Mistrzostwa Europy 2024

Nawet nie zaryzykowal Arnoldem kiedy trzeba bylo wszystko postawic na jedna karte. Co za tchórz. Montgomery angielskiej pilki ku#wa mac.

Jednak piłka czasem bywa sprawiedliwa. Wygrała najlepsza drużyna kropka

Teoretycznie wspierałem Anglię natomiast za to jak został potraktowany Arnold, cieszę się, że przegrali. Mają fatalnego trenera, do finału doszli dzięki słabej drabince. Wisienką na torcie, przy wyniku 1-0 Było ściągnięcie Kane :sweat_smile::sweat_smile:

11 polubień

Wygrała piłka nożna. Gdyby Angole jakimś cudem pokonali tą niesamowitą Hiszpanie to byłby dramat. Najlepszy mecz mistrzostw to Niemcy vs Hiszpania. Dwie najlepsze ekipy. Reszta bieda z nędzą.

5 polubień

Trent powinien był grać na prawym wahadle. W 3 obrońców Guehi, Stones i Shaw.

Kyle Wanker był dziś zamieszany w obie stracone przez Anglie bramki, ale to TAA by był objeżdżany xdd Myślenie godne Southgate’a, skoro obaj słabo bronią to wystawie tego który nie potrafi też atakować

1 polubienie

Całe szczęście wygrała drużyna która jako jedna z niewielu grała w piłkę na tym mizernym turnieju.
No ostatnim turnieju kibicowałem świetnie grającym Włochom na tym efektownie grającej Hiszpanii. I całe szczęście, że nie wygrał antyfutbol. Gdyby Liverpool grał tak jak Anglia Southgate’a to skończył bym z oglądaniem piłki.

Anglicy jak Holandia w 74 i 78 czy Niemcy w 82 i 86 dwie porażki z rzędu w finałach :grimacing:
:clap::es::+1::smiley:

I jednak Hiszpania, akcja marzenie, jak to Cucurella sięgnął i jeszcze tak dokładnie podał, do tego spalony uniknięty o włos. Ale trochę mam wrażenie, że sędzia niekonsekwentny, ale z drugiej strony Hiszpanie byli lepsza drużyna. Anglicy oddali środek pola, przez co często oddawali łatwo piłkę, nawet ostatnia bramka wpadła po niedokładnym długim zagraniu, które wylądowało na aucie. Beton Gareth za to, że nie wpuścił Trenta niech cierpi, może zatrudnia kogoś, co będzie próbował grać w piłkę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ledwo strzelili na 1:1 i już cofnięcie i obrona Częstochowy. Beton Południowej Bramy tym razem nie pomógł.

1 polubienie

Czyli dokładnie tak jak Walker dzisiaj, ale chociaż może by z raz celnie dośrodkował.

Dobrze wiemy, że Trent mocno kuleje w grze defensywnej i dlatego GS stawia na Walkera. Atutem TAA jest rozegranie piłki i dlatego próbował go w pomocy, ale nie był zadowolony z efektów. Swoja drogą Trent nie był w wysokiej formie na tym turnieju, a GS ma swoją twardo zabetonowaną wizję gry i do niej nasz wicekapitan mu nie podchodzi. Jego brak planu B jest jeszcze gorszy niż u Kloppa. Zmiany to były typowe 1:1. Nawet obie bramki stracili w bardzo podobny sposób , gdzie prawa strona była pozostawiona pusta po zejściu do środka Walkera

1 polubienie

Ale trzeba uznać. Hiszpania lepsza była, mają większe jaja, są bardziej poukładani. Zasłużyli.

2 polubienia

Wygrała zdecydowanie najlepsza drużyna turnieju. W pełni zasłużone zwycięstwo. :fire:

2 polubienia

Macie swojego świetnego Southgate zamiast pójść za ciosem po drugą bramkę to cofnął drużynę i sami dostali bramkę.

Szkoda Trenta i Joe, ale jednak obiektywnie wygrała drużyna lepsza w finale, ale także w całym turnieju. Nie lubię Hiszpanów, ale tak jest fair. Jednak turniej dla mnie to straszne rozczarowanie. Nie wiem czy się starzeje czy co, ale zupelnie mnie te mecze nie pasjonowały. Za dużo już chyba tych turniejów.

2 polubienia

Czekam na decyzję o podziękowaniu angielskiemu Brzęczkowi. Czas na nową krew. Ostatnio naszła mnie myśl by nowym selekcjonerem Synów Albionu mógłby być Will Still albo Graham Potter. Ktoś odważny i z nowoczesnym podejściem do piłki.

1 polubienie

A kto tu twierdził, że Southgate jest świetny?

4 polubienia

Znowu będzie miało City mistrzostwo? Jechane jest po tym Walkerze a on cały czas nie ma lepszego zmiennika. Zabawnie :blush:

Bez niego Anglia ledwo wychodzi z grupy…liczby nie kłamią.
Jaka generacja piłkarska? Może wyhajpowana sztucznie

Pewnie, było kilku, którzy wychwalili, że jego styl jest skuteczny i osiąga najlepsze wyniki od lat.

Mainoo dzisiaj słabo, Bellingham zmęczony, Foden niewidoczny, Walker grający cały mecz… okej nie wystawiasz Trenta w pierwszym, ale nie wpuszczenie takiego zawodnika na boisko to istny kryminał… jak można zmarnować taki potencjał kadrowy, Shaw?? Nie przypominam sobie by dużo grał w tym sezonie, a nie spróbować tam w którymś meczu duży błąd. Proszę o zwolnienie tego wuefisty

2 polubienia