Liga Mistrzów 2022/23

umiesz czytać? cenzura się dzieje. materializują się sytuacje z powieści Orwella. jakieś ,myślozbrodnie" itp.

1 polubienie

:rofl::rofl::rofl:
FxmrdD2WwAEMEZB


Marciniak cieki sedzia? Pokaz lepszego na ta chwile? Moze Taylor?

15 polubień

Lewactwo niszczące bezpodstawnie życie kolejnemu człowiekowi? Nowe, nie znałem.
Człowiek, który coś w życiu osiągnął, doszedł gdzieś własnym trudem i ciężką pracą to zaprzeczenie wizji świata u lewaków.
I w takich momentach wychodzi z nory grupa tych życiowych nieudaczników, którzy nic nie osiągnęli i jedynym sukcesem jest wylanie żalów pisząc posta w internecie lub donos.

Ale jaki lewacki faszyzm? Zwyczajnie UEFA nie chce byc utozsamiana z prorosyjska…

Niestety boli też że mamy w społeczeństwie takich Aldorów z wypranymi mózgami ulegającym propagandzie na tyle by nazywać innych prorosyjskimi a jednocześnie stawać w obronie UEFY, która brata się z…Rosją

2 polubienia

a tymczasem Sabalenka na herbatce u Łukaszenki pewnie ciśnie do kolejnego finału:

:smiley:

Ja się polityką nie interesuje od kilku lat i dla mnie jako sędzie daje radę, ma poważanie wśród zawodników. Jest pewny swych decyzji i nie daje sobie na głowę wejść. Wydaje się być na ten moment najbardziej senswonym/regularnym arbitrem. U nas lubi sie kopać dołki pod osobami, co się wybijają i tu mamy kolejny tego przykład.

Tak, bardzo dbaja o wizerunek. UEFA ponad 2 miesiące deliberowała czy usunac kluby rosyjskie z rozgrywek UEFA po ataku na Ukrainę. Dopiero naciski krajowych związków spowdowały podjęcie takich decyzji.

Dodatkowo UEFA daje prezenty klubom rosyjskim takie jak punkty do wspólczynnika za sezon 22/23, a kluby białoruskie, mimo nieukrywanego wsparcia dla inwazji przez reżim Łukaszenki nie ponosza zadnych kar

E: Dobra, ale nalezy przerwać dyskusję, bo zmierza nieustronnie w kłótnię polityczną, a to nie miejsce na takie rozważania

1 polubienie

UEFA ma najmniej do powiedzenia. Przecież to FIFA dawała rosji mistrzostwa i nie odbierali gdy zaatakowała Ukraine. Oczywiście bronić się.mozna że to FIFA nie UEFA ale każdy wie ocb. Niech sędziuje makkelie to narobi znowu babolow. Nie ma problemu

trzeba przyznać, że jest w Polakach taka jedna odrażająca cecha - donosicielstwo, kapusiostwo. w tym wypadku to jeszcze wyjątkowo to ohydne bo całkowicie zmyślone. ten Pankowski to wyjątkowo odrażająca kreatura. będzie miał satysfakcję bo zaszkodził rodakowi który dużo w życiu osiągnął … totalna swołocz, hańba dla Polski że taki człowiek się tu urodził i działa na naszą szkodę

5 polubień

Ale to nie ma znaczenia w jakim charakterze spotkanie to bylo. Niestety bedac osoba publiczna to z kim sie spotykasz ma pozniej przelozenie na to jak jestes odbierany, to dla Ciebie nowosc? Nie zartuj.

Marciniak ani nie zostaje usuniety z zycia, ani nie zostal pozbawiony papierow sedziowskich. Zostal odsuniety od waznego wydarzenia bo tak jak napisalem mogloby to godzic w wizerunek UEFA, a to bezposrednio mialoby wplyw na ich zarobki. Czy to jest tak trudne w zrozumieniu? Byc moze dla przecietnego wyborcy konfedersoji tak, ale dla kazdego normalnego czlowieka nie. Watpie, ze jakakolwiek powazna europejska firma chcialaby byc utozsamiana z ludzmi z tej partii ze wzgledu na ich wypowiedzi nt. rosji, zydow czy “pedałów” (jak to zwykle mawiaja). A kibice maja to do siebie, ze potrafia rozne brudy wyciagac. Natomiast odsuniecie Marciniaka nie ma dla UEFA zadnych negatywnych konsekwencji… Wiec biznesowo wybor jest prosty. To nie zadna decyzja polityczna tylko zwyczajna kalkulacja, ot co. Im szybiej sie to zrozumie tym wieksza szansa na osiagniecie sukcesu.

A ok to nie wiem, u mnie zyje sie zupelnie normalnie, wrecz lepiej niz kiedykolwiek, ale wspolczuje jak u Ciebie jest inaczej.

Cale szczescie mamy tez oswieconych jak Ty. Szkoda tylko, ze jeszcze nie nauczyliscie sie czytac, ale wierze, ze kolejne pokolenia najnizszych warstw spolecznych (tych oswieconych) beda juz lepiej nauczane.

To warto poogladac mecze Liverpoolu z jego udzialem lub Polska Eklase.

Zgadza sie po naciskach. Bo w dupie maja sytuacje polityczna, a liczy sie dla nich kasa. xD Nie wiem czy zauwazyles, to tylko potwierdza moja teze, ze to UWAGA nie lewacki faszyzm chcacy nas zniewolic rodem z Orwella odpowiada za odsuniecie cienkiego Marciniaka tylko po prostu kasa. Przeciez byla wielka afera o to po czym sie obsrali i podjeli wlasnie taka decyzje jaka napisales. W przypadku Marciniaka oczywiscie sa to decyzje na duzo nizszym szczeblu i mniej znaczacym, natomiast argumenty, ze chlop brata sie z takimi, a nie innymi ludzmi moglyby wyplynac (w sumie wyplynely nawet wczesniej niz pozniej).

1 polubienie

to żyj sobie w tym swoim świecie… przykro mi ale jesteś homo sovietikusem.

2 polubienia

Ja tylko przypomnę, że klękanie z tęczową opaską na ramieniu w imieniu narkomana kryminalisty nie było polityczną sprawą, a Marciniak idący na spotkanie biznesowe opowiedziec o swoim sukcesie by być inspiracją dla innych, jest.
To się dzieje na prawdę, wnioski nasuwają się same.

17 polubień

A jest ktoś lepszy i podasz nazwisko, czy po prostu narzekasz, bo lubisz?

Gdyby Szymon wziął udział w jakiejś konferencji biznesowej w Mińsku lub na Kremlu to byłoby OK :grin:

uefa to w sumie wielki burdel, ale nie muszą tego na kazdym kroku udowadniać.

2 polubienia

No niestety nie udalo sie go odsunac. Szkoda, ale warto bylo probowac. :smiley:
Afera zakonczona, mozna sie rozejsc.

Sorry ale Ty nienormalny jesteś… Wolność słowa się jest łamana i co ? Nie widzisz problemu… Jakby Marciniak był na jakimś meetingu partii razem czy LGBT to by wszystko było wspaniale, cudownie i nikt by nie widział problemu… Ludzie którzy otwarcie Lenina chwalą - nie ma w tym nic złego…

8 polubień

Szymon Marciniak, który w poniedziałek uczestniczył w konferencji organizowanej przez jednego z liderów Konfederacji Sławomira Mentzena, nie zostanie odsunięty od prowadzenia finału Ligi Mistrzów. Taką decyzję podjęła w piątek UEFA. - end od story.

5 polubień

Rozejdziemy ale zapamiętamy Twoje zapędy w donoszeniu na innych :slight_smile: I ubolewanie z tego powodu że się nie udało.

6 polubień

A najśmieszniejsze jest to, że jak go w końcu nie zawiesili, to obalili argumenty Aldora o wizerunku itd xd.

2 polubienia

Ojej, bedzie mialo niebagatelny wplyw na moje zycie to, ze jakis losowy typ z forum cos tam sobie dopowiedzial, cos tam sobie zmyslil i cos tam sobie zapamieta, nie wiem co ja teraz zrobie. xD

Hmm no nie do konca tak jest - tak jak wspomnialem, wybranie Marciniaka niesie ze soba takie ryzyko wiec bylaby to zrozumiala decyzja biznesowa (odsuniecie). Tak jak np. rak niesie ze soba ryzyko smierci, ale nie jest wyrokiem i pewnikiem. Tak samo w takich sytuacjach - jezeli (jakims cudem) Marciniakowi uda sie pogwizdac jak nalezy to pewnie nikt zadnych brudow wyciagac nie bedzie i temat zostanie olany. No chyba, ze gdzies napisalem, ze z cala pewnoscia tak bedzie i mi to zacytujesz po prostu, wtedy sie odniose. :>

Ogólnie tak po głosach z neta i na zdrowy rozsądek, to ci z konfy czy czego tam moga zyskac. Bo oni wspierają ludzi sukcesu, co ciezka praca do czegos dochodzą, a ich przeciwnicy robią im pod górkę.

Teraz z taka narracja a i sprawa medialna, to słupki będą się zgadzać. Ja tam w sumie w tv to tylko mecze oglądam, a i wiadomości pozasportowych coraz mniej czytam. W każdym razie Marciniak i ten cały Metzen na tym zyskali tylko.
Z czego czytam to Marciniak opowiadał tam o swojej pracy/karierze, a nie o tym jak fajnie jest w Rosji, czy jak to Hitler mial racje :smiley: