Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ty ogladales TAA, kiedy ten gral na lekcjach WFu w drugiej klasie podstawowki. Prawdziwy fan

2 polubienia

Coś tak obrzydliwego nigdy nie może być jakimkolwiek numerem jeden.
Ale każdy ma swoje zdanie i trzeba je szanować.

Mysle ze jedna z rzeczy ktore moglby zatrzymac trenta w liverpoolu byloby zlozenie obietnicy objecia opaski kapitana po virgilu (co mu sie nalezy) i granie na pomocy

Czemu uważasz, że Real jest obrzydliwy?

Szczerze mówiąc dla Trenta to byłaby rozsądna decyzja w odpowiednim momencie, szansa gra u boku najlepszych na świecie z praktycznie pewnymi trofeami co roku, mając na uwadze niepewność nowego projektu w LFC, dlatego nie zdziwię się jeśli do tego dojdzie. Mam tylko nadzieję że miłość i lojalność do Liverpoolu przeważy. Dla nas to byłaby prawdziwa katastrofa, to obecnie nasz kluczowy piłkarz i naturalny kapitan za rok-dwa.

Dziwni z was kibice Salaha wypychacie, van Dijka wypychacie, Trenta wypychacie. Chyba waszym marzeniem jest walka o środek tabeli.

E: Wręcz obrażacie swój klub twierdząc, że Trent jest większy od niego.

4 polubienia

Moim zdaniem Trenta należy próbować zatrzymać dając mu propozycję kontraktu w granicach rozsądku, ale nie na siłę, bo z niewolnika nie ma pracownika. Rozumiem, że w Realu Madryt tworzy się iście królewska ekipa i wielu marzy o bycie jej częścią, a dodatkowo biega tam jego najlepszy fumfel. Problem jest taki, że jeżeli Real go chce, a Trent chce tam grać to my jesteśmy w gorszej pozycji do rozmów, bo to ostatni dzwonek, żeby na nim zarobić.

Ja myślę, że przy rozsądnym kontrakcie Trent zostanie

W tym sezonie został wicekapitanem, co przy wieku Virgila jasno oznacza, że z Trenta chcą robić przyszłego lidera i kapitana drużyny. Dodatkowo kocha ten klub i jest z nim związany od dzieciństwa

Myślę że jeżeli klub nie potraktuje go niewłaściwie i odpowiednio podejdą do rozmów z nim to chłopak zostanie

I tego sobie życzę

Mnie ciekawi na ile ważna będzie dla niego gra w środku pola. Nie raz wypowiadał się że chciałby się tam przenieść. Pytanie tylko jakby to miało wtedy wyglądać za Slota w takim np. 4-2-3-1? Bo jako 2 do pary z Mackiem jakoś mi nie pasuje i obawiałbym się że przeciwny za łatwo by kreowali sobie sytuacje. Może jako ŚPO?

Myślę, że interesuje go jedynie to czy klub będzie na tyle konkurencyjny by walczyć o trofea, a to gdzie będzie grał to dla niego drugorzędna sprawa. I na pewno jeśli uzna, że nic z tego, to nawet zapewnienia Slota, że będzie grał w środku nawet bez obowiązków defensywnych i zrobienie z niego gwiazdy oraz budowanie pod niego całego zespołu nie będzie miało większego znaczenia. No chyba, że dostanie więcej niż Salah pensji to może.

Zostaje jeszcze Virgil i Salah. W przypadku Holendra, będzie on czekał do ostatniej chwili, czy pojawi się dobra oferta, dlatego teraz jest powściągliwy i z jego wypowiedzi wynika, że niczego nie obiecuje, ale też nie chce palić mostów, bo nie wie czy będzie miał gdzie odejść. Chce wyjść z twarzą jakkolwiek sytuacja się rozwinie.

Salah jak już pisałem kiedyś jest najbardziej związany z nami i po sadze sprzed 2 lat z nowym kontraktem odniosłem wrażenie, że odetchnął z ulgą, że dostał nowy kontrakt. Często powtarzał coś w stylu, że to on się obawia czy Liverpool go chce zatrzymać czy nie. Dziwnym trafem kilka tygodni temu był artykuł, że klub chce go zatrzymać na kolejny sezon. Pewnie zarząd przeczuwa, że tylko jego są w stanie zatrzymać. O Virgilu i TAA jakoś cicho nadal.

Gerrard został całą karierę w Liverpoolu i mimo że był genialnym piłkarzem, to na koniec jedyne co z tego ma to bycie wyśmiewanym z powodu nie wygrania ani jednego mistrzostwa i poślizgnięcia się w kluczowym momencie. Co gorsza niektórzy na LFC.pl twierdzili nawet że Henderson jest lepszym piłkarzem od niego bo przecież wygrał mistrzostwo (xD).

Mając do wyboru słoneczny Real z Ancelottim, gwarantujący najwyższe trofea co roku, a brzydki i deszczowy Liverpool z jakimś łysym randomem jako trenerem, to wybór jest raczej oczywisty.

2 polubienia

Już nie mam pomysłu co tu nie gra czy zatoczylimsy koło albo czy zawodnicy kupywani rozsądnie nie przynoszą ze soba tej klasy i mentalności zwycięzców jak oglądam naszą grę to zamiast ekscytacji czuje że zaraz zabiorą nam piłkę albo kontuzje wykładzinach na pół roku wszyscy. Z nami grają jak równy z równym to jest dla mnie niewytłumaczalne

image

Tak z innej beczki to RB Salzburg celuje w Lijndersa jako nowego trenera.

1 polubienie

Kolejne odejście z klubu.

3 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Sprawy pozasportowe

Via pewnie nie zamierza pokazać stadionowego pożegnania Jurgena, czy ktoś dysponuje linkiem do pomeczowej transmisji?

Pisali ludki i na forum i TT, że będą pokazywać

1 polubienie

Oby, chociaż trochę zmażą plamę sprzed meczu

W skrócie Liverpool był dogadany z Sportingiem na wykup trenera za 10 mln euro. Prezydent Sportingu jednak w ostatniej chwili postanowił podwoić kwotę wykupu na 20 mln euro. Liverpool postanowił nie grać w takie gierki i odszedł od transakcji.

2 polubienia

Chcieli wydymać Freda, to teraz Fred wydymał ich. Bardzo brzydkie zachowanie Sportingu.