Manchester United - Liverpool

Fuck, Magłaja nie zagra dzisiaj z nami. A tak na niego liczyłem.

I to jest lipa straszna. Varane i Martinez najpewniej nakryja Firmino czapką.

Mam bardzo złe przeczucia co do tego meczu :frowning: za dużo tych Winów z MU już było ostatnio.

Sprawa jest prosta. Biorąc pod uwagę tragiczną formę United i ich obronę to nie wygranie z nimi co najmniej dwiema bramkami będzie straszne. A jeśli stracimy punkty to będzie to blamaż na poziomie 7:2 z Aston Villą.

Przecież Varane to też jest parodysta jakich mało. Oczywiście Maguire to inny lvl, ale wciąż to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu. Mam tylko nadzieję, że Jurgen nie wystawi zbyt defensywnego środka pola, przydałby się Elliot lub Carvalho od pierwszej minuty, wtedy razem z Salahem i Diazem wrzucimy ich na taką karuzelę, że głowa mała :wink:

Zaliczyliśmy dwa remisy po niezbyt zadowalających występach, więc chłopakom na pewno zależy, żeby się odkuć. A na kim zrobić to lepiej, jak nie na United? Intuicja podpowiada ponowne 0:4 lub 0:5.

1 polubienie

Strasznie mnie ciekawi dzisiejsza linia pomocy wariantów jest kilka ale chyba jak większość chciałbym widzieć ten z Harvey’em od 1 minuty.
Oby to nie była trójka Fabinho-hendo-Milner

Spoko byłoby wyjść Fabinho, Keita i Elliot, aczkolwiek mocno wątpię, ze się na to Jurek zdecyduje. Pewnie wyjdzie Hendo i ewentualnie Milner :neutral_face:

Becker
Taa, Gomez, Vvd, Robbo
Elliot, Fab, Hendo
Salah, Firmino, Diaz

Tak bym to widział

Mówi się o Tsimikasie i widziałbym jednak Keite bo on dobrze wyglada w takich meczach.

Mecz może się nie odbyć, bo Twitter donosi o potencjalnych 10 000 kibiców Diabłów, którzy mają protestować pod stadionem przeciwko rodzinie Glazerów. Odwołano także przedmeczowe spotkanie ze względów bezpieczeństwa.

Mam „korespondenta” w Manchesterze, muzeum na OT było zamknięte ale już je ponownie otworzyli, służby panują nad sytuacja, piec różnych kontroli przed wejściem do muzeum czyli stosują wszelakie środki bezpieczeństwa. Na moje mecz się odbędzie…

Sky podaje, że Ronaldo ława, w I składzie na zagrać Martial. Coraz gorzej to wygląda dla Nas.

Też mam jakieś złe przeczucia szczerze mówiąc, trochę w złym momencie idzie nam się z nimi spotkać. Mam nadzieję, że wyjdziemy na swojej intensywności od początku to ich stłamsimy i będzie dobrze, bo jakość mamy dużo większą. Trzymajmy kciuki, może niepotrzebnie się martwimy i junajted znów wyjdzie “bez jaj”. Mimo wszystko stawiam jakieś 2;0 dla nas.

Przecież my z Firmino to zagramy jak w I połowie z Fulham …

Martial który jest na wylocie z klubu to dla nas gorszy znak niż gość który może strzelić gola z niczego? Ciekawe, nie powiem.

5 polubień

Martial lubi grać z Liverpoolem, a Ronaldo na LFC zawsze nic nie gra.

btw
Martial nie jest na wylocie, miał świetny preseason, imo to On tam obecnie ma pewny I skład, gdy będzie tylko zdrowy. Ponadto Martial jest dużo szybszy niż Ronaldo, to na naszą wysoką defensywę duży plus, CR7 jest statyczny.

XD, co za argument. A Firmino lubi grać z Arsenalem, a ostatnio grał syf.

Chyba lubił, jak był w prime.

A Martial jest w prime?

Martial może nam napsuć krwi dużo bardziej niż Ronaldo.

Powiem szczerze że obawiam się tego meczu I wątpię w komplet punktów. Jedynie para Gomez-VVD napawa mnie jakimkolwiek optymizmem.