Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ale że Dudka nie powołał…

Ale wychodzi na to, że 4 trenerów przez ostatnie 2 lata nie grało Ryanem, ale wam to nie przeszkadza w tym, żeby na każdego znajdować jakieś argumenty, zamiast po prostu dopuścić do siebie myśl, że gościu jest za cienki w uszach…

1 polubienie

No właśnie nie powołał go wcale, a nie wziął ale za karę trzymał całe mistrzostwa na ławce

Całe szczęście, że ty nigdy nie jechałeś po młodziakach prawda

13 polubień

Przecież ten Hmmmmmm nie pamięta co pisał 3 dni temu, a co dopiero w kwietniu xd.

2 polubienia

Ja szczerze nie mam problemu z samym ściągnięciem Grava.
Problem leży w tym , że my w te samo okienko ściągnęliśmy 2 niewiadome Endo i Grav przy braku ŚPD w zespole na poziomie.

Jakby klub ściągnął kogoś ogarniętego i jednego z wyżej wymienionej dwójki to co innego.

Sama kwota za wyżej wymienioną dwójkę to też porażka którą ktoś sobie w CV może wpisać.

Na ten moment brak ruchów mnie nie martwi przez grane aktualnie puchary, ale jak do końca okienka nie kupimy ogarniętego pomocnika i obrońcę to się się tylko któryś rok z rzędu potwierdzi, że u nas w klubie są osoby bez ambicji czy po prostu nie umiejących oszacować kadry na nadchodzące rozgrywki.

1 polubienie

Twoim zadaniem czyja to wina i kto za to odpowiada?

1 polubienie

https://x.com/FabrizioRomano/status/1809950916507734362?t=hMqzefrycHbxqd-8IgOMjA&s=19

Thiago emeryturka

Tak z perspektywy czasu to szkoda, że nie dał się uwieść Arabom - skoro i tak gdzieś mu tam świtała opcja pod tytułem emerytura.

z 20 mln by nam wpadło.

I już nie wpadnie na żadnym innym zawodniku, bo liga arabska się konczy

Może liczył, że uda się wrócić Do zdrowia i rozegrać dobry sezon. Jednak ciało mu już kompletnie widocznie odmówiło posłuszeństwa.

2 polubienia

Na to niestety nie mogę odpowiedzieć.
Wcześniej brak ruchów było zrzucane na Kloppa i na jego upartość i przywiązanie do zawodników.

Ostatnio było przetasowanie w zarządzie i się okaże czy to Niemiec lepił z tego co ma przy braku ambicji klubu, czy to rzeczywiście on był problemem tego jak działamy w okienka transferowe.

Poczekaj do końca okienka, a odpowiedź sama się wyklaruje.


Wie ktoś co takiego Trent powiedział ?

Jak dobrze pamietam to chodzilo o to ze Trent powiedzial ze 1 tytul dla Liverpoolu jest bardziej cenny niz 3 dla city cxy cos takiego.

1 polubienie

Prawdę i dupsko zapieklo wszystkich najemników z City

2 polubienia

A ok, myślałem że coś wczoraj po niestrzelonym karnym przez Akanji

Ale co to znaczy lepił z tego co ma? Dwa lata temu z klubu odszedł Edwards i Klopp zyskał pełnie władzy. W trakcie ostatnich 3 lat klub wydał 400 mln na transfery a Klopp sprowadzał zawodników, których chciał. Nikt mi nie wmówi, że 400 to mało. Niestety duża część tej kwoty została wydana na nieodpowiednich zawodników lub na zawodników jak się okazało na których Klopp nie ma pomysłu.
Nie rozumiem jak można obarczać winą tylko i wyłącznie FSG. No chyba, że to wina FSG, bo dali Kloppowi pełnie władzy.

1 polubienie

I miałeś rację, chodzi o to, że po meczu Trent stał bodajże z bratem i mówił „He didn’t want to take it” właśnie chyba chodziło o Akanji i dlatego go teraz dupa swędzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Do brata to tam ok, bo to jaką wiochę po Słowacji odwalali pickford i Bellingham to dramat

Ja nie obarczam winą FSG, są transfery które się udają albo nie.

Problem w jakości piłkarzy na pozycję na których mieliśmy braki.

Teraz się okaże czy to Klopp takich wybierał ( wątpię, bo sam dosyć otwarcie mówił, że chce klasowych piłkarzy jak Bellingham chociażby) .

Z racji, że Klopp był u nas dosyć długo to nie mieliśmy porównania między nim, a większą ilością trenerów.

Po tym okienku już można porównywać z poprzednim z Niemcem u sterów czy obecnym już z nowym trenerem.

Mi to da odpowiedź na jedno pytanie na które sam zachodziłem w mojej głowie.

Jak pod koniec okienka ktoś się odezwie Endo to była zachcianka Kloppa, ale teraz już się bierzemy za transfery na poważnie to ok.

Jak będzie gadka no przecież mamy Endo po co nam klasowy pomocnik, to może zagadka wcześniejszej emerytury Niemca się rozwiąże.

@Drzewiec osobiście tego nie kupuje, Fabinho kopał się po czole od roku i od pierwszego dnia okienka było wiadomo, że potrzebujemy kogoś na tę pozycję,