Liverpool - Manchester United

Gramy całkiem nieźle, ale sporo dalej do poprawy. Z przodu brakuje nam chłodnej głowy często to ostatnie podanie zawodzi, ale to nic nowego. Niestety bardzo mocno gubimy się po prostopadłych piłkach, ale na razie mamy sporo szczęścia.
Darwin dzisiaj bardzo słabo i mało pracuje.
Musimy coś jeszcze ustrzelić bo ciężko będzie zachować czyste konto w tym meczu.

Ciężka pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Jakoś miałem wrażenie,że United z każdą akcją coraz bliżej bramki. Na szczęście Robertson i Gakpo jakoś to ładnie ogarnęli w końcówce. Ciekawy jestem kiedy Robbo i Anthony się za łby wezmą bo ewidentnie iskrzy po tamtej stronie.

Fajnie gra Elliott ( poza tym jednym złym podaniem ). Robertson i Gakpo - wiadomo.Chyba Fabs pierwszy do zmiany bo balansuje na granicy czerwonej. Virgil i TAA też dość niepewni się wydają.

No to oby nudne drugie 45 minut i może być bez zmiany wyniku :smile:

Edit: Albo nie takie nudna ta druga połowa jednak :smile:

1 polubienie

Gra w “memnited” to stan umysłu i nikt nie przekona mnie abym myślał inaczej!
A arbiter to cymbał, który nie wie komu i kiedy pokazywać kartki🤦🏻‍♂️

Strzelić szybko na 2 :0 i kontrolować :red_circle::muscle::blush:

1 polubienie

Satysfakcjonujące prowadzenie do przerwy. Bramka Gakpo, jak i cała akcja, wyśmienita.

Gramy nieźle, jest zaangażowanie i walka, a to najważniejsze. Pewność siebie się utrzymuje pod warunkiem, że nie popełniamy błędów, bo jak te zaczynają się wkradać, to widać niepokojącą nerwowość.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na około 38 minutę, kiedy Elliott przejął piłkę w środku na naszej połowie (podczas gdy równie dobrze większą odpowiedzialnością i chęcią do rozegrania akcji mógł się wykazać Hendo), był pressing ze strony rywala, a Hendo zamiast się wystawić Elliottowi do podania, to - jak zwykle tchórząc - pobiegł do przodu. Harvey nie miał blisko partnera, więc podał źle, do przeciwnika, i z tego wynikła sytuacja, w której szczęśliwie nie straciliśmy bramki, bo raz, że Antony był na małym spalonym, a dwa, że Ali i reszta dobrze zareagowali nie pozwalając United na czystą sytuację 1 na 1.

Hendo nie popełnia dzisiaj rażących błędów, bo w sytuacjach pod presją oddaje futbolówkę najszybciej jak się da (zwykle przy pierwszym kontakcie), lub po prostu ucieka od gry pod pozorem wystawienia się do podania gdzie indziej. Strasznie to denerwujące, a jeszcze bardziej w tak ważnych meczach.

W ogóle jaka różnica między spokojem Harveya a Mo😅

to ma być ten wielki Memczester? Przyszły mistrz Anglii? Phii, to jakieś leszcze. Ten Hag wyjaśniony przez Kloppa.

1 polubienie

Coś pieknego, jak ten Gakpo ich opluł w tym momencie :heart:

3 polubienia

jak piszę, że będzie 4:0 to będzie :smile:

3 polubienia

Wyjaśniony"MEMnited" :muscle::red_circle::blush:

1 polubienie

BOŻE JAKA AKCJA GDZIE SĄ LUDZIE CO SKREŚLILI GAKPO PO JEGO PIERWSZYM SPOTKANIU YAAAAAAYYU

Przepraszam jestem w euforii po tej akcji

1 polubienie

Jezu jak mnie wkurwiają te dwie cioty Antony i Bruno. Oby dostał czerwo dzisiaj któryś.

5 polubień

Taki Liverpool, jak w drugiej połowie chcę oglądać co weekend, co wtorek/środa!
W Manchesterze to chyba na treningach uczą machać łapami.

Zobaczymy, ale to chodziło o cały komentarz :sweat_smile:

Salah strzelił tak mocno, jakby chciał wybić niektórym z głowy pomysły o jego sprzedaży xD

5 polubień

i już 4:0, a to nie koniec chyba :slight_smile:

Dobrze, że McTominay nie wyleciał z czerwoną kartką, bo nie miałby asysty przy 4:0 :smile:

1 polubienie

Liverpool w formie, to Salah w formie. Egipcjanin nie będzie chciał nigdzie indziej pójść, tylko my powinniśmy zadbać o dobry zespół w formie by go wykorzystać. To jest jak jeden organizm.

Konate chyba tez już ma dość gry kapitana xD

2 polubienia

Proszę niech oni z takim samym zaangażowaniem grają z Realem

Jest wtedy cień szansy że wrócimy do gry

Hendo w drugiej połowie - świetny.

Robbo z golem i wszystko się będzie zgadzało w tym meczu :slight_smile: