Liverpool - Manchester United

taka koszuleczka jest do zamówienia na jednej ze stron ( nie wiem czy mogę zareklamować )

myślę, że warto się w taką zaopatrzyć! :sweat_smile:

3 polubienia

ktos wczesniej pytał o skrót z polskim kom

3 polubienia

Wyslij link na priv prosze

Wyślij link na tą stronę na priv jeżeli możesz :blush:
Z góry dzięki :red_circle:

https://twitter.com/i/status/1632818799723331584

Klopp oddaje pokłon królowi egiptu :rofl:

1 polubienie

Muszę przyznać, że nie zwróciłem na to uwagi podczas meczu bo tu gdzieś dzieci latają, tu emocje itp. Ale po obejrzeniu tego komentarza polskiego na spojnie przy bramkach zatęskniło mi się za Canal +.
Mam wrażenie, że było tam dużo błyskotliwiej. Niby emocje są, ale brzmi to tak technicznie. 5:0 Nunez i cisza. 6:0 Salah i cisza. 7:0 Firmino.
Mecz idealny to się chociaż tu przyczepię :smiley:

Boże co to za robot na końcu (lol) :skull:

Przecież Pełka z tym drugim darli paszczę po każdym golu… a najbardziej mi sie podobała beka w studiu viaplay, przy wejsciu po meczu i przy zakończeniu programu, pieknie.

Tak sie zastanawiam, czy gdybysmy na OT nie zdjęli nogi z gazu przy piątym golu to nie skończyłoby się wyższym wynikiem niż w niedzielę? Tam przez pół godziny graliśmy z nimi w dziada, przy takim nastawieniu jak w drugiej połowie mogło dojść do dychy.

3 polubienia

Ciekawostka odnośnie meczu z United.

1 polubienie

Mysle że po tym meczu , po tym screenie i po tych archiwalnych wypowiedziach w koszulce MU już nie zagra.

Pewnie przed sprowadzeniem go znali te wypowiedzi🙃

Tu chciałem sprostować. Zerknąłem sobie na zeszły sezon i z Thiago grającym minimum 45 minut mamy 2 remisy, 15 zwycięstw. Z Thiago grającym krócej lub bez niego - 6 remisów, 2 porażki i 13 wygranych. Teoria, że gramy lepiej bez niego średnio się sprawdza :upside_down_face:

Rekontra jak w grze w mariaszka :joy:
Ten sezon to w lidze: 6/3/5 z Thiago oraz 6/3/2 bez Hiszpana
A w LM to: 4/0/1 z jego udzialem i 1/0/1 gdy go nie bylo

W sumie wiec praktycznie wychodzi na jedno czy on gra czy tez nie!
Ja jednak mam subiektywne wrazenie,ze bez niego na boisku gramy szybciej,bardziej bezposrednio i bez niepotrzebnych moim zdaniem kolek ala…Deyna.

1 polubienie

weź pod uwagę, że Fabinho sobie dopiero teraz wziął do serca, że trzeba odbierać piłkę, a nie się przewracać. A i tak w dwóch meczach mógł wylecieć. Ratował nas 18!!! letni Bajcetić, bez niego to byśmy pewnie teraz mieli juz po zawodach. Do tego Hendo chwilowo biega. Są dwie opcje, albo wracamy do formy, albo jak jest Thiago to reszta kładzie laske na bieganie.

1 polubienie

Pozyjemy,zobaczymy.
Mimo wszystko nastepna kampania powinna byc dla Thiago ostatnia u nas ze wzgledu na wiek oraz “kontuzjogennosc”.
Tutaj po pozegnaniu sie z Keita oraz Oxem(teraz latem) w przypadku Hiszpana jak i “zelaznego” Jamesa dzien 30 czerwca 2024 powinien stanowic kres ich gry w LFC.
Tak widze zmiane pokoleniowo-jakosciowa w II linii.

No to jest tez dla mnie oczywiste, ze powinni odejsc po nastepnym sezonie. A za 2 sezony Hendo.

Milnera to nie powinno być w klubie od 2-3 sezonów. Typ jest na poziomie Championship. No, ale niestety wolimy się cackać i patrzeć na zasługi.

Milner daje czasem więcej z ławki niż Hehe od początku meczu. Zawsze gra na maksa, z zaangażowaniem. Do tego prawdziwy przywódca stada w szatni.