Kontuzje

Thiago i Diaz wracają do pierwszego składu na mecz z Arsenalem. O ile oczywiście się nie rozdupcą przez te dwa dni. :confused:

5 polubień

Jota nie zdążył zaliczyć pełnego cyklu,
powrót do dyspozycji-dobra forma- kontuzja i powtórz .
Myśle, ze w przypadku opuszczenia kilku meczy można pana żegnać, zanim drugi rok zaliczy bez bramki.

Z narzekaniem wstrzymałbym się do jakiegoś oficjalnego komunikatu, choć rozumiem frustrację (od śledzenia komunikatów sztabu medycznego w tym sezonie można było zwariować). Czasem po prostu jakiś zawodnik dostaje dzień wolnego/dzień przeznaczony na rehabilitację, co w przypadku Joty i Gomeza miałoby jakiś sens (pierwsze 90 minut od dłuższego czasu). Dziwna jest nieobecność Salaha, choć akurat w jego kontuzję ciężko wierzyć.

Odnośnie sztabu medycznego, mecz z Chelsea o ile dobrze kojarzę tweet od Pearca, był debiutem nowego lekarza klubowego, który mam nadzieję poprawi funkcjonowanie tej formacji. Pozostaje czekać na konferencje Kloppa albo jakiś komunikikat od rzetelnego Jayce, który ma raczej dobre informacje odnośnie urazów.

Edit. Dobrze, że Arthur dostał dzień wolnego, szkoda żeby się przemęczał.

Firmino wypada na 3 mecze

To duża szansa, że do końca sezonu nie pogra…

On musi zagrać w ostatnim meczu sezonu na Anfield! Trzeba mu podziękować za wkład w wyniki zespołu w ostatnich latach i i za grę dla nas. Fantastyczny zawodnik. Chciałbym aby wyszedl z opaską kapitana i zszedł w okolicach końca meczu. Fajna sprawa jakby też strzelił bramkę. Będzie go brakować, ale taki jest sport. Nasz Si Senior!

3 polubienia

Uwielbiam Firmino ale faktycznie zbliża się moment kiedy rozsądne dla wszyskich będzie jego odejście. Fizycznie już odstaje a i zdrowie nie to co dawniej.

Jones i Matip wczoraj nie trenowali…

@AquerdationLFC może taki ruch na przygaszenie pożaru dupy i mamy te 2 tygodnie, żeby sie zastanowić jaki ruch będzie najlepszy długoterminowo.
Ten Doucoure wydaje się być na tapecie, ale u nas to jak z tym Endo potrafimy nagle wyciągnąc królika z kapelusza.

Jones miał wypaść na mecz z Wisienkami.

Czyli w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby decyzja o Endo była tym podyktowana w jakimś stopniu.

Wiadomo na ile Jones wylatuje? Oby to nie było nic poważnego, bo ta kadra jest niekompletna jak fryzura Kloppa przed przeszczepem i potrzebujemy wszystkich zdrowych i w optymalnej formie przez cały sezon :slight_smile:
Wiadomo co z Bajceticiem i kiedy planowany jest jego powrót? Wszystko wskazuje na to, że będzie naszym podstawowym defensywnym pomocnikiem, więc dobrze by było, żeby powoli wracał do treningów budował kondycję.

Trent i Lucho byli na treningu :ok_hand:

12 polubień

Ale już Konate poza treningiem dzisiaj, tak samo Mac i Thiago.

Hmm.

Czy Morton jest kontuzjowany? Kiedy spodziewany powrót?

Powrót to on zaliczy zapewne na wypożyczenie.

| Tyler Morton could leave Liverpool on loan before the transfer window shuts, with a host of Championship sides keeping an eye on the midfielder, including Hull City. [

@bazdjcooper

]

Konate ma być gotowy na wilki. Thiago i Jones wracaja do treningów. Bradley niewiadomo kiedy wroci…

1 polubienie

Allisona nie zagra na pewno do 6.12, Kota nie wiadomo jak długo będzie niedostępny.

O Thiago i Bajceticu - Klopp się już nawet nie wypowiada. Jednego Sprzedać, drugiego wypożyczyć i zobaczyć jak poradzi sobie w innym klubie. Szkoda mi szczególnie Joty, bo miał chłopak dobry okres, a jak już Klopp mówi że niewiadomo kiedy wróci to w 2023 roku go już nie zobaczymy.

Ja myślę, że Stefan nie ma kontuzji, tylko trenuje indywidualnie, aby przystosować ciało, i żeby się nie przydarzyła podobna kontuzja co w zeszłym sezonie.

Jak to kiedyś ktoś tutaj napisał, Jota wraca po kontuzji, powoli rozkręca się, jak już zaczyna strzelać bramki i wraca do formy, to ponownie dostaje kontuzji.
Wydaje mi się, że u nas powinien być jakiś indywidualny tok przygotowań dla każdego gracza z osobna.