Mistrzostwa Europy 2024

W utopijnym swiecie powinno byc tak,ze arbiter wzywa do siebie kapitana Gruzji i oznajmia mu " tak dlugo jak kibice nie przestana swiecic laserami w oczy graczy z Grecji tak dlugo wstrzymujemy te rozgrywke w rzutach karnych".
A kapitan przekazuje ta informacje dalej i i wszyscy czekaja na rozwoj sytuacji.
Brak poprawy oznacza przerwanie konkursu jedenastek i…dogranie go w nastepnym dniu bez udzialu publicznosci.
Lubie sci-fi :rofl:

1 rzut karny strzelony więcej = “dużo, dużo większe umiejętności” - komuś się tu lekko odkleiło…

6 polubień

Rzuty karne to głównie konkurs szczęścia i “dnia”. Przypominam, że najbardziej doświadczony i piłkarsko chyba najlepszy zawodnik Rangersów (Ramsey) przesrał im jedynego karnego w finale LE.

I oczywiście silnej psychiki.

A odnośnie laserów podczas karnych, pamiętam finał PNA i chyba tam zaczęło się to na dobre. Strzelali laserami w wykonawcę oraz bramkarza

Próbował ktoś kupić jakiś bilet na mecz naszych orlow ? I czy komuś wgl się udało kupić jakiś bilet ?

Syn mógł kupić na Francję, bilety były ale koszyk nie chciał ich przyjąć.
Miałem podobnie na Austrię🤦🏻‍♂️

No nic wypada czekać na mecz 1/8 w Gelsenkirchen pomiędzy Anglią a Polską-na te spotkanie mamy wejściówki.

Próbowałem, ładowało się prawie dwie godziny po czym wyskoczyło że biletów na mecze Polski już nie ma a liczyłem na Francję w Dortmundzie, chociaż sporo osób na Twitterze wrzucało że im się udało nawet po 30 euro

Jeśli Anglicy nie dowiozą tego w tym roku, to już chyba nigdy.


PS ustawienie z twittera

Predzej Boze Narodzenie wypadnie razem z Wielkanoca niz Mister S. wystawi taki sklad! :grimacing:

Myślę, że Palmer będzie kimś w rodzaju Jokera. W pomocy pewnie obok Rice’a zobaczymy Conora Gallaghra lub Kobiego Mainoo. JB zagra na 10.

Galowy skład rep. Anglii wg mnie:
Pickford
Walker-Stones-Dunk-Colwill
TAA-Rice
Saka-Bellingham-Foden
Kane

Zbyt ofensywnie :stuck_out_tongue: a Pan Southgate zawału by dostał, jakby taki skład ktoś mu zasugerował. Aczkolwiek wygląda mocarnie.

Planuję zakup biletów na euro. Macie jakieś podpowiedzi odnośnie tego na co uważać, ewentualnie jakąś sprawdzoną stronę?

Wczoraj można było dostać na stronie UEFA, dużo łatwiej niż ostatnim razem. Mi udało się złapać po 4 bilety na Austrię i Francję. Teraz cena będzie x2/3

1 polubienie

“Tylko kapitanowie zespołów będą mogli rozmawiać i dyskutować z sędzią na temat podejmowanych decyzji podczas nadchodzących meczów piłkarskich mistrzostw Europy – poinformował dyrektor zarządzający UEFA ds. sędziowania Roberto Rosetti.”

Źródło: Euro 2024: ważna zmiana. Sędziowie będą bezlitośni | TVP SPORT

Jeżeli kapitanem będzie bramkarz, to będzie wyznaczony zawodnik z pola.

Czekam na efekty respektowania i ilu piłkarzy “zapomni się”, niektórzy to mają już w krwi :wink:

Przecież mieliśmy już to w Premier League na początku sezonu gdzie padła masa kartek, a teraz już nikt tego nie respektuje.

2 polubienia

Dokładnie, na początku sezonu BUM z kartkami za odkopniecie itp a teraz sędziowie mają to gdzieś. Zdarzy się jakiś aptekarz, ale często sędzia to olewa.

Raczej zluzowali z tym, a nie kwestia tego żę tego nie respektują. Ten system po prostu wypaczał wiele te kartki był debilne. Nie podoba mi się ten pomysł od początku, wprowadzają przepisy które nie tylko bardziej wkurwiają kibiców, ale i też piłkarzy co odbiera im szacunek do sędziów przez wybryki. To jeszcze nie rozumieją że piłką to gra emocji. Dodatkowo jest to przepis najbardziej niekonsekwentny i najbardziej subiektywny ze wszystkich dla sędziego. Przykład tragicznego sędziowania choćby w meczu z Newcastle na wyjeździe.

Chyba, że gra Liverpool to się kartkuje za dosłownie wszystko, przykład pierwszy z brzegu - niedawny mecz z Fulham i wszystkie 3 kartki za dyskusję.
Fajny przepis do kartkowania zawodników i wpływania na losy meczów przez sędziów, nic więcej.

1 polubienie

Ktoś już się bawił apką i ustawiał skład?

https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy/my-team

Konate w kadrze Francji, Van Dijk, Gravenberch i Gakpo w szerokiej kadrze Holandii na Euro 2024.