Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Widzę, że grono kibiców bardzo ceni sobie Joe Gomeza.

Twoje pierdolenie tutaj naprawde trudno zniesc. Dawno nie bylo tylu glupot seryjnie walonych przez jednego usera i jeszcze to durnowate czepianie sie wszystkich i wszystkiego jednoczesnie samemu bajdurząc, lol.

Zaczynajac od obroncow jak Ramos, Thiago, Terry, Ferdinand, Kompany przez srodkowych pomocnikow jak Modric, Fernandinho, Alonso, Toure na napastnikach w stylu Ronaldo, Benzemy, Suareza, Messiego, Lewandowskiego (…) konczac widac, ze wiek to w przypadku niektorych jedynie liczba. Gomez niech na razie zacznie regularnie lapac minuty w jakichkolwiek meczach bo z tym ma ogromny problem, nie mowiac o grze w 1 skladzie za 2 czy 3 lata. 300’ w ostatnim sezonie i 590’ nie napawaja optymizmem.

4 polubienia

To by wskazywało, że tylko zrobimy 1 transfer do pierwszego składu przez 3 lata. Myśle, że można sobie to wsadzić między baśnie :smiley:

Nie wiem czy kojarzycie, ale funkcjonuje w przestrzeni internetowej i nie tylko: teoria spiskowa, która mówi o tym, że wszyscy piłkarze Liverpoolu jadą na lekach astmatycznych. Piłkarz zdrowy, przechodzi do Liverpoolu i okazuje się, ze choruje na astmę.

W sensie takiemu Darwinowi, który był badany przez lekarzy Benfici nic nie wykryto, przeszedł do nas i automatycznie wykryto u niego astmę.

Leki astmatyczne jak wiadomo mogą polepszać wydolność (słynny case z norweskimi biegaczkami narciarskimi)- czy myślicie, że jest w tym jakieś ziarenko prawdy?

A może zwykła bujda nakręcana przez zazdrosnych foliarzy?

Czasem czytuje teorie spiskowe aby sprawdzić co nas czeka za kilka lat :grin: ale o tym słyszę pierwszy raz. Nawet nikt na stronie nie pisał, że Darwin czy ktokolwiek z zawodników “nagle” ma astmę…

Jednakże ostatnie lata udowodniły, że w każdej teorii, nawet spiskowej i najbardziej oderwanej od rzeczywistości jest jakieś ziarenko prawdy.

No to jest część tej teorii spiskowej. Ja też nie słyszałem, żadnych informacji o tych lekarzach Benfici czy naszych.

Często zestawia się to z liczbą pokonanych kilometrów w sezonie itd. ;]

Boże zobaczyłem nowe koszulki i oczy mnie bolą. Nike robi najgorsze stroje. Nie dość że są brzydkie to jeszcze każdy klub ma to samo. Zauważcie że np Tottenham i Chelsea mają dokładnie to samo co my, tylko w innym kolorze

Ale płacą najlepiej ;]

Też wolałem chyba bardziej NB, aczkolwiek wygląda na to, że różnie z tym bywa.

W tym sezonie nic ważnego nie wygramy. Na pewno liga odpada, LM zawsze możliwa, ale będzie ciężko. Najważniejsze, żeby Guardiola odszedł z City po zakończeniu sezonu

Zaczyna się przewidywanie jak to ch**a zdobędziemy po pierwszym sparingu w którym zagrało 32 zawodników Liverpoolu :laughing:

6 polubień

@kukikuki przecież ja to piszę od miesiąca. W tym sezonie liga jest dla City. Czas się pogodzić. Dla nas jest to rok przejściowy. Trzeba nauczyć Diaza i Nuneza taktyki Kloppa. Za rok przyjdzie jakiś dobry pomocnik (raczej Jude), Guardiola odejdzie i sytuacja się zmieni.

Też nie chce mi się wierzyć żeby Guardiola z takim składem nie wygrał mistrzostwa. Haaland, De Bryune i Bernardo w jednym zespole to jest jakiś kosmos. Jeśli Klopp mimo wszystko da rade po mistrzostwo w tym sezonie sięgnąć to na pewno będzie to jego największe osiagnięcie w karierze

Zobaczymy jak Halland się wpisze do pierwszego składu.

City gr wyjątkowo trudny rodzaj piłki. Ilu piłkarzy wbiło się do drużyny od razu i zaczęli grać na wysokim poziomie.

Grealish pod sam koniec dopiero zaczął grać świetnie.

A dla City ten sezon jest bardziej przejsciowy niż dla LFC xD LFC wymienił Mane na Nuneza, a tam miała miejsce niemalże rewolucja kadrowa. Dla mnie przyszły sezon pachnie mistrzostwem dla LFC.

Zdecydowanie posiadanie internetu, a co za tym idzie możliwość wyrażenia swojego zdania, niektórym szkodzi.
Ocenianie szans na mistrzostwo Anglii po JEDNYM sparingu :man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

2 polubienia

Czy to oznacza, że robisz sobie rok przerwy od obecnosci na forum?

2 polubienia

Rok temu też to pisałeś.

Liverpool podpisał nowy kontrakt do 2027 roku ze Standard Chartered o wartości ponad 50 milionów funtów rocznie ✅

Tak podali na fb na Premier League Polska

Kolejny który powinien się leczyć. Ty już pisałeś tak od wielu kolejek o poprzednim sezonie i o malutki włos wyszedł byś na durnia. Jak można na początku lipca pisać takie bzdury, jestem osobiście w wielkim szoku

3 polubienia

Czyli według twojego toku rozumowania na durnia wyszedł ostatecznie każdy kto twierdził, że Liverpool wygra mistrzostwo. Mocny fikołek