Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Mac Allister prowadzi na forum w ankiecie na piłkarza sezonu :rofl: Przecież on (przez Kloppa) miał bardzo przeciętną pierwszą połowę sezonu. Piłkarzem sezonu dla mnie klasycznie Alisson

Mac miał może miesiąc wybitnej gry, ale to za mało na piłkarza sezonu. Debilny wybór. Zdecydowanie van Dijk, który miał równą formę przez cały sezon.

1 polubienie

Wybierać Allisona już trochę nudzi :stuck_out_tongue:
Nie znaczy, że nie zasługuje.

Mac jeden dobry miesiąc ?
To można napisać o szobo.

Mac od stycznia to nasz najlepszy piłkarz, w pierwszej połowie sezonu solidnie, ale trzeba docenić, że nie grał na swojej pozycji, a i tak wyglądał lepiej od Endo i reszty pomocników.

Van Dijk i spółka miała za wiele wylewów.
Tyle bramek co my straciliśmy w pierwsze 15 min, nie pamiętam podobnego sezonu.

Jakby wygrał to też by mnie nie zdziwiło, ale na jego grę trochę rzuca ogólna słaba gra bloku obronnego którego powinien być generałem.
Plus Van Dijk trochę znika w ważnych meczach jak nie idzie.

Zaczynałem swoją przygodę z Liverpoolem w 1998 roku, McManaman był już wtedy na krótko przed transferem do Realu Madryt. Jeśli spojrzeć na naszą drużynę z tamtych lat, to gwiazdami na miarę wymienionych przez Ciebie piłkarzy byli Robbie Fowler i Michael Owen, uznawany wówczas za cudowne dziecko angielskiej piłki. Macca był półkę niżej, ale wciąż bardzo dobry i wyróżniający się. Pierwszym graczem, który przychodzi mi na myśl i był na mniej więcej porównywalnym poziomie, jest Luis Garcia, choć to różne pozycje na boisku. Steve wszedł na wyższy poziom w Realu Madryt, ale skoro dzielisz plac z Ronaldo Nazario, Raulem, czy Roberto Carlosem, to wiadomo, że musisz być na odpowiednim poziomie. Do dzisiaj pamiętam jego bramkę na 3:0 z Valencią w finale Ligi Mistrzów z 2000 roku.

2 polubienia

Mac Allister miał, poza kilkoma meczami, równy, bardzo dobry sezon. Że przez pierwsze 2-3 miesiące mało się wyróżniał? Trudno, żeby było inaczej, skoro z konieczności grał na DM, spisując się całkiem dobrze na nie swojej pozycji. Wówczas wyróżniał się bardziej Szobo, ale on grał wyżej więc łatwiej było mu się pokazywać.
Dla mnie Mac, może nawet ex aequo z nim Virgil, Ali nieco dalej, w końcu rozegrał niewiele ponad 1/2 sezonu.

Prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem. Przez NIESPEŁNA 20 lat nie dostałem ostrzeżenia czy bana, te dwa dostałem na przestrzeni nie wiem, jakoś ostatniego miesiąca.
I jak najbardziej się zgadzam, mogłoby być tego ostatnio więcej, niepotrzebnie daje się sprowokować tym dwóm delikwentom, którzy poszczekać mogą tylko w internecie. Sypię głowę popiołem.

Nie mógłbym się natomiast zgodzić z tym, że Darwin Nunez jest kimś innym jak złym piłkarzem, bo jeśli już tak bardzo lubicie statystyki - to statystycznie Chris Wood jest lepszym piłkarzem :slight_smile:

Ja nie rozumiem po co zaczynać kolejny raz taką dyskusję, w momencie, w którym doskonale wiesz, że to to nie jest wyłącznie kwestia jednego czy dwóch użytkowników.

Piszesz o toksyczności? Ona się przejawia w wątku Darwina od wielu miesięcy i jest rozpowszechniana przez masę ludzi.

Piszesz o nieakceptowaniu opinii innych ludzi? Kolego, ja Ci skomentowałem kilka tygodni temu, że się z Tobą nie zgadzam - a Ty w następnej wiadomości zwyzywałeś mnie od debili. XD

Wy w większości macie coś na sumieniu.

Chcieliśmy z Clashmanem podejść jak najbardziej uczciwie i spokojnie do kwestii moderacji. Nie stosować żadnych banów ani mutow- bez konieczności.

W zasadzie korzystamy z tych opcji w absolutnej ostateczności, ale jak mamy reagować- kiedy każda rozmową w temacie Darwina przeradza się w festiwal jakichś wyzwisk, docinek, oskarżenie i ataków?

Darwin będzie zamknięty jeszcze przez chwilę- otworzymy go znowu, ale jak to się będzie przeradzało w takie coś nadal, to pojawia się po prostu muty i bany.

2 polubienia

To bardzo dobrze, bo poprzedni wielki pan moderator josif banował wszystko i wszystkich za jakieś głupoty.

@HappyBlancik & @DarwizzyKing możecie mi wytłumaczyć jaki cel miała wieczna krytyka z waszej strony Darwina ? Rozumiem, ze nie podoba się Wam jego gra, ale nieustanna krytyka z waszej strony prawie po każdym meczu doprowadziła do miedzy innymi śmietnika w tym dziale. Przedstawiacie się jako osoby w “białych rękawiczkach” , ale spora część ludzi na forum uważa zupełnie inaczej.

Byliście kiedyś na meczu ? Spędziliście czas w okolicznym pabie ?

Zastanawiam się czy zrozumieliście ostatnie słowa Kloppa i czy rozumiecie YNWA, słowa naszego hymnu i postawa naszych kibiców zawsze wyróżniała NAS od innych kibiców.

Może należy rozważyć zmianę klubu :slight_smile:

2 polubienia

Ty chyba nie wiesz co tutaj się działo w temacie Hendersona w sezonie, w którym zajeliśmy 5 miejsce. Wejdź sobie w jego temat, który nadal jest [zamkniety ale jest] przewiń sobie do tyłu kilkadziesiąt stron i poczytaj o tym jak kuczq i inni go wyzywali od chujów. A mówimy tutaj o K A P I T A N I E klubu, który sprawował tę funkcję przez kilka dobrych lat. Dlatego karanie jednej strony bez karania drugiej strony jest delikatnie mówiąc niestosowne. To robił wcześniej josif. Na szczęście doszło do zmiany władzy na forum, a tamtego wyrzucił naczelnik.

Ciągła krytyka? Ja powiedziałbym, że to odpowiedź na steki bzdur niektórych użytkowników, którzy nie myśląc o klubie i o tym jak moglibyśmy wydać pieniądze, których nie mamy, bo utopiliśmy je w niewypał w postaci Nuneza a którzy uważają, że jest on TOPKĄ 9 na świecie i niesamowicie się rozwinie już w przyszłym sezonie.

Czy chodzę na mecze? tak
Czy bywam w Anglii? tak

Mam także klientów z Liverpoolu, którzy myślą tak samo jak ja i dla których zaprzestanie identyfikowania się z Liverpoolem (usunięcie wszystkiego co z Liverpoolem związanego z internetu przez Nuneza, brak owacji dla odchodzącego Kloppa) jest wręcz wyparciem się naszego klubu :slight_smile:

E: Josif? Josif to akurat jedyny sensowny moderator, który nie nabierał się na sztuczki czy prowokacje tęczowych użytkowników i który trzymał to forum w rydzach. Twardą ręką, ale jakoś to wyglądało.

1 polubienie

Wyzywanie piłkarza klubu, którego jest się fanem to totalne dno.
Rozumiem krytykowanie zawodnika, ale tutaj jest to aż do przesady, plucie jadem po każdym meczu to jest jakaś masakra.

2 polubienia

Dlatego powtarzam słowa aquerdation, że każdy z nas jest winny tego jak wygląda forum. Wejdź sobie w tamten temat i zobaczysz, że te same osoby, które teraz nawołują do zbanowania blancika w tamtym temacie wyzywały Hendersona od najgorszych dziadów. To albo się banuje każdego albo się nie banuje nikogo a nie że wybiórczo albo temu kto najwiecej doniesie do moderacji.

1 polubienie

Jak dla mnie to jest prowokacja.

Czyli przesiadują na forach i cały czas krytykują głównie jednego zawodnika ?

To dziwne, mieszkałem w UK ponad 4 lata i nigdy nie spotkałem się z taka niechęcia do jednego zawodnika. Większość osób, zazwyczaj jeżeli nie lubiło/nie podobała się gra danego zawodnika, nie chciała o nim rozmawiać, odpowiadają w jednym zdanie " pierdolić go" i dalej skupiała się na oglądaniu meczu.

1 polubienie

Czyli rozumiem, że zamiast ukarać użytkowników, którzy nie potrafią zachować kultury wypowiedzi to zamknęliście cały temat.:joy::joy::joy:

Bardzo dziwne zasady tu panują. To tak jakby dwóch pracowników marketu kradło i zamiast ich ukarać/wyrzucić to zamknęli by sklep na tydzień.:joy::joy::joy:

1 polubienie

Ah okej czyli najbardziej toksyczne na forum jest próba konfrontacji z użytkownikami co plują jadem i stanie w obronie zawodnika, którego się lubi, a nie stosowanie wyzwisk i poniżania co drugi post rozumiem

Widzę że wiesz lepiej co sam robiłem xd nigdy nic moderacji nie odnosiłem, kiedyś jeszcze flagowałem posty, które zawierały wyzwiska ale z tym też się już poddałem bo niczego to nie dawało

I ty mówisz o toksyczności…

W ciągu ostatnich 4, 14 czy nawet 40 lat nie mieliśmy kogoś, kto przestał się w internecie utożsamiać z naszym klubem, może dlatego?

Przeżyliśmy gorsze rzeczy np: transfer Fernando do Chelsea, wymuszanie transferu do Arsenalu przez Suareza czy wymuszanie transferu Coutinho.

Każdy z nich znaczył o wiele więcej dla klubu, przynosił większe korzyści.

When you walk through a storm
Hold your head up high
And don’t be afraid of the dark
At the end of a storm
There’s a golden sky
And the sweet silver song of a lark
Walk on through the wind
Walk on through the rain
For your dreams be tossed and blown
Walk on, walk on
With hope in your heart
And you’ll never walk alone.

Pamietajmy o tych słowach zanim zaczniemy pisac w internecie.

Przecież po odejściu Torresa czy Cou, kibice palili koszulki na stadionie, co Ty w ogóle gadasz?

A ja uwazam,ze dyskusja musi byc prowadzona kulturalnie,bez “argumentow” ad personam i osobiscie zglaszam posty temu przeczace.
I taka postawe nie oceniam jako donoszenie tylko obywatelski sprzeciw przeciwko niewlasciwemu zachowaniu :smiley:
Krotko: jak ktos zasluzyl na ostrzezenie albo bana to wlepic i sie nie cackac!

:ok_hand: Moderacja