Kontuzje

Kiedy szansa na powrót Joty?

Klopp przed meczem z Wilkami:

  • Ogólnie wygląda to lepiej. Chłopaki trenują, Diogo Jota miał pełną sesję z drużyną w tym tygodniu. Jednak następnego dnia, znowu miał sesję rehabilitacyjną, nie z powodu treningu, tylko taki był plan. Myślę, że od przyszłego tygodnia będzie trenował normalnie.

Powinien być gotowy na derby.

1 polubienie

Screenshot 2023-02-06 at 12-14-47 Anfield Edition na Twitterze

6 polubień

Screenshot 2023-02-08 at 13-51-47 Anfield Edition na Twitterze

2 polubienia

Jota trenował dzisiaj z drużyną, Doak ma wrócić do treningu pod koniec tygodnia.
image

4 polubienia

potrenowal troche z pierwsza druzyną i od razu kontuzja mięśniowa. tam naprawdę coś jest nie tak.

1 polubienie

Arthur wrócił do pełnego treningu.

4 polubienia

No w końcu ile można patrzeć na Thiago…
Pomoc Henderson - Fabinho - Melo pozwoli nam zawalczyć o te top4.

4 polubienia

Screenshot 2023-02-09 at 16-51-48 Anfield Edition na Twitterze

2 polubienia

Czy powrót chłopaków do pełnego treningu oznacza miejsce w kadrze na mecz z Evertonem w poniedziałek? Domyslam sie ze o 1 minuty nie wyjdą ale czy jako opcja mogą sie pojawic czy moze być nadal za wcześnie?

Dzisiaj mamy czwartek, mecz w poniedziałek, praktyka pokazuje, że raczej nie znajdą się w kadrze meczowej albo ewentualnie na ławce. Ja bym ich zostawił na trybunach, wiaodmo jaki jest Everton, może to nie czasy co kiedyś i Richarlisona już nie ma ale jednak obawiam się o kolejne (i ponowne) kontuzje.

Głupek przeniósł się do Londynu, ale jest jeszcze drugi… strzelić szybko gola i ustawić sobie mecz, takie marzenie.

Myślę że w obliczu naszej mizerii w obronie Virgil może wyjść nawet od początku, zależy jak będzie wyglądał na treningach.
Diogo i Bobby może na ławce żeby ratować wynik w końcówce.
Arthur może nosić butelki z wodą żeby chociaż trochę odpracować te kilka milionów zmarnowane na niego.

A ja bym aż tak nie skreślał Arthura od razu. Nie mówię, że ma grać pierwsze skrzypce, ale można mu dać parę minut przy dobrym wyniku.

1 polubienie

Nie wiemy w jakiej dyspozycji jest Melo, ale nie zdziwiłbym się, gdyby był obecnie bardziej wartościowym dla nas zawodnikiem niż Fabinho

chłop zagrał 13 minut w naszych barwach. Trochę za wcześnie na tak krzywdzące osądy.

Ok, zakładając że wydajesz ileś milionów na gościa, żeby ratować rzutem na taśmę sytuację w pomocy, po czym tenże pomocnik jest najmniej dostępną opcją ze wszystkich - wówczas nazwanie go wtopą transferową = zmarnowanymi milionami wydaje się dość delikatnym osądem. Normalnie bym nie odpisywał, bo wiadomo troll 100% z Ciebie lukasek, ale jakoś mi się chciało

Screenshot 2023-02-10 at 08-22-43 Anfield Edition na Twitterze

Luis Diaz w wywiadzie dla SkySport powiedział, że powinien być gotowy na rewanż z Realem w Madrycie.

btw Dalej jest na bakier z angielskim.

1 polubienie

No po prostu cudownie:)