Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Nie wiem czy kojarzycie, ale funkcjonuje w przestrzeni internetowej i nie tylko: teoria spiskowa, która mówi o tym, że wszyscy piłkarze Liverpoolu jadą na lekach astmatycznych. Piłkarz zdrowy, przechodzi do Liverpoolu i okazuje się, ze choruje na astmę.

W sensie takiemu Darwinowi, który był badany przez lekarzy Benfici nic nie wykryto, przeszedł do nas i automatycznie wykryto u niego astmę.

Leki astmatyczne jak wiadomo mogą polepszać wydolność (słynny case z norweskimi biegaczkami narciarskimi)- czy myślicie, że jest w tym jakieś ziarenko prawdy?

A może zwykła bujda nakręcana przez zazdrosnych foliarzy?

Czasem czytuje teorie spiskowe aby sprawdzić co nas czeka za kilka lat :grin: ale o tym słyszę pierwszy raz. Nawet nikt na stronie nie pisał, że Darwin czy ktokolwiek z zawodników “nagle” ma astmę…

Jednakże ostatnie lata udowodniły, że w każdej teorii, nawet spiskowej i najbardziej oderwanej od rzeczywistości jest jakieś ziarenko prawdy.

No to jest część tej teorii spiskowej. Ja też nie słyszałem, żadnych informacji o tych lekarzach Benfici czy naszych.

Często zestawia się to z liczbą pokonanych kilometrów w sezonie itd. ;]

Boże zobaczyłem nowe koszulki i oczy mnie bolą. Nike robi najgorsze stroje. Nie dość że są brzydkie to jeszcze każdy klub ma to samo. Zauważcie że np Tottenham i Chelsea mają dokładnie to samo co my, tylko w innym kolorze

Ale płacą najlepiej ;]

Też wolałem chyba bardziej NB, aczkolwiek wygląda na to, że różnie z tym bywa.

W tym sezonie nic ważnego nie wygramy. Na pewno liga odpada, LM zawsze możliwa, ale będzie ciężko. Najważniejsze, żeby Guardiola odszedł z City po zakończeniu sezonu

Zaczyna się przewidywanie jak to ch**a zdobędziemy po pierwszym sparingu w którym zagrało 32 zawodników Liverpoolu :laughing:

6 polubień

@kukikuki przecież ja to piszę od miesiąca. W tym sezonie liga jest dla City. Czas się pogodzić. Dla nas jest to rok przejściowy. Trzeba nauczyć Diaza i Nuneza taktyki Kloppa. Za rok przyjdzie jakiś dobry pomocnik (raczej Jude), Guardiola odejdzie i sytuacja się zmieni.

Też nie chce mi się wierzyć żeby Guardiola z takim składem nie wygrał mistrzostwa. Haaland, De Bryune i Bernardo w jednym zespole to jest jakiś kosmos. Jeśli Klopp mimo wszystko da rade po mistrzostwo w tym sezonie sięgnąć to na pewno będzie to jego największe osiagnięcie w karierze

Zobaczymy jak Halland się wpisze do pierwszego składu.

City gr wyjątkowo trudny rodzaj piłki. Ilu piłkarzy wbiło się do drużyny od razu i zaczęli grać na wysokim poziomie.

Grealish pod sam koniec dopiero zaczął grać świetnie.

A dla City ten sezon jest bardziej przejsciowy niż dla LFC xD LFC wymienił Mane na Nuneza, a tam miała miejsce niemalże rewolucja kadrowa. Dla mnie przyszły sezon pachnie mistrzostwem dla LFC.

Zdecydowanie posiadanie internetu, a co za tym idzie możliwość wyrażenia swojego zdania, niektórym szkodzi.
Ocenianie szans na mistrzostwo Anglii po JEDNYM sparingu :man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

2 polubienia

Czy to oznacza, że robisz sobie rok przerwy od obecnosci na forum?

2 polubienia

Rok temu też to pisałeś.

Liverpool podpisał nowy kontrakt do 2027 roku ze Standard Chartered o wartości ponad 50 milionów funtów rocznie ✅

Tak podali na fb na Premier League Polska

Kolejny który powinien się leczyć. Ty już pisałeś tak od wielu kolejek o poprzednim sezonie i o malutki włos wyszedł byś na durnia. Jak można na początku lipca pisać takie bzdury, jestem osobiście w wielkim szoku

3 polubienia

Czyli według twojego toku rozumowania na durnia wyszedł ostatecznie każdy kto twierdził, że Liverpool wygra mistrzostwo. Mocny fikołek

Orientujesz się może ile dostawaliśmy z poprzedniej umowy? Ja wyczytałem że 40mln i w związku z tym myślę, że po 4 latach od tamtej umowy i dużych sukcesach klubu wywalczyliśmy większą podwyżke niż 10mln, choć nie wiem też jak to wygląda w innych klubach ze sponsorami na koszulce, jakby ktoś miał jakieś zestawienie to chętnie zerknę :slight_smile:

O mały włos? City cały czas miało kontrolę nad tabelą. Niektórzy zachowują się jakby Aston Villa straciła te bramki w ostatnich minutach, ale prawda jest taka, że City już na 10 minut przed końcem meczu wyszło na prowadzenie.

Ty jesteś dobrze odklejony, zastanawiam się czy nie udaje ci się perfekcyjnie maskować jako kibic innego klubu

8 polubień