Liga Mistrzów 2023/2024

Teorie spiskowe zawsze można pod swoją tezę podłożyć xD Jeżeli kluby będą chciały zrobić superligę to żadne losowanie i atrakcyjność logi mistrzów nie zmieni ich zdania.

1 polubienie

Widzę, ze nie w temacie jesteś, więc cofnij się kilka lat wstecz i zobacz jak zadziałała mafia uefa na próbę powstania superligi.Propaganda wjechała tak mocno, ze nawet kibice stanęli po stronie sprzedajnej uefy. Co w moim odczuciu było bardzo przykre, ze tyle osób dało się tak łatwo zmanipulować.
A teorię spiskowe… no cóż, po tym jak widziałem szaleństwo w szeregach uefy jak im się zaczęła dupa palić, spodziewam się po nich wszystkiego.

A co ma zmanipulowanie ludzi do decyzji klubów?

Było potencjalnie kilka zestawień hitów w 1/ 8 z udziałem City: Arsenal, Real, PSG, Bayern, dla mnie nawet mecz z Arsenalem byłby ciekawszy.
Z całej stawki jedynie BVB i Atletico są nieco z tyłu jeśli chodzi o atrakcyjność.
Nie doatrywalbym się jakichś machlojek, do ósemki awansowały praktycznie same wielkie firmy, cała Czołówka europejska, poza oczywiście Liverpoolu.

Ale czy Ty rozumiesz, że był już plan stworzenia superligi i był poczynione w tym kierunku działania?

6 postów zostało scalonych z istniejącym tematem: Canal+

BVB kontra Atletico czyli jestem na stadionie :muscle::smiley:

PL i SerieA najprawdopodobniej dostaną jedno dodatkowe miejsce w LM w przyszłym sezonie, chociaż Bundes jeszcze w grze, sporo będzie zależało od dwumeczu Arsenalu z Bayernem i WH z Bayerem.

2 polubienia

Jakiemu zespołowi kibicujecie w LM w tym sezonie? W moim przypadku kibicowanie to zbyt dosadne słowo, bo ostatnimi laty mało oglądam meczów fazy pucharowej, jeśli nie gra LFC, ale w tym roku dla meczu Real v City zrobię jeden z wyjątków.

Dla odmiany fajnie byłoby zobaczyć kogoś z pary Atletico/Borussia w finale, choć prawdopodobnie się to nie wydarzy.

Dzisiaj potencjalnie z korzyścią dla LFC byłby pozytywny wynik Bayernu na Emirates (np 1-2 dla gości) i wygrana Realu z City. Im bardziej pod górkę oba zespoły będą miały w ćwierćfinałach, tym większe szanse, że będą podmęczeni na mecze ligowe.

Arsenal uważam za faworyta dwumeczu. City jak się nie ugnie na Bernabeu, to też powinni być w stanie poradzić sobie z Realem, ale z pewnością jest to dużo większe wyzwanie. Możliwe, że losy dwumeczu rozstrzygną się dopiero w dogrywce lub karnych.

Atletico. Simeone należy się jeden tytuł LM.

1 polubienie

Mają autostradę do finału. Z jednej stronę nienawidzę ich stylu gry, brutalności z jednej i płaczliwości z drugiej strony, ale mimo wszystko fajnie jakby utarli nosa faworytom. Dla mnie spoko by było też jakby wygrał Arsenal, zawsze miałem do nich jakiś sentyment w LM, a zwycięstwa Realu, Barcy, City czy PSG bym nie zdzierżył. Więc będę kibicował finałowi Atletico-Arsenal.

Boże chroń Internet przed wygraniem LM przez Arsenal, przecież ich kibicom by tak odwaliło, że głowa mała, jak Oni bez sukcesów uważają się za najlepszy klub na świecie, a co będzie dopiero z jakimiś sukcesami.

4 polubienia

A mnie to tam rybka co sobie wypisują. Zresztą i tak wygramy z nimi ligę żeby za bardzo się nie poczuli :wink:

Pyszałkowatość jest niedaleko od przesadnej pewności w coś. Nie ma to dużo wspólnego z wiarą w swój zespół, bo trzeba też trzeźwo podchodzić do tego, co dzieje się w innych, a my w tym momencie zaczęliśmy być zależni od innych przez stratę punktów na OT.
Sam nie lubię za bardzo Arsenalu, ale nie widzieć ich poprawy względem poprzedniego sezonu, to trzeba być ślepym - oczywiście pytanie jak się zachowają, JEŚLI przyjdzie pierwsza przegrana i to niekoniecznie w lidze, bo być może właśnie Bayern, ale mogą być zbyt skupieni na lidze, by nawet to ich wybiło z rytmu.

Pieprzyć ich wszystkich.

Ale się odpaliłeś, a ja tylko z przymrużeniem oka (może jakbyś spojrzał na emotkę to byś zrozumiał) napisałem że niech sobie wygrają LM jak oddadzą nam ligę. Zluzuj majty :wink:

A tu to już zalecam wizytę u specjalisty, bo dosłownie nikt nie napisał tego co zarzucasz w sumie nawet nie wiem komu.

W sumie dzień ważnych meczów w Lidze Mistrzów, dobra pora na ogłoszenie nowego trenera.

Zauważyłem niechęć do Arsenalu i ich kibiców w ostatnim czasie wśród kibiców Liverpoolu. Innych miejsc, gdzie się dyskutuje o piłce, raczej nie śledzę, więc ta niechęć mi się nie udzieliła.

Jeśli kibice Arsenalu uważają się za najlepszy klub na świecie - w domyśle, że mają teraz najlepszą drużynę - to mają ku temu podstawy. Są liderem Premier League, są w ćwierćfinale LM. Z pewnością są w czwórce najlepszych drużyn na świecie.

Z ich strony drabinki życzę im najlepiej. Druga strona drabinki jest wyraźnie słabsza, PSG życzę szybkiego odpadnięcia, stylu Atletico nie lubię, Borussii nie ma sensu kibicować, bo i tak nie wygra (za dużo razy byłem w obozie przegranych, żeby się ochoczo do kolejnego zapisywać xd), a obecna Barcelona jest mi obojętna.

1 polubienie

Smiechlem :rofl:
W przeciwienstwie do nas i city wygrali mecze w lidze gdzie byli faworytem i sa liderem - tak sie wygrywa tytuly brawo. Ich najwiekszy wyczyn to pewnie mecz z nami, my mielismy moze gorszy dzien moze nie - ale zasluzona przegrana.
Ale polecam przypomniec obrone czestochowy z city, porazke z porto, grupe smiechu w LM i czekamy na cwierc final. Maja dobry okres, totalny brak kontuzji, ale dobry boze umieszczanie ich w najlepszych druzynach swiata to zarcik :rofl:

Edit. Plus wisienka na torcie: ‘nie-reka’ Odegaarda

Najlepszy klub na świecie, najlepsi kibice na świecie, najlepszy duet środkowych obrońców na świecie, najlepszy trener na świecie, najlepsza szóstka na świecie. Coś pominąłem? A bym zapomniał jeszcze o najlepszym gwałcicielu na świecie. Teraz to chyba komplet

1 polubienie