Liverpool - Manchester United

Gourmet-shit GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Coś z Tobą nie tak chyba. LFC upokorzyło United na boisku, pijmy cały tydzień i cieszmy się z tego, bo to historyczny wynik. Ale po co takie teksty? Czy my jako kibice mieliśmy jakiś wpływ na ten wynik, żeby tak jeszcze się znęcać na kibicach United?

Wierzę w karmę, więc jeśli chodzi o rywalizację LFC z United los po prostu oddaje nam to, co zabrał za ery Fergusona. Pamiętam, jak fani Man Utd wtedy się z nas śmiali. Obiecałem sobie, że zacisnę zęby i będę wierzył, że po prostu role się odwrócą. A jak się odwrócą, nie będę się mścił za te lata upokorzeń z ich strony. Bo życie po prostu bywa przewrotne.

1 polubienie

Teraz tylko udowodnić dobrą formę z Bournemouth w sobotę, ten mecz może się okazać trudniejszym niż dzisiejszy.

1 polubienie

Nie zgodzę się z Tobą.
Przez te lata “gumożuja” im tam w Manchesterze kompletnie odbiło! i teraz trzeba ich za każdym możliwym razem sprowadzać na ziemię!

Sorry ale nastawianie drugiego policzka nie bardzo jest praktyczne w życiu.

"MEMnited" :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

No jasne ze bedzie trudniejszy, przeciez Wisienki nie dadzą sobie strzelic 7 bramek.

Teraz prosimy o typ kolegi na mecz z Realem :rofl::rofl::rofl:

Już raz w tym sezonie dali sobie strzelić 9 xD

Drugi raz się to pewnie nie zdarzy w tym sezonie, ale głupie 2:0 biorę z ucałowaniem ręki

Choc do naszego rewanzu w Madrycie jeszcze/tylko 12 dni to ja juz mam plan na ten mecz :joy:
W sumie dziecinny prosty: zagrac jak przez pierwsze 20 minut(mniej/wiecej) na Anfield a przede wszystkim maksimum skutecznie w obronie!

Ten Real jest “do ugryzienia” patrz Barcelona wczoraj ale oczywiscie zadanie przed nami arcytrudne.
Coz rozpoczac jak w spotkaniu domowym czyli prowadzic 2:0 i tym razem dowiezc to do przerwy.
Potem dorzucic 3 gola i dotrwac do dogrywki a tam wszystko byloby mozliwe.

W razie prawdopodobnych karnych zagralbym …van Gaalem eee Caju,ktory jest moim zdaniem lepszym “lapaczem” jedenastek od Aliego.

To zbudujmy nasza wiare w cud :muscle: poprzez wygrana z “MEMnited” oraz z Wisienkami no i jazda z Ancelottim i spolka.

Come on LFC🔴

Mój komentarz w środku tygodnia w temacie LM💪

Bernabeu to żadna twierdza, a przez ostatnie lata mam wrażenie że na wyjazdach nawet lepiej sobie radzimy niż u siebie. Dostali baty od Ajaxu w 2019, Chelsea w zeszłym sezonie też ich prawie że rozbiła prowadząc do 80 minuty 2:0.

Szanse mamy naprawdę niskie bo to Real i Ancelotti ale wierzyć nikt mi nie zabroni. Myślę, że oni mogą TO zrobić, szczególnie po tym meczu dzisiejszym, którym nazwałbym “Cud nad Anfield”, więc kto wie, może jak się zrewanżować prześcieradłom to na ich terenie i w wielkim stylu.

Już zespół Kloppa ich dzisiaj pięknie sprowadził na ziemię :wink: Myślę, że bardziej się nie da. Oby United teraz szybowało już tylko w dół tabeli. Na razie cały czas mają te pieprzone 20 mistrzostw Anglii, a my 19.

Tu nie chodzi o nadstawianie drugiego policzka, bo można wbić szpilkę. Ale z klasą.

Nie no, ilość beki z United po tym meczu jest iście wspaniała :rofl: A dopiero co zaczynali marsz po poczwórną koronę. Tak jak cały sezon absolutnie nie jest mi do śmiechu, tak dzisiaj zamierzam zadbać o dobry humor i przejrzeć pół Internetu związanego z angielską piłką.

image

6 polubień

Nie przesadzaj. Obraziłem kogoś? Polecam trochę dystansu, przydaje się w życiu. Ot, kulturalny tekst o Pani lekkich obyczajów. Nawet bez wulgaryzmów! Celowo, żeby ktoś nadwrażliwy się nie oburzył, a tu proszę. :wink:

Z United zawsze się można pośmiać, jak jest okazja. Szczególnie po bezpośrednim meczu. A dzisiaj od bramki na 3-0 tych okazji było kilka. :slight_smile:

Swoją drogą, jeśli jakiś fan United po tym meczu ma odwagę wchodzić na nasze forum do tego wątku i się samo okaleczać czytając posty uradowanych fanów LFC po tak dotkliwej porażce, to czy można mieć do mnie o to pretensje? :man_shrugging:

Takim ludziom można tylko współczuć. Akurat moje posty nie wychodzą poza granicę tego forum, więc nikt poza wami ich czytać nie będzie.

2 polubienia

Dziwnym przypadkiem dużo lepiej gramy jeżeli Thiago ogląda mecze w czasie L4
Pisałem już o przydatności Thiago w naszej ekipie i nie chcę się powtarzać poraz kolejny
Po dzisiejszym meczu mogę powiedzieć że wymienić na kogoś innego i zapomnieć niestety… może w Manchesterze City Pepa Guardioli ale nie u nas

2 polubienia

Spójrzmy obiektywnie też na naszą kadrę. Weghorst i Sabitzer czy zasługują na pozostanie? Nie sądzę, może biegają, starają się, ale to za mało, Fred? Ile już słyszymy od dawna, że to nie pomocnik na MU, McT to samo. Poziom trzyma tylko Eriksen i Casemiro, a i oni nie grają idealnie. Prawa strona Dalot czy AWB? Dzisiaj chyba oczywiste, że Dalot powinien odejść, AWB co najwyżej na zmiennika. Malacia przyszedł i pobudził Shawa, ale to tyle, a Shaw też miewa różne te formy. Lisandro i Varane grali do tej pory super, ale daleko im jeszcze do monolitu, no i atak. Sancho i Antony po 100 baniek praktycznie niczego nie dają, dzisiaj Gakpo za 30m wyglądał dużo lepiej, Rashford też niewidoczny, dużo jego bramek była też szczęśliwa, ja nie widzę w nim takiej lekkości i łatwości jak u Salaha, jest w dużo lepszej formie, ale to nie jest poziom Mbappe czy Viniciusa. No i Bruno, sory ale gość mnie mega irytuje od dawna, dużo złych zagrań, machania rękami, nie wiem czy nie przydała by się nam jakaś fajna 10 tka.

Mądre słowa z… Devilpage😬

Psami ich nazwać to byłaby obraza dla psów.

9 polubień

Tak całkiem się zgodzić nie mogę. Ostatnio zespół złapał lepszą formę. Ale w momencie największego dołu Thiago jako jedyny z pomocników grał przyzwoicie. Daleki jestem od stwierdzenia, że to nieobecnośc Hiszpana wpłynęła tak pobudzająco na naszą grę

Nieraz widziałem opinie i to często ekspertów, że bez Thiago gramy lepiej. Ostatni mecz z nim to 0-3 z Wolves. Od tego czasu 5 meczy bez straty bramki w tym 4 wygrane, daje to sporo do myślenia

1 polubienie

Po 70 minucie jakoś nie wielu było chętnych do śpiewania

Wyglądał przyzwoicie bo jest niezły technicznie i broniło go jakieś zagranie czy ten balans ciała, na który się nabieramy a takie detale bardzo rzucają się w oczy podczas gdy reszta gra totalny piach.
Stąd pewnie to spostrzeżenie