Koszulki

Prawdopodobnie tak będzie wyglądała koszulka na sezon 2022/23

1 polubienie

Dla mnie bomba, klasyczny czerwony trykot The Reds.

1 polubienie



A tak wyglądać ma wyjazdowa

2 polubienia

Ta domowa jakaś taka zbyt zwyczajna i mało ciekawa. Mam nadzieję, że dodadzą jakiś fajny element lub dwa. Nie wykluczone też, że na żywo lub w sklepie online prezentowałaby się dużo bardziej okazale, co często ma miejsce po wypuszczeniu produktu na rynek.

Za to wyjazdowa mi się bardzo podoba. Jeszcze jakby pod szyją była w stylu lekkiego nacięcia V, to może nawet i rozważyłbym zakup.

Ostatnia koszulka L’poolu, jaką zamówiłem z oficjalki, to ta z sezonu 2014/15. Trochę zbyt obcisły krój, dlatego żałuję, że nie kupiłem dużo większej, bo do dzisiaj byłoby w czym chodzić na mecze, a tak to nadaje się jedynie do sprzedaży. :slight_smile:

Za to domowa z sezonu 2012/13 nie dość, że bardziej prosta i klasyczna, to do tego mega wygodna. Czekam aż kiedyś wypuszczą ją na sprzedaż w kategorii retro, bo naprawdę warto ten model mieć w szafie. Ach, te projekty Warriora! Po prostu klasa.

Ciekaw jestem też, czy ktoś z Was w ostatnich latach kupował koszulki domowe/wyjazdowe i które Wam najbardziej przypadły do gustu zarówno pod względem projektu, jak i komfortu noszenia, co też jest w sumie bardzo ważne.

Mamy tu jakichś szalonych kolekcjonekrów koszulek? :wink:

Francuskie nawiązanie na wyjazdowce. Cos się szykuje.

#mbappe

Koszulka z sezonu 2012/13 była bardzo podobna do tej ktora ma byc na sezon 22/23, roznica polega na tym ze wtedy Liverbird i reklama byly zolte a teraz maja byc białe. Obydwa projkety bardzo dobre, koszulka sprzed 10 lat naprawde jedna z lepszych w XXI wieku jak dla mnie dzieki prostocie, swietnemu materiałowi i kolnierzykowi.
Co do koszulkowego szalenstwa to posiadam prawie 40 koszulek Liverpoolu od lat 60. Cel to posiadac w kolekcji kazdy model domowej koszulki LFC. W obecnych czasach nowe koszulki pojawiaja sie z kazdym sezonem. W latach 60,70,80 pilkarze grali w jednakowych nawet przez kilka lat, wiec kolekcjonowanie z tych dekad jest latwiejsze. Posiadam tez replike koszulki z pierwszego roku gry LFC z 1892, oczywiscie bialo niebieska :grinning:

1 polubienie

Koszulka z sezonu 18/19, ta, w której wygrywaliśmy Ligę Mistrzów. Moim zdaniem jedna z najładniejszych koszulek, jakie kiedykolwiek mieliśmy.

1 polubienie

Dla mnie potencjalna domówka na przyszły sezon jest bombowa - szkoda tylko, że to recykling i zamiana z koszulkami z Tottenhamem.

1 polubienie

Sorry ale kojarzy mi się tylko z jednym:
Koszulka?

1 polubienie

Witam.
Wiecie może gdzie uda mi się zamówić naszą wyjazdówkę wersja Match (ta droższa) z nazwiskiem Salaha w rozmiarze L? Na stronie Nike jedynie XS i S, a na oficjalce nie ma ich zupełnie. Jakieś pomysły?

Mogę ci kupić pod Anfield i wysłać jeżeli chcesz, będę na meczu z Evertonem wiec pisz śmiało

Koszulka na nowy sezon już dostepna u chińczyków :wink:

Orientuje się ktoś o ile % zazwyczaj spadają ceny koszulek po zakończeniu sezonu?

30%, coś koło tego, już w maju powinna być obniżona cena

1 polubienie

Jeśli tak będzie wyglądać nowa koszulka, to wielka szkoda. Nie podoba mi się projekt widoczny na tych zdjęciach. Głównie ze względu na tą owalną linię biegnąca od rękawów aż pod szyję. Kolorystycznie przód jest w porządku.

Ja już postanowiłem, że jak wygramy Ligę Mistrzów i/lub ligę, to na pewno kupuję koszulkę domową z obecnego sezonu.

Przeceny już są w oficjalnym sklepie. 35% taniej za Home Stadium Jersey i 40% za Home Match Jersey. Ta pierwsza opcja wydaje mi się dużo lepsza pod względem komfortu i wygody noszenia.

Dzięki, ale poluję konkretnie na https://store.liverpoolfc.com/lfc-nike-mens-away-stadium-jersey-21-22 choć boję się o rozmiary (XL lub XXL), najwyżej będę z innego źródła kombinować.

Męska koszulka piłkarska Liverpool FC 2021/22 Stadium (wersja wyjazdowa). Nike PL rozmiary są na stronie nike.com, ale ceny porażają jeszcze :wink:

Już dziś o 9:00 (czas PL) zostaną zaprezentowane stroje domowe na sezon 2022/23.
Klub opublikował (wczoraj) krótki trailer jak te stroje mają wyglądać i potwierdza się to z tym co było tu przedstawiane wcześniej :slight_smile: Film i projekt strojów można zobaczyć tu.
Do tego najprawdopodobniej ulegnie zmianie też czcionka na mecze pucharowe - nowa czcionka.

Nowa czcionka na nowej koszulce na sezon 2022/23, z nazwiskiem Mo Salaha. Dobrze.:+1:

Fajna koszulka, lubię minimalizm. Brakuje jednak turkusowej wstawki nawiązującej do herbu. Trzeba również wspomnieć, ze kołnierzyk nie wyglada za ciekawie, będzie to tragicznie wyglądać na szczupłych piłkarzach.

No i są nowe stroje :smiley:
Jak dla mnie lepsze niż z przecieków. Choć trochę się różnią. Faktura (struktura powierzchni) wyglada inaczej. I to zmiana na plus.
Bez zbednych udziwnień jak obecne z tymi dziwnymi “paskami” i dziwnymi kołnierzykiem dzielonym na dwa.
Dobrze nasi w nich wyglądają :slight_smile:
Zdjęcia facebook