Liverpool - Leicester (Carabao Cup)

Sklad jakiego oczekiwałem, niech pogra młodzież i zmiennych, za to Leicester wychodzi dość mocnym składem.
Na ławce bramkarz Pitaluga, co to musi świadczyć o Kariusie czy Adrianie (kontuzjowani, nie zgłoszeni do rozgrywek? Sam nie wiem).
Potem nasza ławka to Woltman, Quansah, Beck, Gordon, Jota, Keita, Milner, Konate.

Nie było na żywo w TV to śledziłem tylko relacje na Google. Ale mimo, że wynik znany to z przyjemnością obejrzę powtórkę o 23

Billy duże dziecko musi udać się na wypożyczenie. Chłopak jest bardzo lubiany, widać to na treningach, ale od czasu debiutu w seniorach żadnego progresu. Nad dzieciakami przeważał fizycznie,.ale teraz jego główny atrybut zniknął. Przeciwnicy są szybsi a on sam jest jak bomba, która taktycznie nie ogarnia.
Szkoda, że z radarów zniknął Balagizi, bo chętnie zobaczyłbym jak radzi sobie z dorosłymi.

1 polubienie

Billy jest - poza innymi mankamentami- również wolny, co przy jego posturze nie dziwi, Vardy jest w stanie odjechać go na kilka metrów. W jednej z akcji w takiej sytuacji uratował nas Morton, który inteligentnie przyblokował Vardy’ego.
Jedyna opcja dla niego to wypożyczenie na rok-półtora, może coś z niego będzie. Konate wyglądał jak profesor w porównaniu do Koumetio.

Myślałem, że po tym szybkim 0:2 skończy się na jakimś 0:5 albo 0:7, potem znowu 1:3, wyciagnęliśmy to na remis w ostatnich minutach. Fajnie, że gramy dalej, zawsze to okazja do ogrywania młodzieży, Arsenal jest w gazie ale myślę, że finał jest realny.

Jest szansa że kto poratuje skrótem wczorajszego meczu?

Jurgen w przerwie sie obudzil ze mecz moze sie skonczyc kompletna kompromitacja i nie chcial sie narazac ludziom przybylym na Anfield ze olał puchar, bo wystawienie Komedio (brawo dla kolegi Zalewsky’ego za swietny przydomek) i Bradleya nie bylo niczym innym, stworzyl wiec pozory ze zalezy mu na tym pucharze i w drugiej polowie wpuscil kogo mogl, chlopaki pokazali charakter, duze umiejetnosci i wyszli z beznadziejnej sytuacji a Jurgen niechcacy awansował do polfinału. Billy Komedio jakoze ma wazny kontrakt prawdodopodobnie do konca jego trwania zostanie przesuniety do ekipy robotników przebudowujących trybunę na Anfield.