Kontuzje

może kwestie wychowawcze? ale z drugiej strony Bajetic był na celebracji pucharu.

  • Ryan uszkodził więzadła kostki i oczekuje się 2-3 meczy przerwy
  • Thiago już raczej nie zagra w tym sezonie
  • Bajcetic nadal nie dostał zielonego światła na wznowienie treningu
  • Endo poobijany dość mocno i raczej nie zagra jutro
  • Mo, Sobo i Nunez do obserwacji dziś i ewentualne decyzję jutro
2 polubienia

Ja mam jakieś przebłyski, że na jakiejś konferencji Jurgen mówił, że Bajcetic ma jakieś sprawy zdrowotne związane z wiekiem ale może coś mi się ubzduralo.

Niemniej na Świętych chyba u18 wyjdzie …

Dobra wiadomość jeśli chodzi o Ryana, ogladajac mecz obawiałem się, że to może być koniec sezonu dla niego.
Endo, Mac, Szobo, Mo i Darwin niech oglądają mecz z ławki bądź trybun, nie możemy ryzykować.

Doak chyba ma kontuzje kolana. Pod koniec zeszłego roku wypadł i raczej nie wroci w tym sezonie

1 polubienie

Jurgen tak mówił. Ma ktoś jakieś pojęcie o co może chodzić? Strasznie dziwna sytuacja, nogi mu za szybko rosną, czy co?

To juz wgl jest przegiecie… Nawet Guardiola sie wypowiedzial ze za dzuo tych meczow w ciagu sezony, zwlaszcza jezeli grasz na wszystkich frontach,

Po prostu za szybko urósł w ostatnimi czasy i teraz w zasadzie siedzi na siłownie i dostosowuje mięśnie do takiego urośnięcia. Jak ktoś ma oko to wyłapie Bajceticia na zdjęciach czy filmikach klubowych dość duży się zrobił. A do najniższych w zespole nie należał.

1 polubienie

Tak, problemy z dorastaniem. W sumie dosyć częsta przyczyna rozbratu z boiskiem. Chyba Danns miał podobne problemy, tak samo Steven Gerrard też z tego powodu cierpiał.

3 polubienia

Martwi mnie to, że nadal nie wiadomo co z Mo, Nunezem i Szobo. We wtorek mieli trenować. Mam nadzieję, że w sobote będą w stanie zagrać z ławki.

1 polubienie

strasznie dlugo sie to wszystko ciagnie :thinking:

No z jednej strony klub boi się dopuszczenia do gry Nuneza, Mo i Szobo z byt wcześnie, bo w przypadku dwóch ostatnich ewidentnie zawalił sprawę dział medyczny i ich kontuzje odnowiły się zaraz po powrocie na boisko. Z drugiej strony to oni na mecz z $ity muszą mieć już jakiś rytm, więc powinni łapać minuty zarówno z Forrest jak i ze Spartą, bo mimo naszych ostatnich wygranych z chelsea i southampton to chyba nikt racjonalnie myślący nie wierzy, że dzieciaki poradzą sobie w meczu z obywatelami.

1 polubienie

Paradoksalnie ten mecz z Pragą może się przydać chłopakom na rozruszanie kości. Gdyby wówczas zagrał juz Szobo, Salah i Nunez - chociaż po 45’ to na City będą gotowi.

3 polubienia

Najpierw martwy sie o to jak pokonac Forest bo latwo w Nottingham nie bedzie.
Choc oczywiscie byloby pieknie gdyby do starcia z City powrocili Mo,Darwin;Sobo i nie zapominajmy o naszym dzielnym Wataru :grinning:

Ogólnie tak patrząc na sytuację kadrową to jest fatalna, ale jak przetrwamy ten okres do przerwy na kadrę i (odpukać) nie będzie żadnych nowych kontuzji, to po kadrach mamy praktycznie cały skład dostępny. Jedynie Diogo ma wrócić w połowie kwietnia.

Szobo i Nunez wczoraj trenowali z drużyną. Robertson i Endo maja dziś wrócić do treningów z drużyną. Nie dosłyszałem co z Salahem.

2 polubienia

Co było z Robertsonem? Bo chyba do mnie nie doleciało :thinking:

nie wiem co mu było, chyba poobijany/zmęczony po finale.
edit: Salah niedostępny na Forest.

Rozchorował się na środowe spotkanie z Soton

Klopp potwierdził, że Mo wypada?
Kurde, oby na City był zdrowy. Najlepiej, żeby ze Spartą złapał z 30 min…

2 polubienia