Liga Europy

Pewnie po złości spadną żebyśmy nie wygrali :grin: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Powinniśmy, powinniśmy. Finał to jest jeden mecz a my potrafiliśmy przegrać w tym sezonie z Leeds, Bournemouth czy Nottingham, o 4:1 z Napoli nie wspominając.

3 polubienia

I w sumie czy my reprezentujemy taki poziom jak jeszcze dwa lata temu i wcześniej żeby wygrać LE? No nie sądzę. Plus napalanie się na takie drużyny jak LFC UNITED JUVE CZY BARCA zawsze będzie większe co nie oznacza że będzie łątwiej z West Hamem, Fiorentiną czy Sevillą (pewnie odpadną po grupie bo LE to ich specjalność XD). To drużyny tylko dla przykładu, a jest jeszcze Real i City wspomniane wyżej XD Nie no tego to nikt nie traktuje normalnie (no ja real trochę).

Inaczej co by nie ujmować finalistą, ale jak tam takie drużyny mogły dojść jak Roma, Rangers czy Eintracht to nie widz innej opcji niż wygrana.

@adamne finał możemy przegrać, zwłaszcza jeżeli zagramy z murarzami. Jednak nie wyobrażam sobie, że nie zagramy w finale. No chyba, że będziemy znowu bić się o majstra i Klopp będzie musiał ekstremalnie rotować

A ja wam mówię nie napalajcie się, choć Klopp potraktuje te rozgrywki pewnie całkiem poważnie i znowu zajedzie skład kiedy nie trzeba bo nie wierze że rezerwami tam będzie grał (nie Klopp) :rage:

No OK, zgodzę się że dojść do finału to pewnie dojdziemy, ale to jeszcze nie jest “rozpieprzenie” rozgrywek. Nie ma co wyrokować teraz jak nam pójdzie bo jeszcze nie wiemy kogo sprzedamy i kogo kupimy, jaka będzie sytuacja w lidze pod koniec sezonu no i czy kontuzje pozwolą nam nie zajechać składu.

A to to nie, wiadomo może się okazać, że faktycznie się po każdym przejedziemy a może też być tak, że nas za przeproszeniem dupa wciągnie jakaś Slavia Praga. Ale no tak jak pisane wyżej uważam, że nie dojście do finału po poważanym potraktowaniu tego turnieju to będzie trochę wstyd, tym bardziej że jakość po letnim oknie transferowym powinna być.

W ramach ciekawostki, Superpuchar Europy ma zostać rozegrany na PGE Narodowym. Raz, że będzie okazja zobaczyć europejską piłkę na najwyższym poziomie, a dwa, istnieje szansa, że będzie nam dane podziwiać Liverpool. Dodatkowy powód, aby trzymać kciuki za nasze zwycięstwo w Lidze Europy.

6 polubień

Oficjalnie potwierdzone, Superpuchar na Narodowym

1 polubienie

To z kim gramy o superpuchar?

Ktoś w ogóle się orientuje, czy na czwartkowy mecz w Belgii, będziemy mogli wystawić głębokie rezerwy? Chodzi mi o zawodników typu Gordon, Nyoni, Musiałowski czy Scanlon? No chłopaki chyba nie byli zgłoszeni do rozgrywek, kwestia tego czy takich młodzików trzeba zgłaszać? No bo głupotą byłoby brać podstawowy skład na mecz o nic.

zawodnikow u21 co sa w klubie conajmniej 2 lata nie trzeba zgłaszac.

2 polubienia

Znając Jurgena nie ma co liczyć na grę głębokimi rezerwami, rotacja duża będzie na bank, ale nie spodziewam się żadnych wynalazków typu Musiałowski itp

najlepiej jakby Szoboszlai i Salah w ogole nie polecieli

3 polubienia

Mam nadzieję, że w meczu z Unionem nie będziemy oglądali mocniejszej jedenastki niż ta:

Jak najwięcej młodych zawodników z pojedynczymi dodatkami z pierwszej drużyny.

5 polubień

Raczej nie ma szans na aż taką rewolucje z Kloppem u sterów. Chociaż to właśnie byłoby w tym meczu logiczne.Salah i Nunez pewnie wyjda w podstawie i zagraja 1 połowe lub 60 minut.

Mimo wszystko mam nadzieję na większą rotację niż w pamiętnym meczu ligi mistrzów, który skończył się poważną kontuzją Diogo Joty. Tam jeszcze można było to usprawiedliwiać kilkoma milionami z tytułu wygranej w lidze mistrzów. W lidze europy takich kwot pieniężnych już nie ma.

1 polubienie

Sevilla mówi w tym sezonie papa Europie, dobra nasza, wypada potencjalnie niebezpieczny rywal.

Tegoroczna LE ma osobny temat ze względu na nasz udział.