Liverpool - Chelsea

Myśle, że 2 zmiany musza nastąpić. Gakpo się nagrał już i bym zmienił coś w srodku. Wyglądamy złe zostawiamy za dużo miejsca, za mało ruchu w srodku.

A walą bekę z Viaplay, że komentują mecz Ekstraklasy.

Bo tak to wygląda. Jałowość, wielka jałowość.

2 polubienia

Właśnie nie widziałem o co z tymi śmieszkami chodziło, chwilę mnie nie było i zgubiłem kontekst.

Zachodny spytał się Pełki jak podoba mu się pierwszy mecz Ekstraklasy w 2023 xd

1 polubienie

Pełka przez chwile się zakrztusił się od śmiechu

Eh, gdyby bramki były o 5 metrów wyższe, to prowadzilibyśmy 3-0. 2x Gakpok, 1x Salah.

Gra przed polem i w polu karnym przeciwnika bardzo słaba.

Z kolei środek pola nawet daje radę i nie przyprawia o mdłości. Bez rewelacji, ale z Fabinho i Hendo byłoby o klasę gorzej.

Uważam, że w drugiej połowie przesunięcie Gakpo na lewe skrzydło, ściągnięcie Harveya i wprowadzenie Darwina na szpicę może ożywić naszą grę ofensywną. Gra Elliotta nie wygląda źle, ale lewa strona nie jest jego naturalną pozycją i niewiele mamy pożytku z takiego ustawienia.

Nasza obrona przy stałych fragmentach to dramat. Wszyscy zawodnicy w czerwonych koszulkach ustawiają się obok siebie, podczas gdy rywale w niebieskich stoją niepilnowani parę metrów obok nich, za nimi lub przed nimi. Aż prosimy się o to, żeby nam zapakowali bramkę po jakimś rzucie rożnym/wolnym. Kryminał.

Na plus to, że Klopp poszedł po rozum do głowy i przemeblował środek. Remis utrzymuje nas w grze, więc może przy odrobinie szczęścia uda się wygrać.

Serio poziom studia i komentatorów na Viaplay to dramat… normalnie jestem bardzo zadowolony z usługi ale przez to, że nie można w aplikacji mieć samego głosu ze stadionu rozważam wrócić na anglojęzyczne strumyki.
( Mam na myśli ogólnie od początku sezonu, nie tylko ten mecz )

3 polubienia

Ale pięknie kibice skandowali wejście Darwina

1 polubienie

Na bank to przegrają po golu Mudryka, Liverpool lubi w taki sposób wprowadzać nowych piłkarzy do PL.

1 polubienie

Lewym skrzydlowym na napadzie. Napadziorem na lewym skrzydle. Za to lubie Kloppa, to nieszablonowe myslenie.

1 polubienie

Jezu chłopie, ale Ty jesteś marudą :joy: weekend jest. Strzel sobie jakieś piwko, rozchmurz się.
Przeglądam sobie Twoją aktywność i same narzekania ani jednego normalnego komentarza :flushed:

@Flymf
Co do Twojej odpowiedzi
leonardo-dicaprio

1 polubienie

Zasłużony remis, ale jeżeli chodzi o sytuację bramkową to jestem poważnie zaniepokojony i jest mi przykro

Jest coraz gorzej

No to wypisalismy się już z ligi mistrzów na przyszły sezon, a miejsce które zajmujemy w tabeli to żaden przypadek tylko nasze aktualne możliwości piłkarskie.

8 polubień

To, że jesteśmy w dupie to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.

1 polubienie

To moje podobne przemyślenia w trakcie meczu, tym występem obydwie ekipy potwierdziły, że będą się biły o miejsca 7-10. W sumie to tak wyglądało jak derby średniaków.

Nawet tak dramatycznie słaba Chelsea wykreowała jednak lepsze sytuacje niż my.

Typowy mecz dwóch średniaków. Trafiliśmy na godnego siebie rywala. Każda inna ekipa z Premier League, ograłaby dziś zarówno nas, jak i Chelsea.

Mecz straszny, zero ładu i składu. Wiele dobrego nie było, dużo grania do najbliższego przez co sobie dodatkowe problemy robiliśmy.
Fabs wszedł zmęczony, wyglądał jakby to on grał od początku. Stał się ponurą „biegającą”metafora naszego sezonu.
Na plus tylko Konate i Robbo dziś na dobra sprawe i powrót Nuneza. Reszta w mniejszym lub większym stopniu zawiodla niestety.

Ten mecz dokładanie pokazał w jakim miejscu są oba zespoły, masa niedokładności, decyzyjność na bardzo niskim poziomie, dużo szarpanej, brzydkiej gry, no ciężki to był mecz obu drużyn w dołku. Gakpo obecnie niestety dość słabo wygląda, ten Mudryk nieźle się pokazał w debiucie, spokojnie mógł mieć asystę. Ciężko coś tu więcej powiedzieć, nie spodziewałem się fajerwerków także zdziwiony tym remisem nie jestem.