Liverpool - Napoli

Nie gryzą. Statystyki i wyniki o tym mówią.

Tak szczególnie Salah się oszczędza :rofl:

Z naszego składu tylko Alisson, VVD i Nunez będą grać regularnie na MŚ. Nunez się nie oszczędza, a Alisson to bramkarz.

Chciałem z dywagacjami na temat potencjalnego rywala poczekać do rozstrzygnięcia we wszystkich grupach ale jeżeli zajmiemy 2 miejsce to potencjalnie może nam odejść City, Tottenham, Chelsea jeżeli zajmą 1 miejsce w swojej grupie.

Ehe, Ty tak serio? Przecież i tak w 1/8 nie możemy trafić na kogoś z Anglii

4 polubienia

Ale skład :slight_smile:
Milner i Jones od początku. Bez Nuneza, Robertsona.

Serio serio, a co ja napisałem wyżej? Że jak 3 kluby angielskie zajmą 1 miejsce w grupach, my zajmujemy 2 miejsce, to automatycznie odpadają nam też drużyny z 2 miejsc w tych grupach, które wygrają drużyny angielskie. Do czego tu się przyczepić i kruszyć kopię bo ja nie rozumiem?

EDIT: może faktycznie nie dość jasno wyraziłem się, po prostu pozostanie nam wtedy Bayern, FC Porto, PSG, Real do wylosowania zespołu z 1 miejsca.

Nie wiem co miałeś na myśli ale Zabrzmiało tak jakbyśmy mogli na nich trafić

Włoskie pały gwizdami zagłuszały YNWA i hymn LM. Czas im zamknąć japy wynikiem.

Co oni grają? Piłkę ma nasz zawodnik w środkowej strefie a 5 naszych graczy na pozycji spalonej XD
Nawet już się nie chce wrócić z tej pozycji spalonej…

Kibice z Napoli tak załguszają Anfield że aż wstyd, jak zespołowi nie idzie to ta mityczna niesamowita atmosfera na anfield nie istnieje

Boże jak się cieszę, że Konate wrócił

Mam nadzieję że już będzie solid i na stałe wróci do pierwszego składu

3 polubienia

Mi znowu w pierwszej połowie podoba się jak gra Jones . Mam wrażenie , że z każdym tygodniem jest on jakby szybszy/dynamiczniejszy. Jego tempo podań też się poprawia. Nie rozumiem skreślania tego chłopaka. Ma 21 lat, na ten moment pierwszy skład w ważniejszych meczach to za dużo, ale takie mecze o pietruszkę jak dzisiaj jest dobrą opcją.

P.s Fabihnio dzisiaj udowadnia, że w tym jak i ostatnich meczach jest naszym najsłabszym piłkarzem na boisku

3 polubienia

Przez tego sędziego nie da się oglądać meczu. Gwiżdże każdy upadek, z jednej jak i z drugiej strony

2 polubienia

W dodatku jakieś kartki z dupy…
Takie kartki po meczu powinny być anulowane, no bez jaj, sytuacja jakich w meczu kilka lub kilkanaście, jakby karać tak losowo kartkami mecze kończyły by się 8 vs 7

No i co wszedł Darwin i bramka (prawie jego)

Tak jakby ktoś wątpił w jego wpływ na mecze :wink:

XDD ale jaja na końcu

Zieliński był jak: :walking_man:

Wreszcie zobaczyliśmy Ramsaya, po kilku minutach nie można oceniać, ale widać, że chłopak ma umiejętności i nie boi się gry 1 na 1, lepszy technicznie niż można się było spodziewać po obrońcy ze Szkocji.
Liczę na jego pierwszy skład na Derby.

1 polubienie

Szkoda, że Nunez wszedł tak późno. Z nim na boisku o wiele więcej się dzieje. A kto wie, może jeszcze by pierwsze miejsce było.


Co by nie mówić, to ładne zachowanie Gruzina, który z szacunku ominął nasz herb.

5 polubień

Pracuje na transfer do nas? :wink: