Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

A ja znowu jestem człowiekiem który kilka lat odsiedział w więzieniu za małolata choć nadal stary nie jestem i w 95% przypadków podejrzeń o gwałt, pedofilie czy inne przestępstwa seksualne lecisz na areszt śledczy. Są to zazwyczaj ludzie chorzy którzy nie kontrolują swoich zachowań a wiec mogą bardzo powtórzyć swój czyn, kara zazwyczaj jest surowa, w przypadku ludzi bogatych mogą mataczyć i manipulować w sprawie poprzez oferty finansowe, co za tym idzie namawiać do zmiany zeznań. Po to jest stosowany areszt 48 godzinny do godzin 72 aby zadziałać na korzyść lub nie podejrzanego a wiec, alibi, prawdomówność oskarżyciela/li, zbadać przeszłość(wykroczenia, przestępstwa, zgłoszenia, wywiad środowiskowy tip.
Na moje skończy się śledczakiem a mówimy chyba o Parteyu który był już notowany z tytułu awantur domowych jak i przemocy.

Moja opinia: zwykłe zwierze do odpału ze społeczeństwa, powinno się trzymać w chlewie, gazować i trzy razy dziennie w pi…

Jaka jest konkretna podstawa prawna tego twierdzenia?

A zwolnic to pracodawca moze… co najwyzej z obowiazku pracy na czas stawiennictwa w sadzie. :]

Przecież to co najwyżej skrót myślowy w związku z faktem, że piłkarze są na kontraktach- a nie, w stosunku pracy, niemniej mam wrażenie, że to jakaś forma czepiani się na siłę.

Co z Viaplay. Ktoś będę korzystał? Na stronie nie ma info o PL i nowych ligach które będą do dyspozycji. Również cena, 34 zl zostaję?
Mógłby mi ktoś doradzić, będę wdzięczny.

Wziąłem telewizję z Play czyli dawne UPC, za 25 zł mam ponad 50 kanałów, Viaplay, darmowy Canal + na 6 miesięcy (+ aplikacja, sporo filmów, seriali). Jeszcze nie korzystałem z Viaplay.

Jaka jest różnica między viaplay, a darmowymi streamami z neta? Jakość podobna, a czasem trafi się nawet lepsza niż to co oferuje viaplay, komentatorzy angielscy > komentatorzy viaplay. Dla mnie to strata kasy. Poza tym gardzę monopolem, więc wspierać tego nie zamierzam.

3 polubienia

A co w ramach TV ma Play, poza viaplay?

Jest FOX, Comedy, inne filmowe kanały (np. Paramount), National Geographic kilka “odmian”, BBC, polsatowskie, bajki dla dzieci, muzyczne - Eska Tv, Stars itp., to co w naziemnej - TVP1, TVN, Polsat, Pulsy itp., o Canal+ wspominałem, trochę zagranicznych - Deutsche Welle, CNN.
Są aplikacje Netflixa, Polsatu ale nie korzystałem.

Rzadko kiedy jakąś ligę ma więcej niż 2 stacje, a z reguły i tak jest to jedna, więc gdzie różnica pomiędzy obecną sytuacją, a Canalem :joy:?

Już abstrahując od tego, ze mi się zmiana bardzo nie podoba. Canal był mega jeżeli chodzi o opakowanie.

Do kompletu trzeba byłoby mieć jeszcze Polsat Sport Premium, bo tam jest LM i Eleven, bo mają FA cup…

Zapraszam do wątku tutaj po więcej info:
https://discourse.lfc.pl/t/viaplay

Liverpool Echo przygotował grafikę jak może wyglądać XI Liverpoolu w ostatnim sezonie Kloppa:

GK: Alisson Becker (Age at start of 2025/26 season: 32)

RB: Trent Alexander-Arnold (Age at start of 2025/26 season: 26)

CB: Ibrahima Konate (Age at start of 2025/26 season: 26)

CB: Joe Gomez (Age at start of 2025/26 season: 28)

LB: Andy Robertson (Age at start of 2025/26 season: 31)

CM: Fabinho (Age at start of 2025/26 season: 31)

CM: Harvey Elliott (Age at start of 2025/26 season: 22)

CM: Jude Bellingham (Age at start of 2025/26 season: 22)

LW: Fabio Carvalho (Age at start of 2025/26 season: 22)

RW: Luis Diaz (Age at start of 2025/26 season: 28)

ST: Darwin Nunez (Age at start of 2025/26 season: 26)

VVD będzie miał 34 lata wtedy i Oni sądzą, że już będzie max rezerwowym.

Ciekawe, czy to się sprawdzi.

Tu się wiele może wydarzyć. Na przykład duży znak zapytania mam wobec Fabinho. Czy pociągnie jako podstawowy defensywny pomocnik do 31 roku życia? A może sztab widzi to inaczej, dlatego był gotów przeznaczyć sporo pieniędzy na tego Francuza z Monaco, żeby stopniowo odciążać Brazylijczyka? Zresztą podobnie może być w wypadku Robertsona, który może być coraz słabszy w nadchodzących sezonach.

Ale największe niewiadome to młodzi. Czy Joe Gomez wróci do wcześniejszej formy, która pozwoli mu być podstawowym obrońcą? I czy Elliot i Carvalho spelnią pokładane w nich nadzieje na tyle, żeby stanowić o sile Liverpoolu, czy pójdą śladami Jonesa, który wyrasta (jak na razie) na co najwyżej solidnego rezerwowego?

Poza tym ten scenariusz zakłada przyjście Bellinghama, ale może równie dobrze przyjść ktoś mniej spodziewany, jak Nunez czy Diaz.

Jednak ciekawie będzie wrócić do tej prognozy za kilka lat i mieć nadzieję, że jednak nie będzie to ostatni sezon Kloppa.

imo Jude to już jest posłowie, dlatego nie mam parcia na innego ŚP, tylko czekamy do 2023.

Przecież to jest jeszcze dobry wiek dla śo. Na pewno 34 letni VVD będzie lepszy niż Gomez. Nawet 38 letni VVD będzie lepszy

1 polubienie

Zaczyna się słynne pierd*lenie kuczqa.

34 lata to jest dobry wiek dla stopera w SerieA, nie w PL.

Zanim wyskoczysz z Silvą - On gra w zespole, który gra 5 w tyle.

1 polubienie

W 2025 roku to w miejsce Anfield będzie zionęła dziura bo jakiś zbłąkany rosyjski iskander zamiast w Londyn trafi w Liverpool. Głupotą jest wybieganie tak daleko w przyszłość jak nie można przewidzieć poprawnie pogody za tydzień…

Patrząc w ten sposób to nie ma sensu rozmawiać o transfrach, budowie druzyny czy zbliżającym się sezonie. W zasadzie o niczym.

1 polubienie

Rio Ferdinand w sezonie 12/13 oraz Terry w sezonie 14/15 mieli po ~34 lata i jakoś nie przeszkadzało im to w byciu podstawowymi stoperami mistrzów Anglii i trafieniu do 11 sezonu PL. A no i grali w zespołach grających 4 z tyłu.

Van Dijk to podobna skala talentu (jak nie większa), więc bym tak nie wrzucał go na ławkę. Szczególnie nie wstawiałbym w jego miejsce Gomeza, który pewnie zdąży się do tego czasu połamać na dobre :wink:

1 polubienie

40 letni VVD z połamaną nogą, bedzie nadal lepszym piłkarzem od Gomeza, to jest całkowicie inna skala talentu i do tego duzo lepsze warunki fizyczne. 34 letni Benzema, czy 36 letni Modric jakos nie maja zadnych problemów zeby nadal byc czolowymi zawodnikami druzyny