Koszulki

Szalu nie ma,zle tez nie jest czyli…przecietnie.
Ot! taka sobie koszulka-moze na zywo,jak sie przymierzy to bedzie mozna lepiej ocenic :grinning:

Dla mnie bajka, rękawki a także wzory w topione w kolor, lubię tego typu prostotę. Brawo Nike!

1 polubienie

Nie widziałem nigdzie koszulki bramkarza:

1 polubienie

Czy Bóg prezentuje wersje strojów 2022/23 dla kibiców?

Ten fiolecik Alissona niezły, lepszy od tego, co wczoraj miał na sobie Ederson.

Bardzo podobają mi się te koszulki, w prostocie siła, ten fiolet bramkarza taki średni. Może czas sobie kupić.

1 polubienie

Myślałem, że to zwykły tshirt w czerwonym kolorze jednak jak się przyjrzałem przebiega tam lekki wzorek i tył na około numerku na zółto robi robotę, fajnie to wygląda :slight_smile:

A wyjazdowy komplet gdzies zaprezentowano?
Jakiś czas temu pojawiła się tutaj w spekulacjach taka jasna marmurkowa koszulka, okropna zresztą…
Obecna wyjazdowa jest genialna (ta ecru z czarnymi spodniami, nie stroje w kolorze jajecznicy).

Oficjalnie jeszcze nie. Jak na razie tylko stroje domowe.

Tu więcej zdjęć koszulki bramkarskiej, domowej (tej fioletowej) do której @josif podesłał zdjęcie + wyjazdowej bramkarskiej która ma być niby czarna: link

Drugi komplet ten biały, wg mnie nie najgorszy, ale tylnej części ciała nie urywa…

No i trzeci czarny, nawet niezły :slight_smile:

Ogólnie polecam stronę footyheadlines na której można oglądać właśnie przecieki koszulek z całego prawie świata. Można podejrzeć co będą nosić nasi rywale, czy komuś zmieniła się umowa na dostawcę strojów, czy sponsor na koszulkach i np. kwoty jakie będzie teraz klub zarabiał. Zazwyczaj jest tak, że się nie mylą z przeciekami. W sumie nie pamiętam by stroje jakoś diametralnine odbiegały od tego co u nich można zobaczyć. Oczywiście są też oficjalne stroje po premierach, nie tylko przecieki. Ale dużo można zobaczyć. Ja stronę śledzę od czasów pierwszych strojów Warrior’a dla nas :smiley: Kiedyś przecieki odnośnie strojów to były max luty, najczęściej kwiecień, a teraz to i w grudniu można co podejrzeć :smiley:

Jeśli ktoś by był ciekawy co dla nas przygotowało New Balance na sezon 2020/2021 to łapcie (trzeba trochę poscrollować w dół - od “LIVERPOOL 2020-21 AWAY KIT PROTOTYPE” są). :smiley:
Z wiadomych względów koszulki nie miały swojej premiery bo zaczęła obowiązywać nowa umowa z nike. Jak dla mnie to były w pyte :smiley: Domóweczka pryma sort :blush:

1 polubienie

To tylko przeciek. Tegoroczna wyjazdówka jest bardzo fajna i potencjalna przyszłoroczna też niewiele odbiega. Przyjemnie się patrzy na tą rozmazaną tęczę :D:D

Natomiast trzeci strój to katastrofa totalna - nawet gó#niane tyreckie sweterki z 13/14 i biało-niebieskie z 11/12 były lepsze…

Jeszcze raz: to tylko przeciek ale oficjalne projekty nie różniły się zbytnio od przecieków.

Cześć wszystkim!
jest to mój pierwszy post na nowym forum (trochę udzielałem się na starym), ale do sedna. Chciałbym zamówić naszą wyjazdówkę z tego sezonu na Zalando, ale nigdy tam nie kupowałem rzeczy związanych z LFC. Czy ktoś zamawiał stamtąd jakieś ciuchy? Wszystko jest “legit”? Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;D

Jak mają w ofercie to jak najbardziej możesz kupować.Kupowałem sporo rzeczy i zawsze było wszystko ok.Zwrot (na wypadek złej rozmiarówki itp.) też jest bardzo łatwy

Siema! Witam na forum i zapraszam do częstszego udzielania się. :slight_smile:

Zamówienia z Zalando są generalnie bardzo profesjonalnie realizowane, więc kupuj śmiało. Nie wiem, jak jest z zalando.pl, ale w UK zwroty są darmowe i nieskomplikowane. Myślę, że w Polsce i innych krajach będzie podobnie, bo Zalando to globalna firma. Nie kupowałem tam nigdy oficjalnych koszulek LFC, więc do tego się odnieść nie mogę. Przed zakupem warto się zarejestrować, żeby móc później rozpocząć procedurę zwrotu bezpośrednio ze swojego konta.

Zalando w Polsce też ma darmowe i bezproblemowe zwroty, bo swojego czasu często tam kupowałem.

Czy ma ktoś do sprzedania albo wie gdzie kupić wyjazdowa białą koszulkę z sezonu 15/16 ? Kiedy wyprzedaż domowych strojów z tego sezonu podstadionem ?

1 polubienie

Ktoś wie dlaczego wczoraj nie zagraliśmy w nowych koszulkach, zawsze ostatni mecz graliśmy już w nowym komplecie.

Zamówiłem synkowi domową koszulkę (w weekend były mega promocje w about you 98pln) i dziś przyszła. Petarda.

Prostota, kolor, detale na rękawach… Wszystko super. Jedyne co mi nie pasuje to logo Standard Chartered i 97 plus ogień - lateksowe wprasowanki. Mogliby już zrobić wyszycia jak liverbird i logo Nike… Niemniej i tak lepiej niż NB które wszystko miało z lateksu/folii a po paru praniach pojawiały się pęknięcia.

Strasznie żałuję, że nie było dorosłych rozmiarów bo 400 PLN na koszulkę nie wydam :grin:

Dziś o 9:00 czasu polskiego premiera strojów wyjazdowych (tych białych).
Czyżby w tych białych mielibyśmy zagrać dziś z United? :thinking:

Któryś z zespołów będzie musiał w wyjazdowych zagrać, najwyżej będzie powtórka z OT, tam graliśmy w tych ecru i było ładnie.

Dziwne te koszulki, nie podobają mi się.

Okropne są, bring back NB

1 polubienie