Liverpool - Manchester City

Nic z tego nie będzie. Cudem będzie utrzymanie czystego konta przez pierwsze 20 minut gry. Ten Liverpool jest bez wiary, wypalony. Remis w tym spotkaniu będzie jak wygrana w lotka.

Każda akcja City będzie szła stroną Milnera. Jeżeli wyłapie szybko żółtą kartkę to skończy się czerwem. Dramat, naprawdę w akademii nie mamy kogoś lepszego?

Na moje wyjście taką obroną na fodena to samobójstwo i też nie mogę zrozumieć dezyzji co do Nuneza ( jedyny zawodnik z przodu który jest szybki)na ławce, czyli możliwość prostopadłych piłek odpada. No ale nam jako kibicom zostało wspierać zespół.
Ogólnie raczej słaby wybór składu przez Kloppa.

No bo Salah to przeładowana T4

Na ten moment tak, bardzo stracił na szybkości.

Sky Sports puściło plotkę, że zagramy z Fabinho obok VVD, Gomezem na PO i Milnerem w pomocy.

xD Oby tylko plotka, w innym wypadku Haaland strzeli pierwszego po 5 minutach

Ma ktoś może jakiś ciekawy link do transmisji? Niestety nie udało mi się z nikim dogadać w sprawie Viaplay :slight_smile:

@Lapaino dziękuję!

@KrzysiekBrzozaLFC

Pierwszy z góry często oglądam, jakość i płynność ok

Dobra panowie trzymajcie się tam dzisiaj bo szykuje się prawdziwa jazda bez trzymanki

A co chcesz współdzielić?

Podsumowanie pierwszej połowy:

1 polubienie

Kurcze, ale jestem zaskoczony, że to my byliśmy lepszym zespołem w 1 połowie.
Milner sobie nieźle radzi i jednak to była chyba dobra decyzja Kloppa.
Widać również różnice co daje nam Robertson w porównaniu do Greka.
Mecz szybki i intensywny.
Najlepszy nasz zawodnik to chyba Firmino.
Naprawdę nieźle .

1 polubienie

Sprytny ten Thiago. Chce pozbawić Norwega możliwości strzelenia gola :joy:

1 polubienie

Wyglądamy naprawdę nieźle. Jest szansa na dobry wynik, Gomez może się dziś podobać szczególnie i z przodu Mo. Cieszy tez powrót Robbo. Jesteśmy z pewnością zmotywowani i nie chcemy odpuszczać żadnych piłek.

W ogóle dziś pierwszy raz od dłuższego czasu widzę Haalanda w grze, ależ on jest surowy. Widać nawet na najwyższym poziomie bez techniki da się grać :sweat_smile:

Piękna bramka, brawo Mo Salah, brawo Ali, od razu człowiekowi cieplej się robi :slight_smile:

Pozdrowienia rownież dla Przemka Pełki, odniosłem wrażenie jakby sam brał udział w tej akcji, a ja razem z nim. Super :slight_smile:

Jeśli Liverpool tego nie wygra to Klopp Nunezowi odgryzie głowę.

1 polubienie

Salah wreszcie blizej pola karnego i od razu zupelnie inaczej wygladal

W końcu pokazaliśmy jaja. Obrona praktycznie bezbłędna dziś, nawet Milner rozegrał świetny mecz. Haaland nakryty czapka. Sędzia starał się mocno pomoc City, ale to nie wystarczyło(Salah fajnie rzucił Silva jak szmacianka, tam ewidentna żółta była dla Portugalczyka). I właśnie Mo fizycznie jak za najlepszych lat- równie szybki, a nawet silniejszy.

Oby to była zapowiedź powrotu do solidnego punktowania! Brawo! Wszyscy dziś zagrali bardzo dobre spotkanie. Oprócz Darwina.

2 polubienia