Ligue 1

Messi out z PSG. Jak podaje Fabrizio Lionel został zawieszony na 2 tygodnie gry w PSG po podróży do Arabii Saudyjskiej (nieautoryzowanej przez klub). Jego ojciec poinformował klub, że po wygaśnięciu umowy odchodzi.
Ronaldo również rozważa odejście z Arabii z powrotem do Realu w roli ambasadora.
Gwiazdy się skończyły, czas na nowe twarze.

Mnie za to mocno zastanawia Thuram z Nice. Nie oglądam Ligue 1 na co dzień ale z tego co słyszę to talent na miarę swojego sławnego taty, potrafi grać zarówno na 6 jak i 8 i w ostatnim sezonie bardzo się rozwinął piłkarsko. Nasze potencjalne zainteresowanie pewnie nie wzięło się z znikąd.
Ktoś może przybliżyć sylwetkę tego zawodnika?

Powiedz to Lewandowskiemu.

Media donoszą, że przenosiny Messiego do ligi saudyjskiej to już deal done. Argentyńczyk ma zarabiać 600 mln euro rocznie… Co się dzieje z tym futbolem. 8 krajów na świecie ma mniejsze PKB niż roczna gaża Messiego.

Futbol zawodowy już dawno przekroczył granice absurdu. 600 mln rocznie, nieźle.
A co na to CR7? :thinking:

Nie wiem jak tam sledzicie newsy piłkarskie. W każdym razie Messi idzie na emeryturkę do Interu Miami. Ponoć poza wypłata są tam mu oferowane udziały i kij wie co jeszcze.
Jakiś rozdział się kończy dwaj najwięksi ostatniej dekady będą grali poza jedynym słusznym w klubowej piłce kontynentem :sweat_smile:

Fajnie, że robi się miejsce dla innych. Skończy się tylko Messi/Ronaldo do złotej piłki. Czas na młodzież, Mbappe, Halland, Jude. Młodzież ! zapraszamy :slight_smile:

Ameryka XD

Mbappe potwierdził, ze zostaje w PSG na kolejny sezon.

To chyba sam się nie może zdecydować.

On chce zostać do końca kontraktu i to ogłosił, a klub chce, aby przedłużył, albo go niby sprzedać. Co jest dość dziwne, ze PSG woli sprzedać niż go po sezonie puscic za darmo.

Wydali na niego nie mało. Może chcą go sprzedać żeby zbilansować kwotę do FFP ( wiem, dziwnie to brzmi przy nazwie klubu Psg) a tak będą na minusie po jego odejściu za darmo, a kogoś będą musieli kupić w jego miejsce.

2 polubienia

Prezydent Francji ma ciekawe hobby :upside_down_face:

https://twitter.com/Tanziloic/status/1669819667039354886?s=20

Nagelsmann nie zostanie menadzerem PSG wg Tanziego. Szkoda, że do tego nie doszło, bo chętnie bym widział podzieloną szatnię w PSG. Przydałby się taki menadżer w City kiedyś. :slight_smile:

Lucas Hernandez w PSG za 50 milionów ojro

Promocja. Ale nie dla psa kiełbasa. Mamy Matipa, po co nam klasowy środkowy obrońca. Może się uda wyciągnąć Johna Nonamesona.

Właśnie wraca po zerwaniu wiązadła krzyżowego, zdrowie takie trochę Thiagowe

Przecież ten Lucas to takie samo szkło, co Matip. Idealny do duetu z Konate xd.


PSG obejmie Luis Enrique jak dla mnie jest on strasznie słabym managerem i za rok będzie zmieniony, jeśli nie w trakcie sezonu :sweat_smile:

Zgadzam się.
Ligue 1 pewnie wygra, ale ambicje szejków sięgają znacznie dalej.