Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Szczerze jak byłbym w skórze TAA to w momencie jego kariery to odpowiedni moment żeby przejść do Realu.

Zaraz tam wyląduje Mbappe. Reszta składu też młodzi i utalentowani.

Dobra kasa, ziomek z repry, fajna pogoda.

Real dalej będzie dominował w Europie, a Liverpool to na ten moment zagadka.

Jak oferta będzie na stole to ja do niego nie będę miał zupełnie pretensji jeżeli będzie chciał tam wylądować.

Trent w Realu to nie jest nowa plotka ale rzeczywiście ten etap kariery to jest dobry moment na zmianę. My jesteśmy na tej pozycji w miarę zabezpieczeni. Wartość rynkowa TAA jest na tyle wysoka że w momencie gdy Mo zostaje na kolejny sezon, wydaje się, że to właśnie spieniężenie TAA aby potem pójść na zakupy i być w zgodzie z FFP jest najbardziej logicznie uzasadnione.
Zobaczymy. Mnie taki ruch nie zaskoczy, jeśli się wydarzy.

Dla mnie odejście Trenta, to byłaby zdrada Liverpoolu. Chłopak z Liverpoolu do Realu? Był już na Anfield taki wieprz, Owen się nazywał, tylko ten skur…czybyk poszedł jeszcze do United.

Mam nadzieję, że Trent nie jest sprzedajną dziwką i Liverpool naprawdę coś dla niego znaczy.

A ja bardzo chętnie zobaczyłbym Trenta w Realu. Choćby z czystej piłkarskiej ciekawości.

Byłoby to chyba najgorsze co się mogłoby wydarzyć z perspektywy kibica Liverpoolu, ale gość zasługuje po prostu na wszystko co najlepsze w piłce nożnej. Trent to jest piłkarz epokowy- wygrał z nami wszystko, dał nam radość jakiej nie dał żaden inny piłkarz od dawna. Zdefiniował rolę bocznego obrońcy. Były gorsze momenty, były wzloty i upadki, ale przejście do Realu to nie byłaby zdrada- to po prostu naturalna kolej rzeczy dla najwybitniejszych naszych czasów.

1 polubienie

Nazywanie go sprzedajną dziwką jest lekka przesadą mi się zdaje. Chłop jest związany z Liverpoolem od 2015 (może nawet i wcześniej ale takie dane mam z transfermarktu) i dawał z siebie naprawdę wiele mimo tego że jak sam mówił pozycja PO to nie jest to gdzie chciałby grać.

Wiadomo że jesteśmy cięci na Real bo nie dość że w LM przegraliśmy z nimi finał 2 razy to jeszcze przekonali do siebie Tchouaméniego i Bellinghama ale nie porównujmy przejścia do nich do tego jakby Trent przeszedł do United czy nawet teraz City.

@AquerdationLFC Dzięki za info coś tak właśnie myślałem że dłużej był ale nie wiedziałem ile dokładnie.

2 polubienia

Bądźmy poważni. Chciał wrócić do LFC, nikt go nie chcial. Na koniec kariery zgłosił się MU, ofert nie było, to poszedł… Nie róbmy z tego jakiejś wielkiej zdrady, bo to groteskowe. Piłkarz jest od grania w piłkę, a nie od bycia symbolem nieugiętości w traktowaniu klubowych rywali. Gdyby jeszcze Owen przyczynił się do jakichś sukcesów w MU… Zagrał raptem 31 meczów, strzelił 5 bramek. Śmiechu warta 'zdrada".

4 polubienia

Urodził się w Liverpoolu i przeszedł wszystkie szczeble naszej akademii od u-8 już chyba.

1 polubienie

Nie rozumiem dlaczego na tym forum, mają prawo wypowiadania się tacy użytkownicy jak drzewiec? Myślałem ze tobstrona dla fanów Liverpoolu. Ale jak widać nawet taki drzewiec może się tu wypowiadać, choć nie ma nic wspólnego z LFC.

Słucham XD? To nie jestem fanem Liverpoolu bo napisałem że nazwanie Trenta zdradziecka dziwką to przesada xd?

Czyli rozumiem że @AquerdationLFC też ma zostać zbanowany bo nie jedzie po Trencie?

Mam wrażenie, że niektórym się odkleja. Zdradą by było jak by na 2 tygodnie przed zamknięciem okna transferowego mówił wszystkim że, zostaje a potem odszedł do innego klubu a ostatni dzień okna do ligowego rywala. Oh wait, A dzisiaj taka osoba gra w meczu legend.

A Tak na serio. To jaka zdrada? Chciałbym by Trent był całe życie w Liverpoolu, ale to jest wybitny piłkarz najlepszy na świecie na swojej pozycji i jeśli klub nie dojedzie do jego poziomu to zrozumiałe będzie jego odejście. Kiedyś infantylnie myślałem, że to spoko, ale dzisiaj żałuje że Gerrard nie poszedł do tego Realu, nie dlatego, że chciałem by odszedł tylko dlatego by miał to pieprzone mistrzostwo które jest mu wypominane przez co umniejszają mu w całej jego karierze.

Poza tym to tylko praca. Ciekawe czy wy jesteście Lojalni w 100% w swojej pracy.
Jak ktoś go nazwał dziwką to świadczy tylko “nazywającym”, że ma mniej IQ niż pantofelek. Bo tylko tak można nazwać taką płytką intelektualnie osobę. Ha tfu na taką.

4 polubienia

Trzeba koniecznie przedluzyc kontrakt z Trentem i przesunac Arnolda do pomocy na ta pozycje na ktorej chcialby grac.

Przy założeniu że przedłuża kontakt i daje fajnie zarobić Liverpoolowi również byłbym za i nie miał najmniejszych pretensji do Trenta, wydaje się zawodnikiem bardziej skrojonym pod grę w Madrycie niż Premier League przez swoje atuty w ofensywie i brakach w obronie

Arnold wydawał się być niechętny tym transferem, mówiąc że mogą go kupić w fifie

No ale zobaczymy co się stanie latem, bardzo bym chciał żeby został

Nie no wiadomo też bym chciał pozostania Trenta ale wiesz jak to jest w piłce. W wywiadzie mówisz jedno a za sekunde biegasz uśmiechniety w koszulce Realu.

Co z ciebie za fan skoro wiedze o Trencie lczerpiesz z danych z Transfermarktu. Nie wiesz takich prostych rzeczy. Odnosze sie wyłacznie do tego komentarza bo jest on wyrazem braku szacunku do prawdziwych fanów LFC. Miałoby to strasznie negatywne skutki dla nas. Oznaczałoby to że jesteśmy klubikiem marketem w oczach naszych właścicieli, a nie klubem który chce być w gronie tych największych.

Bo nie jesteśmy Realem Madryt? To jest obiektywnie najlepszy i największy klub świata. Niekwestionowany numer 1.

Można być kibicem Liverpoolu, chcieć dla niego jak najlepiej- a jednocześnie być świadomym tego, że jak jakiś zawodnik idzie do Realu to nie dlatego, że jesteśmy jakimś „klubikiem” tylko dlatego, że Real jest po prostu „większy”.

z kolei ja nie wyobrażam sobie trenta gdzieś indziej niż u nas. jest to osoba która powinna być symbolem tego klubu jak stevie. liczę że w piłce istnieje jeszcze ‘‘romantyzm’’ i nas nie opuści (logiczne że real to dla niego jak i wiekszości piłkarzy lepsze wyjście)

1 polubienie

XDDD o die hard się znalazł. Wiesz jak by ci to powiedzieć, ale to memiczne to co piszesz, jeszcze powiedz mi, że prawdziwy fan musi znać rozmiar jego buta, gdzie jada śniadanie i jakim zamkiem w Heroes 3 grał w dzieciństwie. Co za oklejenie.

To pretensje do właścicieli i zarządzających klubem. Jeśli poziom jest odpowiedni to piłkarze nie odchodzą pokazało to ostatnie 9 lat gdzie żaden poważny piłkarz nie odszedł od nas. Ale Kloppa już nie będzie, będzie koleś o którym niewiele wiemy. Jak ten projekt okaże się kalpą to TAA odejdzie do większego klubu. Jak Kocham Liverpool tak Real to największy klub w Historii i gwarancja Trofeów rok do roku. A my nie jesteśmy gwarancją niczego obecnie.

2 polubienia

Heh wiedziałem, że do tego się przyczepisz. Tak tutaj popełniłem błąd, bo powinienem dodać “przynajmniej od 2015”, a nie “od 2015”. Napisałem tak, bo nie chciałem walnąć gafy podając dokładną datę nie znając jej wiec wybrałem bezpieczna opcje wybierając date kiedy przeszedł z Liverpool Youth do Liverpoolu u-18. Także jedyny mój błąd ze nie dodałem słowa “przynajmniej”.

Co do transferu Trenta to niestety, ale jak bardzo czegoś nie chcemy to nie mamy na to wpływu. Jak wspomnieli koledzy wyżej i tez ja obecnie jeśli chce iść do Realu to jest to dla niego najlepszy moment. Dal nam naprawdę wiele i nazywanie go sprzedajna dzi**a jest nie na miejscu moim zdaniem.

A i na koniec prosze nie staraj sie podwazac mojego przywiazania do klubu nigdy wiecej bo tak jestem fanem LFC :smiley: