Manchester United - Liverpool

Tak własnie gra druzyna która nie robi transferów.

5 polubień

LFC jest jak gość, który chodzi w dziurawych, brudnych, obszczanych butach, bo szuka po sklepach tych nowych idealnych xD Masakra jakaś.

5 polubień

Najbardziej rozpierdalaja mnie flip i flap w linii pomocy którzy nie potrafią prosto podać piłki na 2 metry, a na każdego wyskakują z mordą jakby byli niewiadomo kim

1 polubienie

Jak napisałem, że nie mamy składu na ten sezon i nie walczymy o żadne mistrzostwo tylko o Big Four to zostałem zwyzywamy od trolli.

No co Ty, mamy tylu pomocników… a i Firmino można cofnąć przecież. ILOŚĆ! Nie jakość.

Środek nie istnieje. Bezjajeczny Liverpool

Tragedia…środek pola przegrywamy z drewnianym McTommineyem, niepełnosprawnym Eriksenem, i Bruno, który jest od dawna bez formy…to jest dramat.

1 polubienie

Mamy problem, nawet wygrana dzisiaj go nie zatuszuje, drużyna jest kompletnie wypalona, bez pomysłu i chęci. Mamy tydzień jeszcze na 2/3 transfery

1 polubienie

Przespaliśmy całe okienko transferowe, komedia

Spoko zaraz przerwa a wtedy Hendo pokaze swa mityczna kapitanska moc za ktora jest tak wielbiony na forum :sunglasses:

1 polubienie

To jest po prosu koniec tej drużyny, ten sezon to max. Top7, wszyscy wypaleni, kompletny brak konkurencji. I tak długo dali radę.

1 polubienie

Wg mnie winę ponoszą właściciele

To nie jest poważny klub.

1 polubienie

Najgorsza pierwsza połowa jaką widziałem od długiego czasu. Środek jest tak tragiczny że aż ciężko uwierzyć. Jak się nie obudzą po przerwie to nie ma czego oglądać. Bez wzmocnienia w środku zaczynam się obawiac o Top 4 na koniec sezonu.

Ostatnimi czasy niemalże każdy kolejny mecz daje nam “najgorszy liverpool jaki widziałem”…

Ja się biję w pierś. Tonowalem nastroje i miałem pozytywne podejście, że jakoś to się poskleja na błoto i patyki, ale po tym co zobaczyłem to ja się zaczynam obawiać czy my w ogóle skończymy w TOP4. Na ten moment to my gramy jak jedna z najgorszych drużyn w PL. Dramat.

Nie byłem zwolennikiem transferu żeby był w tym sezonie, ale patrząc na tę grę to wydaje mi się, że to jedyna opcja żeby obudzić te drużynę

Taki Mane to by tego Dalota przestawiał jak chciał. Diaz odbija się od niego jak chłopak z drużyny U9. Dramat co nasze FSG kochane zrobiło w to okienko transferowe. Środek pola bardzo angielski. Z gówna bicza nie ukrecisz. Wróć…ukręcisz, bo Jurgen to zrobił już, ale z tego co mu zostało już się po prostu nie da.

Jakoś trudno mi uwierzyć, że na całym świecie jest tylko 3 ŚP, który pasują do LFC. 2 się na nas wypięło, został Jude. I co, więcej na świecie nie ma? Nikt mi nie wmówi, że na rynku nie ma dostępnych w przystępnej cenie zawodników lepszych od Milnera czy Hendersona.

Z naszego dzisiejszego trio w środku żaden nie miałby miejsca w składzie City, Chelsea czy Tottenhamu. Może w West Hamie. Może.

I wszystko przez tą cholerną chciwość FSG. Przekładanie wydatków, które i tak będą musiały być poniesione, żeby excel świecił się jeszcze bardziej na zielono. Jeden sezon “na krawędzi” im wydać nie wystarczył. Dramat.

I to gadanie Klopp, że to musi być właściwy zawodnik. No kurła, Hendo, Milner czy wiecznie połamany Keita to prima sort gracze lol.