Leeds - Liverpool

Boże czy wy możecie już przestać naprawdę

To już nie ma żadnej wartości merytorycznej po prostu głupie, gimnazjalne przekrzykiwanie siebie

Wymiencie się kontami na jakiś prywatnych komunikatorach, żeby tam się gryźć i przestańcie zatruwać forum

W dużej mierze w kółko to samo o FSG

Radbug natomiast jak zwykle odzywa się i wyśmiewa innych dopiero gdy Liverpool wygra mecz

Naprawdę nie da się na to już patrzeć

7 polubień

A najbardziej to denerwuje mnie jak ludzie dają się łapać i wchodzą w dyskusję i odpowiadają radbugowi dając mu tylko więcej uwagi i jego własnej satysfakcji, że jak to znowu nie wyjaśnił użytkowników, bo mam wrażenie że na tej satysfakcji to mu bardziej zależy niż na argumentach za FSG

Po prostu zacznijmy go ignorować, bo widzę, że jego wpisy irytują większość forum i będzie dużo lepiej

1 polubienie

Na ile z twoich ostatnich 10 komentarzy nawiązałeś do mnie albo napisałeś “Radbug”? 15?

Ignoruj, byłbym z tego bardzo rad, czy jestes zawiedziony, ze odpowiadam wielu osobom, ale ciebie w temacie w FSG zignorowałem, jak sobie wymyśliłęś tezę o rzekomym moim “elitaryźmie”?

Jak się wstydzą swoich komentarzy po meczu, to niech nie wypisują takich stanowczych BZDUR przed meczem.Proste.Może dostaną dziś nauczkę i wiecej tego nie zrobią? Chociaż znam ich i wątpię…

Nie. Nie potrzebuje wygranego meczu by wyśmiewać wasze bzdurne teorie.Tak samo jak i wy nie potrzebujecie powodu, by mnie wołać, próbować obrażać, a później płakać jak wam już odpisuję.