Mistrzostwa Europy 2024

Jednak world class? A to były jakieś wątpliwości? XD

Idąc tym tokiem myślenia, to w Anglii nie ma żadnego world class piłkarza xd

Trippier dwie najlepsze akcje zawalil. A oni graja jak my koncowke sezonu, sobie podaja srodkowi obroncy

Zazdro w ch#j United tego Mainoo. Typ ma zadatki na generacyjny talent.

Generacyjny talent. Pojawiło się nowe określenie, ciekawe jak bardzo będzie nadużywane :smiley:

4 polubienia

Southgate posłuchał angielskich ekspertów i postawił Sake na LO :sweat_smile:

1 polubienie

Mainoo to póki co sezonowy wonderkid. Bez podniety.

Na pewno w przyszłym straci umiejętności xd

1 polubienie

Pytanie jak się rozwinie, ale zapowiada się na mega kocura

My mamy Harveya Elliotta…

1 polubienie

Dokładnie, Harvey miał dużo mocniejszy początek niż Mainoo i tylko można się domyślać gdzie byłby dziś, gdyby nie ta kontuzja.

@Edum dwa lata temu to Harvey leczył kontuzję. A do momentu kontuzji zapowiadało się że będzie podstawowym wyborem Kloppa.

Mainoo nie jest tak dobry, jak podpowiada ci wyobraźnia. Jest niezły, ale ma też dobry dział reklamy.

Południowa Brama przegrał te mistrzostwa, bo nie zabrał Elliotta.

@Edum mówię o całej karierze. Elliott już wieku 16 lat wymiatał, a Mainoo to nikt nawet nie słyszał.

A teraz idź walić konia pod Mainoo.

Ja tam widzę spora różnice między Mainoo a Eliottem 2 lata temu. Mainoo ma niesamowity luz z piłką przy nodze, dobry strzał i ogarnia środek pola. Wolałbym mieć w składzie Mainoo niż Elliotta.

@Hmmmmmm skoro mial kontuzje, to o jakim mocnym początku Ty mowisz, skoro 2 lata temu był Jego 1 sezon w LFC xD bo chyba nie chcesz powiedzieć, że mowisz o tych 2 występach w 19/20 XD?

Widze Gościu, ze znowu łapiesz odklejke jak z Gakpo. No tak, Elliott słynny game changer odmieniłby tą reprezentację XD

Przecież Mainoo deklasuje Elliotta w każdym aspekcie, Harvey rusza się po boisku jakby miał worek cementu na plecach mimo że ma 170 cm wzrostu, a u Mainoo po samym sposobie ruszania się z piłką widać ze to jest totalny kot. Przypomina mi troche Thiago z początków kariery

1 polubienie

Zdaje mi się, że Michniewicz by lepiej prowadził Anglię i to bez tłumacza :sweat_smile:
W tym momencie Anglia 86 minut meczu i bez celnego strzału…

W czym niby wymiatał? XD

To jest właśnie Twój poziom dyskusji.

W piłce. Podniecasz się jakimś Mainoo, a nie widzisz jaki diament ma Liverpool.

@Edum a o występach w Blackburn Rovers to już nie pamiętasz? Twój Mainoo w tym czasie podawał ręczniki i mył kible na Old Trafford.

No, ale gdzie wymiatał, powiesz mi. W jakim klubie? Rezerwach Fulham? XD

Dla mnie Mainoo to dużo większy diament niż wolny i przewidywalny Elliott.

@Hmmmmmm serio, Championship? Gościu, tam taki Adam Armstrong, czy Drewbury Hall robią po double double. To jest żalosny wyznacznik.

A jakie to dziś ma znaczenie, gdzie On wtedy był ? Ale ty bredzisz od rzeczy.

Jescze chwila i puszczam sobie moją ulubioną agnielską piosenkę xD

Dobra, ale idziecie sobie dyskutować czy lepszy jest Mainoo czy Eliot gdzieś indziej :sweat_smile:

2 polubienia

Pięknie utarty nos angolom. Bardzo mi się to podoba :blush:
EDIT: mocno szybko się zestarzało, ale oby odpadli

1 polubienie

ufff bo posawiłem na remis xD
ale szkoda bo football miał comiing home xD

EDIT: kozacka przewrotka

1 polubienie