Kontuzje

1 polubienie

A kto jeszcze pamięta jakiś dobry wynik?

1 polubienie

Z Brighton chwile prowadziliśmy, tylko szybko byśmy musieli wędkę zarzucić :joy::upside_down_face:

Bez obaw, nasi piłkarze są w dobrych rękach.

A tak na poważnie - zaraz się okaże, że Arthur Melo okaże się kluczowym zawodnikiem drugiej linii, pod nieobecność Thiago i przy aktualnej dyspozycji Fabinho, Hendersona czy Oxa.
Może wyrzuciliśmy z listy zgłoszonych do LM nie tego brazylijskiego pomocnika co należało?

Nie wiem czego wy oczekujecie od Arthura. Chłop przyszedł do nas po okresie kiedy nie grał i nie trenował, u nas też nie grał ani nie trenował i teraz nagle ma prosto ze szpitala trafić do pierwszego składu? Dojście do formy i zgranie z drużyną to jest kwestia tygodni a nawet miesięcy, tymczasem gość w maju wraca do Turynu więc nie ma sensu w niego inwestować, lepiej dać pograć naszym zawodnikom którzy przynajmniej na tym zyskają.
Nie jestem do niego uprzedzony czy coś, po prostu trzeba się pogodzić z tym że była to porażka transferowa, na szczęście nie bardzo kosztowna ale kilka milionów poszło (4,5 za transfer i z tego co czytałem płacimy 50% jego tygodniówki czyli jeszcze ~2,5 m, w sumie okolice 7 m).

@Lucass to było we wrześniu i skończyło się kontuzją która trwa do teraz.

1 polubienie

tu się akurat mylisz. Trenował, ba, nawet zrezygnował z urlopu, żeby trenować. Niech coś zagra i wtedy zobaczymy.

@adamne no ale trenował. Ty napisałeś, że Artur był cały czas po za treningiem.

@Loku64 podejrzewam, że powodem wypisania byli zdrowi zawodnicy, a nie sam Artur. Kiedy go wypisano, to nawet Klopp nie wiedział, kiedy wróci. Gdyby jego powrót do zdrowia nastąpił szybciej, to na pewno grałby w LM kosztem Oxa.

Ale on jest nawet wypisany z LM. To chyba świadczy o tym jaka wiarę się w nim pokłada.

@AquerdationLFC skoro nie jest w 26 (-te kilka, aby spełnić wymagania) pierwszych zawodników, to raczej wiele murawy nie powącha, jeśli w ogóle.

1 polubienie

Ktoś musiał wylecieć, bo mamy za dużo zawodników.

Melo naszym zbawcą, no proszę Was, przestańcie palić zielone bo już kompletne głupoty tutaj pojawiają się. Nie wiem co ten zawodnik w ogóle robi w naszej kadrze, a Wy go widzicie na mecze z Realem w LM…niedorzeczne to dla mnie. Nie życzę mu źle jako człowiekowi i piłkarzowi ale dla mnie to brzydko mówiąc pasożyt na którego daliśmy się nabrać. Nie gramy już w pucharach, to gdzie on ma grać? Co mi po tym, że na treningu może być najlepszy jak potem nie siedzi nawet na ławce? To najgorszy deal w naszym wykonaniu od lat.

4 polubienia

https://twitter.com/TheAnfieldTalk/status/1624756038405595136?t=x5eTU_ci3Dom4AQgK4W-xw&s=19

Nawet 4 tygodnie przerwy Thiago wg Wallacea. Ale nie uprzedzajmy faktów.

To było przecież niemal pewne że tak będzie. Drobna kontuzja to około miesiąc, poważniejsza kontuzja to 3 miesiące wzwyż, a jeżeli są bardzo drobne urazy to się mówi że zawodnik był przeziębiony. Także super że wracają Firmino, Jota, VVD czy Arthur, ale najważniejszy i najbardziej kreatywny nasz pomocnik doznaje kontuzji tydzień przed meczem z Realem. Pomoc? Bajcetić - Keita - Henderson ? Oj to może być bardzo kreatywne :smiley:

1 polubienie

ręce opadają. Tracimy najlepszego pomocnika w tak gorącym czasie. Nasze szanse z Realem spadły z optymistycznych 40% na jakieś 10%. Jesteśmy w dupie.

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1624759295127564306

Minęło tylko 15 minut od info josifa, także wstawiam kolejne dobre wiadomości z zespołu Dr. Oetkera. Brawa brawa panie doktorze!

4 polubienia

Ramsey zaczyna mi przypominać Bena Daviesa, ten człowiek jest bytem teoretycznym

Ramsay juz ma po karierze. Niech idzie na krolka doswiadczalnego sluzby zdrowia, a Thiago to Thiago. Bylo wiadome ze to kwestia czasu u niego.

Chłopie, on ma dopiero 19 lat. Spokojnie, bez takich wniosków od razu. Chyba że Ci chodziło o karierę w Liverpoolu to tak, już ma po karierze w The Reds. Nie wiemy co mu się dokładnie stało, najlepszą opcją dla niego to wypożyczenie go w lecie (o ile będzie zdrowy) do jakiegoś zespołu z Championship i niech tam szlifuje swoje umiejętności. Potencjał ma bardzo duży, jednak Klopp boi się posadzić na ławce świętą krowę o imieniu Trent i dać młodemu Szkotowi szansę. A grywanie w U-23 to żadna to nauka a raczej tylko to że sobie pobiega w meczu.

Tak 19 lat, ale w tym wieku trzeba grać czy to w rezerwach czy na wypożyczeniu choćby szczebel bądź dwa niżej a nie spędzać non stop w gabinetach lekarskich

Co mu z potencjału jak jest szklany? Nigdy swojego talentu w pełni nie zrealizuje bo zdrowie nie pozwoli mu długo grać bez kontuzji i zanim złapie jakiś rytm i formę to przyjdzie kolejny uraz na kilka tygodni albo miesięcy.

Czy ktoś posiada informacje gdzie nabawili się tych kontuzji ?? Podczas meczu, treningu czy na spacerze z psem ? Bo to jest kpina jakie mamy zaplecze medyczne w zespole.

1 polubienie

Ale jak to kolejna kontuzja w zespole.
Zawodnik który miał podobno być nieobecny tylko na krótką chwilę…
patrick-stewart-mild-shock

1 polubienie