Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Orientujesz się może ile dostawaliśmy z poprzedniej umowy? Ja wyczytałem że 40mln i w związku z tym myślę, że po 4 latach od tamtej umowy i dużych sukcesach klubu wywalczyliśmy większą podwyżke niż 10mln, choć nie wiem też jak to wygląda w innych klubach ze sponsorami na koszulce, jakby ktoś miał jakieś zestawienie to chętnie zerknę :slight_smile:

O mały włos? City cały czas miało kontrolę nad tabelą. Niektórzy zachowują się jakby Aston Villa straciła te bramki w ostatnich minutach, ale prawda jest taka, że City już na 10 minut przed końcem meczu wyszło na prowadzenie.

Ty jesteś dobrze odklejony, zastanawiam się czy nie udaje ci się perfekcyjnie maskować jako kibic innego klubu

8 polubień

niestety nie wiem ile było dotychczas

Wiem, że światowe wojaże to kasa i zobowiązania sponsorskie…
Ale trochę sie obawiam tego sezonu ze względu na przygotowania. Rok temu długi obóz z Austrii i Niemczech, na których zespół rzetelnie trenował wg dokladnie rozpisanego planu. Dzięki temu unikaliśmy urazów, zespół był świetnie przygotowany.
Teraz zamiast spokojnych przygotowań - podróże po świecie, trudne warunki atmosferyczne, zmiany stref czasowych, sponsorzy, kibice i powoli same cykle treningowe schodzą na dalszy plan.
Oby się to nie odbiło na dyspozycji zawodników i liczbie kontuzji.

Wiecie może czy ta książka Lijndersa będzie dostępna po polsku?

1 polubienie