą, bardzo często pełno naszych stoi koło siebie a przeciwnicy sami sobie.
Tak tracilismy z realem, z city ,dzis i wielu innych spotkaniach. Nikt inny chyba tak nie broni, że wiekszosc druzyny stoi w okolicy 5m, niezałeżnie czy są tam przeciwnicy czy nie

Ślepy by widział co nie działało w tych ostatnich nieudanych meczach. Przeciętny człowiek potrafiłby wyciągnąć z tego wnioski. Klopp ani nie widział, ani nie wyciągnął wniosków.

W wyciąganiu potencjału z graczy przeciętnych i w jakiś sposób ograniczonych jest najlepszym trenerem na świecie. Jest też najlepszy w wyciąganiu klubów z szerokiej czołówki do tej wąskiej. Za to go będę podziwiać do końca życia. Niestety w wielu innych aspektach Klopp wielokrotnie zawiódł. Mamy kilka nieudanych transferów na jego koncie. Brak wyciągania wniosków, zbytnie przywiązanie do zawodników, brak planu B.

Smutne pożegnanie legendy bo taką jest Jürgen :disappointed_relieved:

Co ten Jurgen dzisiaj odwala, samych obrońcow wprowadza a cala ofensywa sie kopie po czole, to juz by temu Dannsowi dał szanse, za el pizdolero, czy nawet Gravenbercha, chyba bronimy zeby przegrac jak najnizej.

1 polubienie

Klopp przegrał ten mecz przed pierwszym gwizdkiem przecież. Nie wyciągnął żadnych wniosków z ostatnich kilku spotkań, ŻADNYCH.

A co by zmienił ten 1 Danns?? Znowu wypadli nam Gakpo i Jota. Wiec kto miał wejść? Jak długo mieliśmy znowu pełną kadrę? 1 mecz? 2? Tu jest problem. Kontuzje zrobiły znowu swoje… I po prostu zeszło z nas powietrze. Ten skład nie jest na tyle mocny abyśmy wywalczyli tytuł… Jest top 4, wiec mamy czym zaczynać nową erę- PoJurgenową.

Nawet nie wiedziałem, że Gakpo wypadł z takiego powodu…

Najbardziej nie wyciągnął wniosków z porodu żony Gakpo i kontuzji Joty. Dobry typie jesteś ;D

Oni by dziś zaczęli i do przerwy byłoby 2-0 dla LFC. Ale musieli wyjść Nunez z Salahem. Jeden i drugi nie trafiłby w stodołę, nieatakowany przez obrońcę.

Klopp jest już myślami chyba na jakiejś plaży i ma w tych kopaczy wyjebane, patrząc na tych Nunezów i Szoboszlaiów to mu się w sumie nie dziwie. Problem w tym że następny menadżer będzie miał na start połowe kadry do wymiany bo Jurgen naściągał tu przez ostatnie kilka lat pełno szrotu.

Jurek z Pepinem zjebli sprawę, że wzieli się za transfery. Tyle wam powiem. Ta drużyna potrzebuje w dalszym ciągu gruntownej przebudowy. Nunez do wyjebana, Salah hmm tutaj ciężko orzec legenda klubu ale jak ma w przyszłym sezonie być w takiej formie jak teraz to może warto pozwolić mu odejść na wcześniejszą emeryturę do arabów. Endo do wyjebana. Szobo bym zostawił. Jotę też. Gakpo również. Konate do wyjebana chłop co łapie formę fajną to zaraz kontuzja. Może jakieś amory z którąś Panią doktor xD

Po 2020 w kwestiach kadrowych zapanował chaos. Jakby Jurek nie brał się za to za co nie powinien, dziś mógłby mieć więcej w gablocie na pożegnanie.

EDIT: DLACZEGO ZNIKNĘŁY MI GWIAZDKI? ZARAZ DOSTANĘ BANA BO EDYTOR TEKSTU SZWANKUJE :smiley:

3 polubienia

Smutna myśl, ale coś się kończy, a coś się zaczyna Jurgen co mógł to zrobił przez te 9 lat, z całym szacunkiem dla Kloppa, za te wspólne chwile radości triumfu trofeum pora na
nowy rozdział i powiew świeżości. Zaczynamy kolejny sezon z nowym rozdaniem kto to poprowadzi tego nie nie wiem być może Slot ciężko to pisać ale tak trzeba …

1 polubienie

Legendą klubu będzie zawsze a ostatnie wyniki sprawią, że łatwiej zaakceptować koniec tej ery

4 polubienia

Jak to było - ja kolekcjonuje przyjaźnie a nie puchary…
Gdyby nie to, że sam odchodzi to nadaję się do zwolnienia, poklepywanie po plecach, transfery z dupy.
Dobry motywator ale taktyk słaby a przy tym uparty jak osioł, żadnej elastcznosci…

Chyba sobie żartujesz z tym zwolnieniem. Taką kadrą wyniki robi ponad stan mimo wszystko.

3 polubienia

No taki słaby, że dosłownie stworzył swój własny styl gry, który zdominował współczesną piłkę

Proszę nie przesadzać z tymi komentarzami. Ostatnie mecze mamy tragiczne i widać te wypalenie i brak energii, o których zresztą sam mówił. Ale proszę nie odbierać mu umiejętności i kompetencji, które zdecydowanie ma

1 polubienie

Nigdy nie myślałem, że to powiem ale jestem juz zmęczony Kloppem. Jego stylem grania, w którym środek pola jest tylko do presowania i biegania. Do braku pomysłu na wykorzystanie 9. Do jego usrania na granie jedna taktyka. Nie ma żadnej elastyczności. Jak nie idzie to jedynie zmienia trybiki i liczy że to cos pomoże. Do jego świętych krów… Salah od miesiąca jest w formie na koniec ławki rezerwowych. Konate nie powinien być nawet w kadrze meczowej. Robertson tez od dawna bez formy. Nie daje liczb. Dośrodkowania w większości niecelne, a co gorsza nie biega już i nie presuje. Ale gra bo Klopp mu ufa bezgranicznie…

Niech ten sezon się już kończy. Dzisiaj się wypisali z walki o mistrzostwo. Oby tylko w Top4 się utrzymali bo z taką formą na koniec sezonu to może być różnie

3 polubienia